Із задоволенням за кермом

НЕХАЙ МЕТОЮ СТАНЕ САМ ШЛЯХ.

Динамічні характеристики BMW 5 серії Турінг.

Незрівнянна динаміка - відмінна риса автомобілів BMW. У BMW 5 серії Турінг це властивість відчувається особливо сильно - кожен метр шляху дарує справжнє задоволення за кермом.

BMW M550d xDRIVE.

Інженери BMW M втілили свій унікальний досвід в моделі BMW M550d xDrive з ексклюзивними, точно налаштованим системами трансмісії, підвіски і рульового управління. Результат - автомобіль, захоплює поєднанням безкомпромісної динамічності, комфорту і придатності до щоденних поїздок. Ефектні елементи зовнішнього і внутрішнього дизайну підкреслюють спортивний характер автомобіля, виділяючи його серед інших універсалів BMW 5 серії, - в кращих традиціях M.

Дизайн кузова

Гени M, успадковані моделлю BMW M550d xDrive, створюють відчуття динамічного переваги вже при першому погляді на автомобіль. Спортивність дизайну підкреслює цілий ряд оригінальних і ексклюзивних деталей.
Навіть здалеку модель BMW M550d xDrive відрізняється від інших. Спеціально розроблений дизайн опціональних 20-дюймових легкосплавних дисків робить автомобіль помітним на дорозі. Унікальні повітрозабірники в широкому передньому спойлері не тільки додають зухвалості зовнішнім виглядом автомобіля, але також покращують охолодження двигуна і гальм. Притягають погляд спортивні кришки зовнішніх дзеркал кольору Ferric Grey металік готові зустріти опір самого сильного зустрічного вітру. Масивна задня частина з написом «M550d» і глянцевою чорною вихлопною трубою підкреслює динаміку автомобіля.

Салон

Гени M-стилю створюють всередині салону BMW 5 серії Турінг унікальну атмосферу. Симбіоз спортивності і елегантності породжує ексклюзивну обстановку.
Уже з порога водія зустрічає напис «M550d». Вона підкреслює ексклюзивність автомобілів BMW M GmbH, яка проявляє себе дорогими матеріалами в обробці салону, а також в задоволенні, яке водій відчуває за кермом. Шкіряне рульове колесо M зі зручним хватом дозволяє максимально точно керувати автомобілем. Для швидкого і зручного перемикання передач передбачені інтегровані в кермо перемикачі. На «адреналінових» віражах хорошу бічну підтримку забезпечують спортивні сидіння M з м'якою оббивкою зі сполучення тканину / алькантара. Спортивні акценти візуально розставляють також логотипи «M» на панелі приладів і на важелі перемикання передач. Алюмінієві декоративні планки 'Hexagon' і стелю BMW Individual благородного антрацитового кольору підсилюють враження ексклюзивності.

ПІДВІСКА.

Ви відразу ж відчуєте спортивний характер автомобіля завдяки підвісці нового BMW 5 серії Турінг, яка гарантує максимальну безпеку і комфортність. Підвіска з легкістю задовольняє будь-яким вимогам: вона в міру жорстка і в міру м'яка, динамічна, але при цьому надійна. Це стало можливим завдяки розподілу маси між осями в співвідношенні 50:50 і бездоганно злагодженій роботі компонентів.
Алюмінієва інтегральна задня підвіска ізолює трансмісію від вібрацій, що викликаються нерівностями дороги. Її конструкція сприяє кращій передачі крутного моменту і підвищенню комфортності. Ці якості додатково покращує опциональная інтегральна система активного рульового управління. Двошарнірна задня підвіска забезпечує хороше зчеплення коліс з дорогою. Алюмінієва конструкція при всій своїй легкості відрізняється чудовою жорсткістю. Це підвищує пасивну безпеку автомобіля і забезпечує комфорт навіть при спортивній манері їзди.

Технологія BMW EfficientDynamics

При значному вантаж в багажнику система регулювання дорожнього просвіту, що входить в серійну комплектацію BMW 5 серії Турінг, компенсує різницю висот передньої і задньої осі за допомогою пневматичної системи. Датчики задніх коліс вимірюють відстань між кузовом і дорогою. З урахуванням навантаження і режиму руху обсяг повітря в пневматичних пружинах автоматично регулюється для постійної підтримки оптимальної довжини ходу пружин. Це забезпечує високу ступінь маневреності та безпеки навіть при дуже важкому багажі.

Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів і адаптивний привід

Нерівні дороги, вибоїни, бруківка або бездоганний асфальт - з системою динамічного регулювання жорсткості амортизаторів в вашому розпорядженні є шасі для будь-якої дороги і будь-якого стилю водіння. Крім стандартної настройки Comfort амортизатори можуть бути встановлені в режим Comfort + (не доступний для BMW M550d xDrive), що забезпечує ще більш високий рівень комфорту на нерівних поверхнях.

