Із задоволенням за кермом

THE 5

BMW 5 СЕРИИ: ОСОБЛИВОСТІ

BMW 5 серії втілює собою сучасний седан бізнес-класу. Модель відрізняється стильними атлетичними формами, динамічним силуетом і лаконічним дизайном. Гладкі поверхні і чітко окреслені контури формують елегантний зовнішній вигляд сучасного і високотехнологічного автомобіля. Інноваційні технології і спортивне оснащення створюють вишуканий і функціональний інтер'єр. Неймовірна динаміка і інноваційні технології BMW 5 серії доповнюють високий рівень комфорту, безпеку і, найголовніше, непередаване задоволення від водіння, яке автомобіль дарує як в щоденних, так і в далеких поїздках.

01

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ ЕКСТЕР'ЄР.

02

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЕР.

03

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

03

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Інноваційні рішення для бізнесу, розваг і допомоги водієві.

Системи допомоги водієві Асистента руху Professional гарантують максимальну безпеку і високий рівень комфорту, в той час як приладова панель BMW Live Cockpit Professional відповідає за наочне уявлення інформації і простоту управління. Безліч практичних функцій, в тому числі інтеграція смартфона, спрощують підключення мобільних пристроїв до автомобіля.

04

ЧУДОВА КЕРОВАНІСТЬ І ДИНАМІКА.

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні - EU5). Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетильований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.