Із задоволенням за кермом
Кабріолет BMW 6 серії.

В ЦЕНТРІ УВАГИ.

Кабріолет BMW 6 серії.

У коротких поїздках або далеких подорожах кабріолет BMW 6 серії пропонує винятковий комфорт, динаміку і економічність. У чималій мірі це заслуга двигунів BMW TwinPower Turbo з технологіями BMW EfficientDynamics. Варіанти оснащення, такі як Design Pure Experience, Design Pure Excellence або пакет M Sport, дозволяють підкреслити різні грані характеру BMW 6 серії за вашим бажанням. Їх доповнюють інновації BMW ConnectedDrive, такі як проекційний дисплей BMW, консьєрж-сервіс або пакет систем Driving Assistant Plus. Спортивні, елегантні або екстравагантні акценти можуть бути додані за допомогою декількох типів колісних дисків, включаючи 20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски дизайну 616.

Технічні характеристики

Потужність, кВт (к. С.) При об/хв (650i)

330 (450)/5,500

Викид СО2 в г/км (650i)

213-208

Розгін 0-100 км/год, з (650i)

4.6

Макс. обертаючий момент, Н · м при об/хв (650i)

650/2,000 - 4,500

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО КАБРІОЛЕТ BMW 6 СЕРІЇ.

Дизайн

Кожна грань кабріолета BMW 6 серії підкреслює аеродинамічність і спрямованість вперед. Завдяки світлодіодним фарам і денним ходовим вогням над повітрозабірниками трохи нахилена вперед решітка радіатора створює незабутній образ. Елегантний спортивний стиль відображений і в салоні кабріолета BMW 6 серії. Пакет Design Pure Experience - це гармонійне поєднання обробки ексклюзивної м'якою шкірою Nappa коньячного / чорного кольору Cognac / Black, обробки цінними породами дерева коричневого кольору Fineline, а також ефектної структури поверхонь. Разом ці елементи утворюють вишуканий і розкішний інтер'єр.

Дізнатися більше

Динаміка руху та економічність.

Тягові двигуни і високотехнологічна ходова частина ідеально адаптовані один до одного, гарантуючи неймовірне задоволення від водіння, що доповнюється динамічним звуком спортивної системи випуску. Динаміку і маневреність кабріолета BMW 6 серії особливо яскраво відображає застосування технологій BMW EfficientDynamics, таких як потужні, чуйні і виключно економічні двигуни BMW TwinPower Turbo або 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic.

Дізнатися більше

Оснащення.

Кабріолет BMW 6 серії оснащується всім, що необхідно, щоб ви чудово почувалися в витонченій атмосфері. Крім того, доступний ряд пакетів обладнання. Пакети Design Pure Experience, Design Pure Excellence і M Sport дають можливість наблизити характер автомобіля до вашого власного. Програма BMW Individual дозволяє додати вашому автомобілю ще більшу індивідуальність і ексклюзивність. А функціональність може бути значно розширена за допомогою широкої гами оригінальних аксесуарів BMW.

Дізнайтесь більше

330 КВТ

330 кВт (450 л. С.) І 650 Ньютон-метрів, витрата палива всього від 9,1 до 8,9 л / 100 км (від 9,5 до 9,3 л / 100 км з xDrive), викиди CO2 від 213 до 208 г / км (від 221 до 217 г / км з xDrive) і розгін до 100 км / год за 4,6 секунди (4,5 секунди з xDrive). Рядний бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo в BMW 650i поєднує революційні технології з інноваційними налаштуваннями. Турбонагнітачі TwinScroll і система Valvetronic подають чисте повітря в камери згоряння. Тут високоточна система уприскування за частки секунди формує оптимальну топливоповітряну суміш, а система зміни фаз Double-VANOS ідеально адаптує потужність двигуна у всьому діапазоні частот обертання двигуна. Результат: максимальна економічність тоді, коли потреби в максимальній потужності немає, і максимальна потужність в широкому діапазоні оборотів, а також миттєвий відгук у будь-який момент при динамічному русі. BMW 650i і BMW 650i xDrive відповідають вимогам стандарту токсичності EU6.

Оцініть  економічність

Дізнайтеся більше про технічні характеристики