Із задоволенням за кермом

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO

Нове прояв свободи: незалежний і прогресивний стиль в поєднанні з елегантним салоном роблять новий BMW 4 серії Cabrio абсолютно унікальним автомобілем, що не визнає ніяких меж. Азартна керованість кабріолета гарантує спортивні емоції від водіння і підкреслює його особливо сильну пристрасть до свободи і незалежності.

BMW 420i Cabrio:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 6.6
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 152

НАСОЛОДА КОЖНОЮ ГРАННЮ.

Ключові особливості нового BMW 4 серії Cabrio.

01

ВИРАЖЕННЯ ЧИСТОЇ ЕСТЕТИКИ.

01

ВИРАЖЕННЯ ЧИСТОЇ ЕСТЕТИКИ.

Вертикальна подвійна решітка радіатора BMW нового BMW 4 серії Cabrio.

Ефектна вертикальна решітка радіатора BMW представляє собою абсолютно нову інтерпретацію традицій BMW. Її прогресивна форма і вражаючий вид відсилають до таких легендарних класичних моделей, як BMW 328 або BMW 3.0 CSi. Цей яскравий елемент дизайну визначає вигляд передньої частини нового BMW 4 серії Cabrio і надає автомобілю виразну індивідуальність.

02

ПЕРЕВЕРШУЮЧІ ВСІ ОБМЕЖЕННЯ.

03

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

03

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

Дизайн екстер'єру BMW 4 серії Cabrio.

Завдяки витягнутому силуету BMW 4 серії Cabrio справляє враження динамічного і спортивного автомобіля, а його виразні поверхні в поєднанні з чуттєвими гранями і точними лініями в рівній мірі поєднують в собі атлетизм і преміальний стиль. З відкритим верхом передня і задня частина виглядають ще нижче, додатково підкреслюючи спортивні якості кабріолета.

04

У ПОГОНІ ЗА НОВИМИ ВЕРШИНАМИ.

04

У ПОГОНІ ЗА НОВИМИ ВЕРШИНАМИ.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW 4 серії Cabrio.

Автомобільні додатки, інтелектуальний голосовий помічник або інтеграція зі смартфоном: ультрасучасні системи допомоги водієві і інноваційні цифрові сервіси гарантують виняткову зручність керування автомобілем BMW 4 серії Cabrio.

Витрата палива і викиди CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні - EU5). Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетильований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.