Із задоволенням за кермом

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Атлет в бізнес-класі.

Його основне завдання – впровадження нових стандартів. BMW 5 серії відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасного бізнес-седану. Як і більшість автомобілів цього класу, BMW 5 має елегантний і динамічний зовнішній вигляд, поєднує в собі спортивну естетику, новітні інтелектуальні технології і дозволяє водієві насолоджуватися водінням.

Технічні характеристики 

Розгін 0-100 км/год, с. (BMW 540i Седан)

5,1

Витрати палива в змішаному циклі, л/100 км (BMW 540i Седан)

6,9-6,5

Викид CO2, г/км (BMW 540i Седан)

159-149

НЕЙМОВІРНО ВИСОКА
ДИНАМІКА.

BMW 5 серії орієнтований на те, щоб в будь-який конкурентній гонці залишатися безперечним фаворитом. У нього для цього є все – потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, активне інтегральне рульове управління, яке забезпечує висококласну керованість і маневреність, режим ADaptive і оптимально полегшена конструкція.

«BMW 5 Серії – це досконале поєднання спортивної динаміки і елегантності. І тому він є ідеальним бізнес-седаном».

 

Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент по дизайну BMW Group

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ.

Система управління BMW 5 серії Седан.

«Ексклюзивні матеріали, приголомшливий рівень комфорту і зручні системи управління гарантують повний спокій під час подорожі».

 

Карім Хабіб, шеф-дизайнер автомобілів BMW

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ
ПОМІЧНИК.

Безперечним і незамінним помічником в дорозі стане асистент водіння Plus. Він замінить вас під час виконання важливих, але одноманітних завдань. Йому можна довірити автоматизований рух в щільному потоці машин, дорожніх пробках або поїздках на далекі відстані. Він не підведе навіть під час зміни рядності.

КРАЩА ОПРАВА ДЛЯ
ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

Дизайн салону BMW 5 серії Седан.

Витрата палива і викиди CO2

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).