Із задоволенням за кермом

THE M2

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ДРАЙВ

BMW M2 Competition та BMW M240i xDrive.

BMW M2 Coupe - це втілене задоволення від спортивного водіння. Познайомтеся зі спортивними купе: в моделях BMW M240i xDrive Coupe спортивні характеристики ідеально поєднується із зручністю повсякденної експлуатації. Серед вражаючих особливостей BMW M2 Competition ще більш висока потужність і унікальне поєднання динаміки, маневреності та точності управління.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M2 COMPETITION

Відкрийте для себе потужність і дух справжнього гоночного автомобіля

01

ВИДАТНА ДИНАМІКА.

01

ВИДАТНА ДИНАМІКА.

Потужний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Потужний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo моделі BMW M2 Competition розвиває видатні 410 к. с. і крутний момент 550 Н·м при робочому об'ємі 3 літра. Використання двох оптимізованих по масі турбонагнітачів і концепції охолодження зі світу автоспорту дозволило додатково збільшити потужність для неймовірно швидкого відгуку і вражаючого прискорення.

02

ДИНАМІКА І ДРАЙВ.

02

ДИНАМІКА І ДРАЙВ.

Спортивна динаміка BMW M2 Competition.

BMW M2 Competition не потрібно перетинати фінішну лінію, щоб підтвердити своє лідерство. Завдяки величезному динамічному потенціалу та виключній маневреності дана модель залишає конкурентів далеко позаду - з перших секунд. Це стало можливим завдяки особливій підвісці M з активним диференціалом M, яка забезпечує оптимальну тягу і точне управління, оптимальним чином використовуючи динамічний потенціал автомобіля.

03

СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР.

03

СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР.

Яскравий дизайн кузова BMW M2 Competition.

Ключовими візуальними елементами переднього аеродинамічного обважування BMW M2 Competition є збільшені зовнішні повітрозабірники, що притягають погляд. Поряд з решіткою радіатора М вони домінують в передній частині кузова, підкреслюючи потужність і спортивний характер автомобіля. Три додаткових вузьких отвори в центральному повітрозабірнику покращують проходження повітря і аеродинамічні характеристики моделі.

04

ИДЕАЛЬНАЯ КОМБІНАЦІЯ.

04

ИДЕАЛЬНАЯ КОМБІНАЦІЯ.

Дизайн салону BMW M2 Competition.

Кокпіт, створений для гоночного треку: ексклюзивна панель приладів М орієнтована на водія. Обтягнуте шкірою рульове колесо M також оптимізовано для максимальної продуктивності. Водій може налаштовувати окремі профілі руху і за долі секунди перемикати передачі, використовуючи підрульові перемикачі, агрегатовані з коробкою передач М з подвійним зчепленням. Загальну концепцію доповнюють спортивні сидіння M, пропоновані в якості опції.

411 К. С.

Виключно спритний і потужний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo моделі BMW M2 Competition видає вражаючі 411 к. с. Високопродуктивна силова установка, оптимізована за масою і оснащена двома турбонагнітачами TwinScroll, системою впорскування високого тиску і системою Valvetronic, розганяє BMW M2 Competition до 100 км/год всього за 4,4 секунди.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M240i xDrive

Відкрийте для себе захоплюючу спортивність: двигун, динамічні характеристики і дизайн.

01

ГРА У ВИЩІЙ ЛІЗІ.

01

ГРА У ВИЩІЙ ЛІЗІ.

6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo моделі BMW M240i Coupe.

Шість циліндрів, робочий об'єм 3,0 літра. Унікальна маневреність і висока повсякденна практичність, об'єднані в одній силовій установці, яка не залишає сумнівів в спортивному походженні моделі. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo гарантує миттєвий відгук і високий крутний момент навіть на низьких оборотах. Результат - максимальний крутний момент 500 Н·м і прискорення, від якого захоплює дух.

02

ТОЧНІСТЬ І ДИНАМІКА.

02

ТОЧНІСТЬ І ДИНАМІКА.

Динамічні характеристики і маневреність BMW M240i Coupe.

Потужність і динамічність, втілені в істинному задоволенні від водіння: завдяки спеціальним налаштуванням підвіски M модель BMW M240i є чемпіоном в своєму класі. Це стосується індивідуально налашторвуваних пружин і систем демпфірування, а також особливою еластокінематікою передньої осі. Додатковий внесок вносить спортивне рульове управління зі змінним посиленням, яке забезпечує високу точність контролю величезною потужністю.

03

КОНЦЕНТРОВАНА ПОТУЖНІСТЬ.

03

КОНЦЕНТРОВАНА ПОТУЖНІСТЬ.

Екстер'єр BMW M240i Coupe.

Нестримна динаміка: розгін до 100 км/год за 4,4 с у M240i xDrive та 4,8 у M240i. Модель BMW M240i Coupe створювалася з урахуванням високих динамічних характеристик і придатності до повсякденної експлуатації. Її послідовні спортивні амбіції видно з першого погляду: ексклюзивні елементи дизайну M і потужні лінії створюють впевнений вигляд автомобіля.

04

ВИРАЖЕНА СПОРТИВНІСТЬ.

04

ВИРАЖЕНА СПОРТИВНІСТЬ.

Інтер'єр BMW M240i Coupe.

Ексклюзивні елементи дизайну М в моделі BMW M240i Coupe підкреслюють спортивну атмосферу і особливий стиль моделі. Ультрасучасна приладова панель прикрашена цифровим позначенням моделі і забезпечує оптимальний огляд всієї актуальної інформації про поїздку.

Витрата палива і викиди CO2

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.