Опциональная система адаптивного приводу Adaptive Drive об'єднує систему динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і активну систему придушення кренів кузова Dynamic Drive. Датчики вашого BMW безперервно контролюють швидкість руху, положення рульового колеса, а також поздовжні і поперечні сили, що діють на ходову частину. На основі цих даних система з високою точністю регулює стабілізатори та амортизатори, швидко і точно змінюючи їх параметри. В результаті ви отримуєте більш точний відгук рульового управління, більш короткий гальмівний шлях і додатковий комфорт в русі.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до самих складних умов, завжди забезпечуючи чудову якість зчеплення коліс з дорогою. Завдяки системам xDrive і DSC автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Реагуючи за частки секунди, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями, забезпечуючи оптимальну ступінь зчеплення коліс з поверхнею. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу - якісне зчеплення коліс з дорогою, курсову стійкість і безпеку - з класичної маневреністю BMW.

ІНТЕГРАЛЬНЕ АКТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ.

Покращена керованість і маневреність.

Інтегральна система активного рульового управління для задньопривідних автомобілів поєднує в собі пасивне управління становищем задніх коліс і змінне передавальне відношення рульового механізму передньої осі. При повороті на швидкості до 60 км / ч задні колеса повертаються в напрямку, протилежному напрямку передніх коліс. За рахунок цього колісна база автомобіля коротшає, що підвищує маневреність. При повороті на швидкості від 60 км / год задні колеса повертаються в напрямку, що збігається з напрямком передніх коліс. В цьому випадку колісна база автомобіля подовжується, що підвищує курсову стійкість і комфортність, особливо при різкому перестроюванні.

ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ДИНАМИКИ РУХУ.

Перемикач системи регулювання динаміки руху дозволяє вибрати бажаний режим за допомогою клавіші на центральній консолі. З режиму Comfort зі стандартними настройками двигуна і трансмісії можна перейти в економічний режим ECO PRO або режим Sport, який зробить водіння ще більш динамічним. Активний режим відображається в приладовій панелі під тахометром.

Заощаджує бензин

Економічний режим ECO PRO раціонально адаптує характеристичні криві акселератора і трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення / кондиціонування повітря. Підказки ECO PRO допомагають оптимізувати манеру водіння. Показання бонусного запасу ходу дозволяє дізнатися, на скільки кілометрів збільшився запас ходу завдяки оптимізації витрат палива в режимі ECO PRO.
Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива. Підсумкова величина економії залежить від індивідуальних особливостей водіння. Ще на 5% витрати палива можна знизити за рахунок функції руху накатом, що прогнозує асистента і функції маршруту ECO PRO. Дані функції і системи пропонуються в поєднанні з 8-ступінчастою АКПП Steptronic і навігаційною системою Professional. Потенційна економія за результатами внутрішніх досліджень BMW.

Проактивна система допомоги водію

Проактивна система допомоги водію працює спільно з навігаційною системою Professional останнього покоління, прогнозуючи ситуацію на дорозі і даючи вам поради задовго до того, як ви самі помітите зміну ситуації. Наприклад, якщо за поворотом вас чекає в'їзд в місто або знак обмеження швидкості, система порадить заздалегідь знизити швидкість з метою максимально ефективної адаптації швидкості до дорожньої ситуації.

Маршрут ECO PRO і рух накатом

Функція «Маршрут ECO PRO» також сприяє зниженню витрати палива. З її допомогою розраховується маршрут, оптимізований з точки зору паливної економічності. При розрахунку враховуються завантаженість доріг, індивідуальний стиль водіння і місцеві умови. Система повідомляє водія потенційну економії, щоб він міг прийняти рішення, чи варто слідувати цій рекомендації.
Функція руху накатом (тільки для автомобілів з 8-ступінчастою АКПП Steptronic) забезпечує вільний рух автомобіля по інерції і вступає в дію на швидкостях до 160 км / год, коли водій відпускає педаль акселератора і не задіює при цьому педаль гальма (якщо в народних обранців проводиться адаптація швидкості прогнозуючим асистентом з метою зниження витрати палива).

Режим SPORT

У режимі Sport автомобіль реагує більш безпосередньо і допускає спортивну манеру водіння. В цьому режимі параметри двигуна і підвіски мають набагато більш виражену спортивну спрямованість в порівнянні зі стандартними значеннями. Двигун стає більш прийомистим. В автомобілях з 8-ступінчастою спортивної АКПП Steptronic алгоритми набувають помітну спортивну забарвлення. При наявності адаптивної підвіски параметри шасі в режимі Sport забезпечують підвищену маневреність. Система рульового управління сервотроніком і система спортивного рульового керування зі змінним посиленням зменшують величину допоміжного зусилля.

Адаптивні налаштування силового агрегату

Функції BMW EfficientDynamics відкривають нові можливості для активного поліпшення динаміки в автомобілях з новими адаптивними настройками силового агрегату з використанням системи регулювання динаміки руху. У режимі Sport взаємодія навігаційних даних з керуванням КПП забезпечує ще більш швидку реакцію. Режим Comfort орієнтований на плавність ходу і більш рідкісне перемикання передач.

8-СТУПІНЧАСТА АКПП STEPTRONIC.

8-ступінчаста АКПП Steptronic значно підвищує зручність водіння і перемикання передач за рахунок швидкої зміни числа обертів двигуна і мінімальної тривалості перемикань. Коробка передач об'єднує чудовий комфорт і яскраву динаміку з підвищеною паливною економічністю. Передбачена можливість ручного перемикання передач за допомогою важеля селектора.