Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки водія BMW ConnectedDrive в кабріолеті BMW 2 серії.

Цілий ряд інформаційних технологій допомагає вам в самих різних ситуаціях, гарантуючи високий рівень комфорту і безпеки. І ви можете зосередитися на одній з найважливіших в житті речей — спокійному задоволенні від водіння.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

До складу обладнання системи безпеки пакету Driving Assistant входять система попередження про вихід за межі смуги руху на базі відеокамери, система попередження про наближення до іншого автомобілю, система розпізнавання людей і функція пригальмовування в місті. Система попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисної зміні смуги руху на швидкості вище 70 км/год за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, тобто був включений покажчик повороту.
Функція попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнає автомобілі, а функція розпізнавання людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджає про наближення пішоходів. Включена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Спочатку на панелі приладів з'являється застережливий символ, потім він починає блимати, після чого система починає лунати сигнал. Якщо водій не реагує, на швидкості до 60 км/год система починає гальмувати самостійно. На швидкості близько 20-25 км/год функція попередження про наближення пішохода допомагає запобігти наїзду на пішоходів, а на швидкості до 60 км/год система здатна зменшити наслідки зіткнення. Якщо потрібне втручання системи в управління автомобілем, вона готує гальмівну систему для швидкого спрацьовування і при необхідності починає самостійне гальмування. Система слідкування за уважністю водія відстежує ознаки втоми з його поведінки. У разі виявлення відхилень від норми на дисплеї керування з'явиться пропозиція зробити зупинку.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Система забезпечує виняткову зручність управління навігаційними функціями і оснащується системою управління iDrive з сенсорним контролером.
У базовому виконанні система включає в себе пристрій гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також оснащується 20 Гб пам'яті для звукових файлів. Крім того, навігаційна система здатна відображати «пробки», використовуючи інформацію про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує чудову наочність інформації.

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з кнопками вибору меню, вісьмома програмованими кнопками і голосовим управлінням забезпечує інтуїтивне управління, дозволяючи вводити адресу місця призначення прописом на його сенсорної поверхні. Завдяки тривимірній карті з супутниковими зображеннями і фотореалістичними видами обраних пам'яток навігація перетворюється в захоплююче проведення часу.

Автоматичне оновлення карт

Оновлення карт доступні безкоштовно в дилерських центрах BMW протягом 3 років. В рамках структури BMW ConnectedDrive в деяких європейських країнах система автоматично оновлює картки протягом трьох років з частотою до чотирьох разів на рік.

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ ИНДИКАТОР ЗАБОРОНИ ОБГОНУ.

Функція Speed ​​Limit Info з індикатором заборони обгону відображає поточні обмеження швидкості на панелі приладів, а також інформацію про обмеження зони обгону. Дані виводяться на інформаційний дисплей в комбінації приладів. Вбудована в дзеркало заднього виду камера розпізнає відповідні дорожні знаки. Блок управління обробляє і відображає отриману інформацію спільно з даними навігаційної системи. При використанні інших функцій автомобіля система також може відображати дані про тимчасові обмеження швидкості, наприклад про обмеження в дощову погоду або обмеження, що діють протягом певного часу.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної і перпендикулярної паркування. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця (навіть тісні простору для паралельної парковки), якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.
Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали.
При повільному наближенні автомобіля до перешкоди асистент паркування автоматично активується системою Auto PDC (автоматична сигналізація аварійного зближення при парковці). Розширена функціональність системи забезпечує підтримку водія в процесі паркування перпендикулярно проїжджої частини. Система PDC також подає попереджувальний сигнал, якщо автомобіль наближається до перешкоди надто близько.
При парковці без використання асистента парковки система допомоги при парковці використовує додаткові бічні датчики для контролю простору по сторонам автомобіля, виводячи на дисплей управління попередження про наявність перешкод. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

При маневруванні і в процесі паркування камера заднього виду виводить на дисплей управління зображення простору позаду автомобіля. Камера заднього виду покращує огляд при русі заднім ходом зі швидкістю до 15 км/год, наприклад при парковці.
Відображаються на дисплеї напрямні лінії і кольорові мітки перешкод показують водієві, чи достатньо простору для паркування автомобіля, що помітно спрощує процес парковки. Коли рульове колесо повернене до упору, система відображає лінії траєкторії повороту червоного кольору і зелені напрямні лінії, що переміщаються при поворотах рульового колеса.
Камера заднього виду автоматично відключається через 10 м руху або в разі, якщо швидкість руху перевищила 15 км/год. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм камера заднього виду оснащена практичною функцією масштабування.