Із задоволенням за кермом
BMW 1 серії 5 дверей.

ЖИТТЯ ЦЕ РУХ.

BMW 1 серії 5 дверей.

Сідаючи за кермо 5-дверного BMW 1 серії, кожен день проживаєш по-справжньому. Це маневрений і компактний автомобіль з сучасним спортивним дизайном. Спортивний характер нового BMW 1 серії проглядає в довгому капоті з характерними гратами радіатора і витягнутих світлодіодних фарах. Ззаду увага привертається L-образними світлодіодними ліхтарями. У ергономічному салоні досить просторо і є безліч місць для зберігання.

Справжнє задоволення від водіння створюють жвавими і одночасно економічними двигунами BMW TwinPower Turbo. Вибір відкривається економічним BMW 116d EfficientDynamics Edition і завершується спортивним BMW M135i. Для формування індивідуальності п'ятидверного автомобіля служать лінії обробки Urban Line, Sport Line і пакет М Спорт. BMW ConnectedDrive дозволить продовжувати спілкуватися з друзями, відправившись в поїздку. BMW 1 серії приносить справжнє задоволення.

Технічні характеристики

Витрата в змішаному циклі, л/100 км (116 EffDyn Edition)

3.8 - 3.4

Викид CO2 в змішаному циклі, г/км (116 EffDyn Edition)

101 - 89

Кількість дверей

5

ХАРАКТЕРИСТИКИ 5-ДВЕРНОГО BMW 1 СЕРІЇ.

Екстер'єр. 

Виразні лінії кузова і великі повітрозабірні отвори приховують відвертий натяк на величезну енергію BMW 1 серії. Передня частина прикрашена виразними плоскими фарами (опціонально пропонуються повністю світлодіодні) і великими здвоєними гратами радіатора, що вміщені в хромовану рамку. Передчуття задоволення від водіння виникає при першому погляді на динамічний автомобіль.

Неперевершена стійкість BMW 1 серії підкреслюється привертаючими увагу в задній частині великими колісними нішами, що гарантують забезпечення повного зчеплення з дорожнім покриттям. Враження від споглядання типового представника бренду BMW посилюється горизонтальними лініями кузова і L-образними світлодіодними блоками задніх ліхтарів.

Дізнатися більше

BMW ConnectedDrive.

Вирушаючи в поїздки на BMW 1 серії, скористайтеся сервісами та додатками BMW ConnectedDrive. Вони дозволять отримати доступ до всіх можливостей, доступним через Інтернет. Де завгодно і коли завгодно, за власними уподобаннями, щоб життя стало прекраснішим. Важлива і приємна дрібниця: не потрібно стояти в дорожніх заторах, адже їх можна спокійнісінько об'їхати.

Дізнатися більше

Динаміка та економічність.

З живим і енергійним BMW 1 серії зручно рухатися і по міських вулицях, і по швидкісному шосе. Швидкому досягненню мети послужать:

  • двигуни BMW TwinPower Turbo;
  • опціональна 8-ступінчаста АКПП Steptronic.

Для забезпечення максимального запасу ходу використовується режим ECO PRO. Ваш BMW 1 серії ідеальний як супутник: стрімко рухається, економічно споживає.

Дізнатися більше

101-89 г/км.

Сімейство двигунів BMW EfficientDynamics досягає успіхів, користуючись:

  • новітніми технологіями вприскування;
  • раціональним регулюванням потужності;
  • турбонадувом.

Бензинові і дизельні версії демонструють наростання крутного моменту спортивними темпами, вже виходячи на низькі обороти. У BMW 1 серії з двигунами BMW 116d EfficientDynamics Edition є законні підстави пишатися економічністю і рівнем викидів CO2 – 101-89 г/км.

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики