Із задоволенням за кермом

НОВІ КРИТЕРІЇ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Служби BMW Financial Services для BMW 2 серії Active Tourer.

Завдяки гнучкій позиції служб BMW Financial Services ви тепер можете придбати автомобіль своєї мрії без зайвих складнощів. Незалежно від послуг, які ви виберете (лізинг або кредит), програма BMW Financial Services Flexibility Program пропонує індивідуальні рішення для ваших індивідуальних потреб. Це означає, що ви зможете не відволікатися від важливіших речей. Наприклад, від задоволення від водіння.

ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТУВАННЯ BMW: ВАШ ШЛЯХ ДО АВТОМОБІЛЯ МРІЇ.

BMW Financial Services являє гнучкі пропозиції в області лізингу і кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer, завдяки яким ваші мрії про цей автомобіль збудуться. Незалежно від обраного варіанту, обидва рішення служать надійним підґрунтям для всіх інших компонентів програми BMW Financial Services Flexibility Program.
Ваш дилер BMW допоможе вам підібрати рішення з урахуванням ваших потреб.

BMW CARE: ПОСЛУГИ АБО СТРАХУВАННЯ.

BMW Care дозволяє розширити угоду з лізингу або кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer, включивши в нього страхування або сервісний пакет для автомобіля.
При виборі пакету страхування ви користуєтеся всіма перевагами базового пропозиції і отримуєте повне страхове покриття.
У разі вибору сервісного пакета для автомобіля BMW ви отримуєте повний спектр переваг для вашого BMW 2 серії Active Tourer на обмежений період часу з урахуванням фіксованого пробігу. Пакет діє по всьому світу, забезпечуючи максимальну якість сервісного обслуговування від фахівців сервісної служби BMW і гарантуючи використання оригінальних запасних частин BMW.

BMW COVER: ВСЕБІЧНІ ПОСЛУГИ ТА СТРАХУВАННЯ.

Чи не можете зробити вибір між страховим і сервісним пакетом? Потім просто виберіть програму BMW Cover, яка забезпечує повне страхове покриття і сервісне обслуговування найвищої якості, що відповідає всім запитам вашого BMW 2 серії Active Tourer.
Ваш дилер BMW допоможе підібрати для вас індивідуальну пропозицію.

BMW COMFORT: КОМПЛЕКСНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ.

Програма BMW Comfort — це приваблива комплексна пропозиція, яка розширює угоду з кредитування або лізингу вашого BMW 2 серії Active Tourer, включаючи в неї сервісні пакети для автомобіля, послуги страхування і забезпечення мобільності.
Зверніться до вашого дилера BMW для отримання додаткової інформації і індивідуальної пропозиції.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Програма BMW Service Inclusive дозволяє клієнтам вибрати конкретний період покриття, не турбуючись про накопичення витрат на поточний сервісне та технічне обслуговування. Всі зазначені послуги, включаючи оригінальні деталі BMW, покриваються за рахунок програми BMW Service Inclusive. Дана програма доступна не тільки в країні виготовлення, але і по всьому світу, у всіх що беруть участь в програмі ремонтних майстерень BMW і у авторизованих сервісних партнерів BMW. У разі продажу вашого BMW пакет BMW Service Inclusive автоматично переходить до наступного власнику, що підвищує вартість перепродажу автомобіля.
 
Клієнти можуть вибрати пакет BMW Service Inclusive, який відповідає їх індивідуальним потребам. Він включає в себе регулярні операції в сфері сервісного обслуговування, такі як заміна масла з фільтром, і його заправка, обслуговування та заміну мікрофільтрів, паливних і повітряних фільтрів, свічок запалювання, заміну гальмівної рідини, техогляд автомобіля і додаткові послуги відповідно до стандартів BMW.

Якщо клієнти вибирають пакет BMW Service Inclusive Plus, вони також отримують наступні додаткові послуги BMW Service Inclusive: заміну передніх і задніх гальмівних колодок/дисків, зчеплення (при необхідності) або склоочисників лобового скла (при необхідності, під час заміни масла). Пакет Service Inclusive доступний з періодами покриття від трьох до десяти років або з договорами на основі пробігу від 40 000 до 200 000 км.