Із задоволенням за кермом
Дизайн 3-дверного BMW 1 серії.

ПРІОРИТЕТ:
ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Дизайн 3-дверного BMW 1 серії.

Поїздки по міських вулицях здатні постійно дарувати приємні несподіванки. Варто сісти за кермо BMW 1 серії, що ідеально об'єднав динамічність з фірмовим дизайном, який підкреслюється високоякісними матеріалами, і ви раз за разом будете переконуватися в цьому. Куди б ви не їхали, шлях буде комфортним і без затримок. Прямуючи в спортклуб або зустрітися із друзями, ви отримаєте заряд гарного настрою.

ВТІЛЕННЯ ДИНАМІКИ.

BMW легко пізнаваний. Його енергійність проявляється в потужних лініях і великих воздухозаборниках. Головний елемент дизайну кузова – решітка радіатора з хромованою рамкою. Вона вдало поєднується з вузькими сфальцьованими фарами (опціонально – повністю світлодіодними). BMW 1 серії більш ніж впевнено тримається на дорозі за рахунок:

 • великих колісних шин;
 • широкої колії в задній частині.

На міських вулицях автомобіль привертає до себе увагу характерними L-образними світлодіодними задніми ліхтарями.

СВІТЛОВІ ПРИЛАДИ.

Яскраві родзинки: для BMW 1 серії також доступні повністю світлодіодні L-образні задні ліхтарі, фари і протитуманні фари.
Для свого BMW 1 серії ви можете вибрати повністю світлодіодне оснащення:

 • L-образні задні ліхтарі;
 • фари;
 • протитуманні фари.
Адаптивні світлодіодні фари головного світла

Комплектація адаптивних світлодіодних фар головного світла включає:

 • інтегровані покажчики повороту. Розташування вузьких світлодіодних покажчиків повороту продумано так, щоб вони підкреслювали обриси денних ходових вогнів;
 • фари ближнього і дальнього світла, що працюють за рахунок застосування восьми потужних світлодіодів;
 • характерні денні ходові вогні;
 • вогні освітлення поворотів.

Це дозволяє домогтися оптимального рівня освітлення дороги, близького до денного. Можливість управляти дальнім світлом і користуватися адаптивними фарами зі змінними режимами забезпечує комфортність і безпеку водіння. Ви впевнено почуваєте себе і на швидкісній магістралі, і на заміському шосе, і на міській вулиці.

Світлодіодні протитуманні фари

Коли в поїздці в пізні години дорожні умови ускладняться туманом, що згустився або опадами, на допомогу прийдуть світлодіодні протитуманні фари. Використання широкого світлового променя створює ефект схожості з природним денним освітленням, що благотворно позначається на безпеці руху.
Помістивши протитуманні під круглі подвійні фари головного світла, дизайнери посилили враження, створюване передньою частиною автомобіля, що запам'ятовується.
Світлодіоди споживають мало електроенергії і служать довго.

Світлодіодні задні ліхтарі

Характерна L-образна форма задніх ліхтарів утворена двома елементами. Місцем їх розміщення обрали кузов автомобіля і кришку багажника. Коли аварійно небезпечна ситуація змушує різко загальмувати, водії що їдуть позаду, будуть попереджені миготінням динамічних стоп-сигналів.

САЛОН.

Перше враження зазвичай виявляється вірним і надалі тільки зміцнюється. Вперше оглядаючи салон BMW 1 серії, дивуєшся його сучасності, відкритості і відчуттю свіжості. Кокпіт BMW ідеально пристосований до водія. Інтер'єр привертає цілісністю, продуманістю дизайну, що виявляється навіть в найменших дрібницях. Не можна не звернути в стандартному оснащенні увагу на аудіосистему BMW Radio Professional, доповнену хромованими деталями і глянцево-чорними декоративними панелями.
Об'єм багажного відділення в 360 літрів цілком достатній для розміщення пакетів з покупками, місткого рюкзака або великого багажу. Що стосується дрібних предметів, на зразок сонцезахисних окулярів або відеокамери, то для їх розміщення передбачені відсіки для речей в дверях і центральній консолі.
Сучасний вигляд салону підкреслюється ексклюзивними покриттями. Хочете надати йому індивідуальні риси, скористайтеся пакетами оснащення:

 • Urban;
 • Sport;
 • M Sport.

Відправившись в будь-яку поїздку на BMW 1 серії, ви будете перебувати в звично комфортних умовах.