Із задоволенням за кермом

НОВЕ МІСЦЕ ПРИЗНАЧЕННЯ:
ЗАЛИШИТИСЯ В АВТОМОБІЛІ.

Комфорт кабріолета BMW 6 серії.

Все в кабріолеті BMW 6 серії націлене на максимальне задоволення від поїздки у відкритому автомобілі. Кокпіт, в обробці якого використовуються найрозкішніші матеріали, цілком орієнтований на водія, дозволяючи йому повністю зосередитися на дорозі. Роздільні задні сидіння дарують однакове задоволення як при піднятому верху, так і в поїздці з відкритим верхом. Безліч місць для зберігання речей, в яких можна розмістити напої і дрібні предмети, надають додатковий простір для максимального задоволення поїздкою.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефективне візуальне представлення інформації про режим водіння. При цьому він допомагає водієві зосередитися на дорозі, відображаючи потрібну інформацію і позбавляючи його від необхідності відволікатися.
Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі з відповідною адаптацією колірної схеми і графіки для кожного з режимів: COMFORT, ECO PRO і SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, в націленому на максимальну економічність режимі ECO PRO на дисплеї переважає синій колір, а розділ EfficientDynamics і відображення додаткового запасу ходу допомагають водієві підтримувати найбільш ефективний стиль водіння. Режим SPORT, в якому відомості відображаються в червоних тонах, включає індикацію поточної потужності двигуна.
На багатофункціональному дисплеї можуть відображатися дані навігаційної системи, включаючи рекомендації асистента прогнозування, а також списки для розважальних функцій і управління телефоном.

ВІТРОЗАХИСНИЙ ЕКРАН.

Вітрозахисний екран підвищує комфорт водія і переднього пасажира, ефективно захищаючи від протягів на рівні плечей і шиї навіть на високій швидкості. Сітчаста конструкція розташовується по всій ширині сидінь і підвищує комфорт під час руху, не знижуючи при цьому задоволення від поїздки у відкритому автомобілі. Встановлений на своєму місці екран можна підняти для завантаження багажу на задні сидіння, а коли він не потрібен, екран можна легко скласти завдяки складним бічних частинах. Компактні розміри екрану в складеному вигляді дозволяють зручно укласти його в багажному відділенні.

МІСТКІСТЬ.

Насолода свободою відкритого автомобіля при збереженні власного характерного оточення — очевидне протиріччя, яке кабріолет BMW 6 серії дозволяє з легкістю. Кокпіт явно випромінює спортивний характер, а місця для задніх пасажирів виконані в стилі роздільних спортивних сидінь.
Насолоджуючись поїздкою у відкритому автомобілі, ви можете зручно розмістити напої в центральному підлокітнику задніх сидінь або на центральній консолі в передній частині салону. Тут передбачений зручний відсік для дрібних предметів, а автоматична кліматична система з двухзонной регулюванням дозволяє підібрати індивідуальні настройки для кожного сидіння. Крім цього, незалежно від положення м'якого верху ви можете опустити заднє скло, створивши в салоні автомобіля приємну відкриту атмосферу.
При опущеною м'якої даху обсяг багажного відділення становить 300 літрів, а коли м'який верх піднятий, місткість багажника збільшується до 350 літрів.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ.

Візьміть все від емоцій поїздки в відкритому автомобілі: кожен перемикач, кожен індикатор і кожен орган управління в кабріолеті BMW 6 серії розташований саме там, де ви інтуїтивно очікуєте його знайти.
Зліва від рульового колеса розташовані органи управління системами допомоги водієві і освітленням, а безпосередньо перед вами розташована панель приладів, що відображає всю необхідну інформацію для водіння і безпеки руху, яку також можна вивести безпосередньо в полі вашого зору за допомогою опціонального проекційного дисплея BMW Head-Up Dispaly.
Справа встановлений опціональний повноколірний дисплей діагоналлю 10,25 дюйма, а безпосередньо під ним знаходяться функціональні клавіші, що дозволяють призначити функції і настройки для швидкого доступу. Трохи нижче розташований блок управління кліматичною системою.
Важіль селектора коробки передач і перемикач режимів руху розташовані на центральній консолі в безпосередній близькості від водія в інтуїтивно зручному місці. Поруч з ними знаходиться зручний для управління однією рукою сенсорний контролер iDrive, яким також може управляти передній пасажир.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна в управлінні система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Система автоматично розпізнає ключ, який може лежати в кишені брюк або в портфелі, як тільки ви наближаєтеся до автомобіля. Після того як двері автоматично розблокується, водій може сісти за кермо і запустити двигун, натиснувши кнопку START/STOP. Функція розпізнавання ключа гарантує функціональну надійність системи.

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ.

Навіть при низькій навколішній температурі водій може почати поїздку в комфортній атмосфері попередньо прогрітого салону: за допомогою автономного обігрівача зі зручною функцією таймера температуру в салоні можна встановити незалежно від того, працює двигун чи ні. Обігрівач також здатний підтримувати чистоту вікон, видаляючи з них запотівання і іній. Управління додатковим обігрівачем здійснюється за допомогою окремого пульта дистанційного керування, мобільного додатка My BMW Remote або за допомогою контролера iDrive.
В ролі джерела тепла виступає водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Крім цього, пристрій може підігріти холодний двигун, що дозволяє знизити витрату палива при прогріванні. Автономний обігрівач включається автоматично у встановлений час, якщо зовнішня температура падає нижче 15°C, а також може включатися вручну при будь-якій температурі.