Із задоволенням за кермом
Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW 1 серії 5 дверей.

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОЇМ ШЛЯХОМ. І НЕХАЙ СВІТ БУДЕ ЗА ВАМИ

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW 1 серії 5 дверей.

Вирушаючи в поїздку на BMW 1 серії, не відмовляйтеся від звичних гаджетів, які підтримують вас на зв'язку із зовнішнім світом і приносять в життя стільки прекрасного. Застосовуйте сервіси додатку BMW ConnectedDrive. Вам виявиться доступно все, що може надати Інтернет. На власний смак, коли і де завгодно. І не потрібно стояти в заторах, якщо можна спокійно об'їхати.

ПАКЕТ BMW CONNECTEDDRIVE.

Послуги пакета передбачають різноманітні пропозиції на час поїздки:
 • інформаційні;
 • розважальні;
 • сервісні.
Наприклад, сервіс BMW Online надасть доступ до:
 • свіжих новин і відомостям про погоду, що враховує ваше місце розташування;
 • онлайн-пошуку, заснованого на GoogleTM;
 • роботи з офісними додатками.
Зайдіть в меню «Додатки» і самостійно комбінуйте, якими окремими сервісами віддаєте перевагу користуватися:
 • паркувальною інформацією;
 • туристичними і готельними путівниками і т.д.
Користуйтеся обраними додатками для смартфона. Послуга зручна, надійна і за часом не обмежується. З пакетом послуг ConnectedDrive також відкривається доступ BMW ConnectedDrive Store. Де б ви не знаходилися, в будь-який час замовляйте або продовжуєте послуги та пропозиції, підбирайте на власний розсуд. Цим можливості пакета послуг BMW ConnectedDrive далеко не обмежуються. З ним ви зможете в будь-якій поїздці на BMW насолоджуватися чимось новим, ще не випробуваним.
Додатки BMW Apps

Платформа дозволяє, перебуваючи в автомобілі, зручно користуватися обраними додатками для смартфонів. BMW:

 • займається розробкою власних програм, таких, як ConnectedDrive і BMW M Laptimer;
 • уклав партнерські угоди з такими відомими брендами, як Napster, GoPro, Deezer, Spotify, Audible.

Це дозволило забезпечити зручні умови, щоб безперебійно використовувати можливості додатків під час поїздок.

Щоб використовувати вибрані додатки, смартфон повинен бути сумісний з автомобілем. Для з'єднання потрібні адаптер Snap-In або через USB-кабель смартфона. Контролер iDrive дозволяє здійснювати управління всіма функціями додатків, наявних у вашому смартфоні.

Доступний для використання в автомобілях BMW асортимент додатків невпинно поповнюється. Цьому сприяє співпраця компанії з різними партнерами. Хочете дізнатися про це більше, подивіться на сайті www.bmw.com/apps.

BMW ConnectedDrive Store

Послуги та додатки, представлені в BMW ConnectedDrive Store, враховують потреби і запити водіїв BMW. Клієнт може в індивідуальному порядку вибрати, протягом якого терміну користуватися деякими послугами. Це зручно, так як якусь послугу планується використовувати, наприклад, тільки під час відпустки.

Отримати доступ до BMW ConnectedDrive Store можливо:

 • безпосередньо з автомобіля під час поїздки;
 • за допомогою інтернет-порталу «Мій BMW ConnectedDrive».

Можливість використання нових послуг і додатків надається незабаром після того, як їх обрали або зареєстрували в автомобілі. Цікавить, які на сьогодні доступні пропозиції, це можна в будь-який час з'ясувати через BMW ConnectedDrive Store.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ОКРЕМИМИ ФУНКЦИЯМИ BMW.

Маєте намір через Інтернет покерувати дистанційно деякими із функцій вашого BMW:

 • використовуйте опцію дистанційного керування автомобілем;
 • завантажте програму My BMW Remote в магазинах Apple App Store або Google Play Store.

Це дозволить вам:

 • дистанційно відмикати/замикати автомобіль;
 • передавати безпосередньо в навігаційну систему автомобіля адреси, знайдені під час пошуку Google™;
 • відображати місця розташування автомобіля в радіусі 1,5 км.

Доступ до функцій дистанційного керування одноразово активується на клієнтському порталі в розділі «Мій BMW ConnectedDrive» на сайті www.bmwconnecteddrive.com.

Дистанційне керування автомобілем. 

