Із задоволенням за кермом
Лінійки та оснащення 3-дверного BMW 1 серії.

СВОБОДА СТИЛЮ.

Лінійки та оснащення 3-дверного BMW 1 серії.

Тренди є загальними для всіх. Але стиль – це щось індивідуальне. З BMW 1 серії ви зможете повністю розкрити свою індивідуальність. Ми маємо на увазі лінійки BMW в варіантах Urban і Sport і атлетичного спортивного пакету M Sport, а також оригінальне приладдя BMW, що забезпечують ще більшу індивідуальність образу.
BMW 1 серії завжди в тренді. При цьому є маса можливостей проявити індивідуальність:

 • схиляючись до таких варіантів модельної лінійки, як Urban і Sport, або віддаючи перевагу підкресленій атлетичності M Sport;
 • підбираючи на власний смак оригінальні аксесуари BMW.

URBAN LINE.

Передвигайтесь по міських вулицях по-королівськи. Лінійка Urban Line надає 3-дверному BMW 1 серії більше свіжості і сучасності. Ваш автомобіль буде виглядати ексклюзивним.

Кузов

Автомобіль лінійки Urban Line не може не звернути на себе уваги:

 • 16-дюймовими легкосплавними дисками з V-подібними спицями моделі 411. Вони представлені кількома варіантами. У вигляді ексклюзивної опції в цій лінійці запропоновані 17-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями моделі 412 сріблястого кольору Bicolor Silver;
 • фірмовими ґратами радіатора, якій надали матові планки сріблястого кольору Oxide Silver і глянсову хромовану рамку;
 • глянцево-чорними передніми повітрозабірниками, які отримали контрастуючі матові сріблясті вставки Oxide Silvermatt і горизонтальну планку глянцево-чорного кольору по центру;
 • заднім бампером з матовими сріблястими вставками Oxide Silvermatt;
 • написом Urban Line на бічних панелях кузова.
Салон

Затримайте погляд на елегантних хромованих вставках Pearl Chrome пульта дистанційного керування, перш, ніж відкрити передні двері. Відкривши, відразу бачите напис BMW Urban на алюмінієвих накладках на пороги.
Не квапте пасажирів, нехай вони переймуться почуттям комфорту, неспішно розміщуючись на елегантних сидіннях. Оббивка, в якій скомбінували тканину і шкіру, виконана в кольорі Path Silver/Pearl Grey. Розкішність інтер'єру ненав'язливо підкреслюється:

 • гармонійно поєднуючимися основного та додаткового підсвічування, представленими фоновим освітленням салону, підсвічуванням дверних ручок і простору для ніг. Можна вибирати між синьою і помаранчевою варіаціями підсвічування;
 • декоративними накладками, виконаними з акрилового скла чорного кольору, які відтіняються матовими вставками сріблястого кольору Oxide Silver.

Турбота про комфорт для водія і переднього пасажира проявляється в наявності регульованого по довжині підлокітника.
Наскільки точно функціонує ходова частина автомобіля, водій зможе оцінити, користуючись зручним спортивним шкіряним рульовим колесом.
Можна скористатися іншим варіантом оснащення салону, в якому:

 • сидіння оббиті комбінацією тканини та шкіри в чорному і сріблястому кольорах Path Black/Silver;
 • для декоративних планок використано акрилове скло білого кольору, яке відтіняють рельєфне штампування і матові сріблясті вставки Oxide Silver.

SPORT LINE.

Динамічність, притаманна 3-дверному BMW 1 серії, підкріплюється рисами, що підсилюють враження спортивності і атлетичності. У пакеті Sport Line присутня велика кількість деталей, які сприятимуть створенню такого враження.

Кузов

Базова комплектація лінійки Sport Line характеризується:

 • 16-дюймовими легкосплавними дисками з V-подібними спицями моделі 376. Можна скористатися іншими варіантами колісних дисків. Ексклюзивна опція для Sport Line – 17-дюймові легкосплавні диски з зіркоподібними спицями моделі 379;
 • фірмовими ґратами радіатора в хромованій рамці;
 • використанням глянцево-чорного кольору для горизонтальної планки решітки радіатора, передніх повітрязабірників і накладки на задньому бампері;
 • застосуванням чорного кольору Black Chrome для накладки вихлопної труби;
 • написом Sport на бічних панелях кузова.
Салон

