Із задоволенням за кермом

НЕЗМІННЕ ВІДЧУТТЯ КОМФОРТУ.

Комфорт в BMW 5 серії Турінг.

Чим комфортніше їзда, тим коротше здається шлях. У BMW 5 серії Турінг комфорт починається вже з порога, але це не означає, що він закінчується відразу ж за порогом.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і проста у використанні — система комфортного доступу з функцією безконтактного відкривання дверей багажника дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може знаходитися у вашій кишені чи сумці. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start / Stop.
До складу даного додаткового обладнання входить функція безконтактного відкривання і закривання дверей багажника. Поводивши ногою в середній області під заднім бампером, ви активуєте безконтактне відмикання і відкривання кришки багажника. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Однак система не відімкне двері багажника, якщо в радіусі дії не виявить ключ від автомобіля. Розпізнавши коректний ключ, система автоматично відмикає двері багажника і відкриває її, не вимагаючи будь-яких додаткових дій з вашого боку.
Безпека системи гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа. Що лежать об'єкти або тварини, що пробігають під заднім бампером, ніяк не впливають на роботу системи.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

При всій безпеки, елегантності і динаміці BMW 5 серії Турінг вражає ще й своєю практичністю. Салон і багажний відсік гранично функціональні і дозволяють успішно вирішувати будь-які завдання незалежно від того, який багаж потрібно перевезти
Натисканням кнопки на ключі автоматично відкривається скло двосекційною багажних дверей, одночасно піднімаючи задню частину багажної полиці, — ідеальне рішення для завантаження в багажник дрібних покупок. При громіздкому багажі двері можна відкрити повністю, ще раз натиснувши кнопку. При цьому великий отвір відкриває зручний доступ до всього багажного відділення з практично рівною підлогою.
Для перевезення великогабаритного багажу передбачена можливість складання роздільних спинок задніх сидінь в співвідношенні 40:20:40. Спинки можна також скласти безпосередньо з багажного відділення в співвідношенні 60:40. Опциональная функція регулювання кута нахилу спинок задніх сидінь передбачає сім різних положень під кутом до 11°. Таким чином, обсяг багажного відділення можна збільшити з 560 до 1670 л.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,2 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектне візуальне представлення інформації. Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів — Comfort, ECO PRO і Sport.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА PROFESSIONAL В ЗАДНІЙ ЧАСТИНИ САЛОНУ.

Розважальна система для пасажирів задніх сидінь Professional включає в себе два кольорових екрана діагоналлю 9,2 дюйма з регулюванням нахилу і DVD-привід. Система має функції навігації та інтернет-доступу (необхідне з'єднання з мобільним телефоном), дистанційного керування, а також підключення MP3-плеєра, ігрових консолей і навушників, в тому числі бездротових.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Купуючи пакет послуг BMW Service Inclusive, ви робите перший крок до безмежного задоволення за кермом. Тому що в нього входять всі необхідні роботи з технічного обслуговування автомобіля. В рамках обумовленого терміну або пробігу ваш BMW отримує технічну підтримку в необхідному обсязі. По всьому світу.
У пакет входять наступні послуги: ТО за регламентом Oilservice з долівкою масла (умова: регулярне проходження ТО за регламентом Oilservice в авторизованому сервісному центрі BMW), заміна мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра, свічок запалювання та гальмівної рідини, огляд автомобіля і інші роботи по ТО згідно сервісній книжці.