Дивитися ролик

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Не звикли обходитися без музики, розважальна онлайн-система вашого BMW безпосередньо забезпечить необмеженим доступом до 22 мільйонів музичних записів. Музика для всіх і кожного, все, що заслуговує на увагу слухачів. Не потрібні ніякі додаткові пристрої, на зразок смартфона, слухайте безпосередньо.

Коли розважальною онлайн-системою автомобіля відтворюється трек або музичний альбом, ви слухаєте без перерв і спотворень. Адже запис автоматично завантажується на жорсткий диск автомобіля.

Можливості розважальної онлайн-системи передбачають створення власного аккаунта строком на рік у одного з офіційних провайдерів, наприклад, Napster. Тоді можна безкоштовно слухати музику, перебуваючи в одній з шести країн Європи. У список входять: Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія, Нідерланди та Франція.

Розважальна онлайн-система. 

Дивитися ролик

СИСТЕМА НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ (RTTI).

Будьте в курсі ситуації на дорозі, отримуючи актуальні відомості від RTTI – системи надання інформації про дорожньо-транспортну обстановку в режимі реального часу. Отримуйте:

 • точні відомості про місця де, можуть виникнути затруднення в ході поїздки, і приблизною тривалістю несприятливої ситуації. Це допоможе практично в реальному часі провести оцінку обстановки на автомагістралі, шосе або на окремих ділянках на території міста;
 • рекомендації, як краще об'їхати виникший затор, щоб не витрачати даремно час і паливо.

Для збору інформації системою використовуються:

 • анонімні відомості про переміщення, що містяться в GPS-даних парків транспортних засобів, додатках для смартфонів і поліцейських звітах;
 • дані про постійно повторюваних ситуаціях, виникнення яких пов'язано, наприклад, з годинами пік.

Зручно, що в характеристиці дорожньої обстановки вулиці постають пофарбованими в різні кольори: жовтий, зелений, червоний, оранжевий.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Цілодобовий доступ до отримання швидкої адресної допомоги в надзвичайній ситуації, яка надається на рідній мові допомоги, надається спеціально підготовленими співробітниками, виявиться досить до речі, особливо, якщо ви перебуваєте за кордоном. Він здійснюється за допомогою системи інтелектуального екстреного виклику. Якщо щось трапиться аварія зі спрацьовуванням подушок безпеки або переднатягувачів ременів, автоматично направляється екстрений виклик.

Щоб передати необхідні дані, наприклад, про точне місцезнаходження автомобіля, подробицях і ступені тяжкості аварії, можливі травми, отриманих водієм і пасажирами, в контактний центр BMW, використовуємо вбудовану в автомобіль SIM-карту. У застосуванні мобільного телефону немає необхідності. Завдання співробітників контактного центру BMW:

 • оповістити про подію розташоване найближче до місця події відділення рятувальної служби;
 • надавати підтримку по телефону до прибуття аварійних служб.

Можлива активація екстреного виклику вручну. Нею користуються, наприклад, коли допомогу потрібно надати іншим учасникам дорожнього руху.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Непогано, перебуваючи в дорозі, користуватися послугами особистого секретаря. Така можливість реальна. Її надає консьєрж-сервісу від BMW ConnectedDrive. Натиснули кнопку, зв'язалися зі співробітником контактного центру BMW ConnectedDrive, він візьметься за виконання функцій вашого персонального помічника на час поїздки.

Співробітники контактного центру BMW ConnectedDrive знайдуть для клієнта адресу найближчої аптеки чи банкомату, ресторану чи готелю. Отримавши запит, надішлють потрібні відомості навігаційній системі автомобіля. Надають функцію «Консьєрж-сервіс» цілодобово, не стягуючи додаткової плати при перебуванні за кордоном. Мобільний телефон для використання не потрібен.

ОПЦІЯ «ІНТЕРНЕТ».

Дисплей управління з високою роздільною здатністю в автомобілі BMW відобразить при наявності опції «Інтернет» потрібні сторінки веб-сайтів. Доступ до них буде таким же повним і зручним, як і вдома, на повній швидкості UMTS. Адреса вводиться просто і зручно, за допомогою:

 • контролера iDrive;
 • списку обраних сторінок.

Надання безлімітного тарифу, що входить в опцію «Інтернет», поширюється на всю територію країни (немає міжрегіонального роумінгу). Для перегляду веб-сторінок використовується дисплей управління. Пасажири на задніх сидіннях також зможуть користуватися Інтернетом, якщо в автомобілі є відповідна розважальна система серії Professional. Дисплеї вмонтовані в спинки передніх сидінь.