Про динамічний характер, що властивий моделі Sport Line, здогадуєшся відразу, відкривши передні двері. Він підкреслюється алюмінієвими накладками на порогах передніх дверей, які кидаються в очі, прикрашеними логотипами BMW Sport.
Водій і передній пасажир забезпечені оптимальною бічною підтримкою, що надається спортивними сидіннями. Для їх оббивки використана тканина Corner кольору Anthracite, яку прикрашають контрастні вставки червоного кольору.
Матові вставки червоного кольору роблять особливо ефектними вид декоративних планок, для яких взяли акрилове скло глянцево-чорного кольору. Для підсвічування, що підсилює відчуття комфорту, можна вибирати білий колір або помаранчевий. Блискуча розкіш відчувається в поєднанні основного та додаткового підсвічування:

 • фонового освітлення салону;
 • підсвічування дверних ручок і простору для ніг.

Про додатковий комфорт для водія і переднього пасажира подбали, забезпечивши регулювання підлокітника по довжині. Наскільки складною не склалася б дорожня ситуація, водій зможе контролювати її завдяки зручному шкіряному спортивному керму, яке отримало контрастну червону прострочку. Акцент на використання червоного кольору в декоративних елементах, на зразок аплікації на пульті дистанційного управління, – не єдиний спосіб підкреслити вигляд моделі Sport Line. Цій меті служать також:

 • особливий дизайн приладів;
 • шкали з більш частим градуюванням.

Можливе використання альтернативних варіацій:

 • зі спортивними сидіннями з оббивкою з тканини Corner кольору Anthracite з декоративними вставками сірого кольору;
 • з глянцево-чорними декоративними планками, матові вставки для яких виконані в сріблястому кольорі Oxide Silver.

М SPORT.

На міських вулицях є місце для екстремального спорту. Пакет M Sport зі спортивною підвіскою і елементами аеродинамічного М-пакету додасть вашому 3-дверному BMW 1 серії неймовірно атлетичний вигляд і особливі можливості. Тепер ніхто не засумнівається в його особливому спортивному характері.

Кузов

Вибираючи пакет M Sport, ви зможете сповна отримувати задоволення від динамічного стилю водіння. До складу аеродинамічного М-пакету включили ходову частину зі спортивними настройками. Для 17-дюймових легкосплавних дисків з парними спицями моделі 383 М передбачена установка на передню і задню осі шин різної розмірності. Підкреслюючи атлетичність вигляду, використовували:

 • забарвлення бамперів і накладок порогів під колір кузова;
 • ефект «металік» для ексклюзивного темного кольору Dark Shadow, в який пофарбували вставку заднього дифузора.

Домінантним елементом передньої частини автомобіля виступає фірмова решітка радіатора. Її половинки, складені дев'ятьма планками глянцево-чорного кольору, забрані в хромовані рамки.
Підкреслена спортивність зовнішнього вигляду виразно промальовується завдяки глянцевим елементам оздоблення Shadow Line, виконаним в глянцево-чорному кольорі:

 • накладок вікон;
 • бічним рамкам;
 • декоративним планкам;
 • підставам і рамкам зовнішніх дзеркал заднього виду.

На вихлопну трубу посадили хромовану насадку. Бічні панелі в передній частині автомобіля прикрасили емблемами серії M Sport. У якості ексклюзивної пропозиції в рамках пакету виступає використання лакофарбового покриття Estoril Blue з ефектом «металік».
Придбання пакета M Sport передбачає можливість вибору:

 • між адаптивною М-підвіскою і стандартною;
 • 18-дюймових легкосплавних дисків з парними спицями моделі 461 М з установкою шин різної розмірності на передній і задній осях. Диски можна вибрати в сріблястому кольорі або в сірому кольорі Ferric Grey з ефектом «металік».
Салон

Пакет M Sport оснащується спортивними сидіннями особливого М-стилю з оббивкою, що поєднує тканину і алькантару кольору Hexagon Anthracite. Для більшого ефекту використовували контрастуючу прострочку синього кольору Royal Blue. Сидіння дозволяють забезпечувати додаткові комфортні умови водієві і передньому пасажирові:

 • оптимальну бічну підтримку;
 • регульовану довжину підлокітника.

Оббивку стелі BMW Individual виконали в кольорі Anthracite. Для декоративних планок обраний колір Aluminium Hexagon, який відтіняють матові вставки синього кольору. Такі дизайнерські вишукування покликані підкреслити, наскільки динамічна модель M Sport.
Водій повністю впевнений у своїй здатності контролювати автомобіль, користуючись шкіряним трьохспицевим рульовим колесом в М-стилі. Це відчуття підкріплюється наявністю пальцевих виступів в місцях хвата і багатофункціональних клавіш. Діаметр обода рульового колеса дорівнює 373 мм. На нього нанесли емблему М-серії, оббили шкірою Walknappa чорного кольору, відтіненого чорною прострочкою.
Те, що ви керуєте моделлю з яскраво вираженим спортивним характером, підкреслюється:

 • особливим дизайном приладів;
 • застосуванням більш частого градуювання на шкалах;
 • ключ запалювання, який отримав декоративні елементи кольору Estoril Blue.

