Із задоволенням за кермом

ДИНАМІКА, ГІДНА НАСЛІДУВАННЯ.

Динаміка руху та ефективність BMW 5 серії Седан.

У BMW 5 серії встановлена динаміка нового покоління. Незаперечним підтвердженням високих динамічних показників автомобіля є потужні двигуни. Однак, не тільки силові якості є перевагою BMW 5 серії. Завдяки застосуванню інноваційних технологій, автомобіль обзавівся високим інтелектом, який гарантує найбільш ефективне використання наявної динаміки.

BMW 540i Седан:
Витрати палива в змішаному циклі, л/100 км: 6,9-6,5
Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: 159-149

НА ПЕРШОМУ МІСЦІ -
МАНЕВРЕНІСТЬ.

Система інтегрального активного рульового управління BMW 5 серії Седан.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ DRIVING EXPERIENCE CONTROL (РЕЖИМ ADAPTIVE)

Driving Experience Control – це система управління, яка дає можливість вибрати найбільш підходящий режим з декількох наявних: стандартного COMFORT, оптимізованого під економічність – ECO PRO і забезпечуючий динамічне водіння режиму SPORT. За допомогою нової функції ADAPTIVE установки динамічної системи, яка регулює жорсткість амортизаторів, рухи кермом і АКПП Steptronic, автомобіль безперервно адаптується до поточної ситуації на трасі.

СТВОРЕНИЙ
БУТИ
КРАЩИМ.

BMW 5 серії не має собі рівних в своєму класі за часом розгону і незначності викидів СО2. Таких показників вдалося досягти зокрема завдяки «розумній» функції Start/Stop, яка була вперше використана в BMW 5 серії. Вона відключає двигун тільки за умови, коли період зупинки займає якийсь час.

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

Відмінну паливну ефективність, яка не робить негативного впливу на робочі характеристики, забезпечує 4-х циліндровий дволітровий дизельний двигун BMW TwinPower модель BMW 520d. Завдяки грандіозної вихідної потужності в 140 кВт (190 к.с.), машина розганяється з 0 до 100 км/год всього лише за 7,5 сек.

ЧИМ МЕНШЕ МАСА, ТИМ ВИЩЕ ДИНАМІКА.

BMW 5 серії сьомого покоління легше свого попередника на 100 кг. Такого результату досягнуто завдяки використанню більш легких матеріалів, таких як алюміній і магнієві сплави. За рахунок такої полегшеної конструкції, навантаження на осі розподіляється збалансовано і раціонально, а центр ваги зміщується до низу. Це призводить до підвищення динаміки руху.

КОНТРОЛЬ ПОВІТРЯНИХ
ПОТОКІВ. ПОЛІПШЕННЯ
МАНЕВРЕНОСТІ.

Інноваційні технології BMW EfficientDynamics знайшли відображення в фірмовому дизайні решітки радіатора BMW 5 серії. У разі зниження споживання охолоджуючого повітря, розташовані всередині решітки радіатора, активні заслінки, залишаються закритими. Таким чином, коефіцієнт аеродинамічного опору становить лише 0,22, що є унікальним показником для даного класу автомобілів.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Ще більше задоволення від водіння і більш низьке споживання палива. Можливості BMW EfficientDynamics призводять до поліпшення динамічних характеристик автомобіля. Як наслідок, ви отримуєте більше задоволення від водіння, а споживання палива і викиди СО2 знижуються. Такий комплекс рішень застосовується до управління енергоспоживанням, системи приводу і загальній концепції машини.

Витрата палива і викиди CO2

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).