Розкішний вигляд салону сприймається яскравіше завдяки вдалому поєднанню основного та додаткового підсвічування. Вибір надається між білим і помаранчевим кольорами підсвічування для фонового освітлення салону, підсвічування дверних ручок і простору для ніг.
Можна вибирати різні варіанти кольору для декоративних планок, наприклад, Aluminium Hexagon, обзавестися додатковими декоративними вставками глянцево-чорного кольору.

ПАКЕТИ ОСНАЩЕННЯ BMW 1 СЕРІЇ.

Збираєтеся оснастити ваш BMW оригінальними аксесуарами, щоб надати йому індивідуальність, властиву вашому стилю, познайомтеся для початку з пропозиціями, що містяться в пакетах оснащення. Зв'яжіться із продавцем або зайдіть на національний веб-сайт BMW, щоб уточнити доступність пакетів оснащення в країні.

АКСЕСУАРИ BMW.

Ніщо так не сприяє виявленню індивідуального характеру вашого BMW 1 серії так, як використання оригінальних і автентичних речей. Воно позитивно відбивається на универсалізмі автомобіля і гнучкості в його експлуатації.
Познайомтесь з декількома зразками оригінальних аксесуарів BMW. Вони зручні, практичні і відрізняються високою якістю виготовлення.

Транспортування багажу і перевезення дітей

З сучасним багажником на даху BMW моделі 320, виконаному в чорному і антрацитному кольорах, можна сміливо відправитися покататися на гірських лижах, захопивши з собою до п'яти пар довжиною 185 см. Багажник:

 • легко поєднується з усіма багажними системами BMW;
 • відкривається з обох сторін, що полегшує навантаження;
 • забезпечує захист вантажу від крадіжки, так як механізм оснастили надійним потрійним центральним замком;
 • дозволяє перевозити будь-які вантажі через наявність універсального тримача;
 • оснащений для надійного кріплення громіздких і нестандартних предметів чотирма повністю регульованими тримачами, чотирма вушками і двома натяжними ременями.

Використання дитячого сидіння BMW Junior Seat групи 2/3, виконаного в синьо-чорних кольорах, розраховане не на один рік. Воно пристосоване для пасажира, чия вага знаходиться в діапазоні 15-36 кг. Це відповідає середнім ваговим показникам дітей у віці 3-12 років. Стійкість дитячого сидіння забезпечують:

 • автомобільний триточковий ремінь безпеки;
 • автомобільні кріплення ISOFIX.

Бічний удар буде представляти меншу небезпеку для голови дитини, поміщеного на дитяче сидіння, зважаючи на наявність:

 • патентованих пневмоподушок;
 • високих бічних валиків.

Модель автомобіля, в якому ви вирішите встановити дитяче сидіння BMW Junior Seat, значення не має, воно оптимально розміщується за рахунок наявності регульованого нахилу спинки. Перевозити дитяче сидіння BMW Junior Seat можна в складеному вигляді, це передбачено конструкцією.
Потрібно підключити USB і/або зарядний кабель, користуємося держателем для установки Apple iPad 2, 3 і 4 з потрібним роз'ємом. Для кріплення держателя знадобиться встановити базовий кронштейн. Закріпити легко, щоб зняти – натискаємо на кнопку.
Для кріплення Apple iPad використовується рамка. Вона:

 • повертається на 360°;
 • встановлюється в різних положеннях. Це дозволяє пасажирам на задніх сидіннях з зручностями читати, переглядати відео, спілкуватися в мережі (ця функція не може використовуватися без під'єднання до точки доступу BMW Car Hotspot);
 • може бути застосована також поза автомобілем, чому сприяють упори, розміщені на зворотній стороні.

Перевезення двох велосипедів або електробайка не складе проблеми, якщо скористатися спеціальним тримачем, який встановлюється на тягово-зчіпний пристрій. Тримач для велосипедів/електробайків:

 • витримує навантаження, що доходить до 60 кг;
 • може бути додатково подовжений, щоб перевозити три велосипеда;
 • оснащений функцією швидкого підйому, що дозволяє швидко дістатися до багажного відділення;
 • легкий, надійний, зручний в експлуатації.
Опціонні легкосплавні диски

Для високоякісних 19-дюймових легкосплавних дисків із зіркоподібними спицями моделі 660 обрали двобарвне забарвлення Orbit Grey з глянцевим покриттям на видимій стороні. Комплект включає колеса з шинами run-flat різної розмірності:

 • для передніх коліс розмірністю 7.5J x 19 використані шини 225/35 R19 88Y XL RSC;
 • для задніх, розмірністю 8J x 19, – шіни 245/30 R19 89Y XL RSC.

Його доповнили системою контролю тиску в шинах.
Для 19-дюймових легкосплавних дисків преміум-класу зі здвоєними спицями моделі 361 обрано двоколірне забарвлення. Спортивність вигляду автомобіля підкреслюється використанням чорного кольору з червоним кільцем.
Комплект включає колеса з шинами run-flat різної розмірності:

 • 225/35 R19 88Y XL RSC – для передніх коліс розмірністю 7.5J x 19;
 • 245/30 R19 89Y XL RSC – для задніх коліс розмірністю 8J x 19.
Оригінальні приналежності

Підлогу в салоні потрібно захистити від забруднення і вологи. Для цього її прикривають ідеально підігнаними зносостійкими підлоговими килимками. Їх края навмисно підняті. У дизайні салону передбачено місце для чорних килимків в передній частині.

До стильних накладок на пороги не потрібно підводити додаткову проводку. Для управління вмонтованими в них світлодіодами застосовуються батареї та магнітні перемикачі. Букви BMW на тлі поверхні, покритою матованою нержавіючою сталлю, світяться білим світлом.

Сучасний автомобіль важко уявити без інформаційно-розважальної системи. Водій BMW користується інноваційним віртуальним дисплеєм, що створює в його полі зору проекцію на прозорому екрані. Зчитувати інформацію не складає труднощів навіть тоді, коли яскраво світить сонце. Водій отримує доступ до:

 • підказок системи навігації;
 • відомостей за рівнем палива, підтримці заданої швидкості, обмеження швидкості, попередження про заледеніння.

Можливість отримувати ці дані, не відволікаючись від дороги, позитивно позначається на рівні безпеки і підтримці комфорту.
Установка і зняття віртуального дисплея BMW виконуються в сервісному центрі і віднімає мінімум часу. Використовуваний для установки кабель ледь помітний. Виставлення налаштувань екрану і параметрів наданої інформації знаходиться під контролем. Його здійснюють за допомогою додатка, який розробили спеціально для віртуального дисплея BMW.
Для передачі даних навігаційної системи на віртуальний дисплей BMW через Wi-Fi на смартфон користувача знадобиться завантажити спеціальний додаток. Він являє собою спільну розробку компаній Garmin і BMW.
Обидві програми скачуються безкоштовно, сумісні з операційними системами Android і iOS.
Елегантною і зручною гарнітурою BMW Bluetooth управляють, використовуючи мобільний телефон:

 • кнопками;
 • голосом.

Передбачено три розміри силіконових вушних вкладишів. Користуватися ними буде ще зручніше, якщо додатково обзавестися гачками для охоплення вух.
Це забезпечує і безпеку застосування гарнітури BMW Bluetooth, і комфортність.

Щоб в салоні завжди відчувалася свіжість, застосовуємо продукцію BMW Natural Air. На решітки вентиляції швидко кріпиться спеціальний утримувач для змінних ароматних паличок. Передбачене ручне регулювання інтенсивності запаху.
Початкова комплектація BMW Natural Air складена:

 • спеціальним тримачем. Його забарвлення відповідає кольору салону;
 • набором з шести різних паличок – «Зелений чай, що очищає», «Тонік, що бадьорить», «Збалансований бурштин», «Гармонія кольорів», «Блискучі краплі дощу», «Свіжий ліс».

Компанія BMW замовила розробку ексклюзивних ароматів, для отримання яких використовуються екстракти натуральних ефірних масел. З їх допомогою в салоні створюється відповідна до настрою комфортна атмосфера.

Приємним доповненням динамічного вигляду автомобіля стає чохол для ключа BMW Urban. Для його виготовлення використовується високоякісна шкіра, на якій виділяються ефектні металеві деталі. Надійне кріплення чохла на ключі забезпечує його захист від подряпин. Це аж ніяк не перешкоджає легкому зняттю ключа.

Для елементів, що входять в пакет оснащення Urban Line, характерне поєднання чорного і світло-сірого кольорів.