Із задоволенням за кермом

ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

Новий 5-дверний BMW M140i: 340 к.с., 250 кВт.

Єдину з моделей 1 серії, BMW M140i, оснастили 340-сильним 6-циліндровим бензиновим двигуном. Він здатний розігнати 5-дверний автомобіль з 0 до 100 км/год за 4,8 секунди. Щоб задоволення від водіння стало справді безкомпромісним, експертами BMW M були модифіковані і ідеально підігнані один до одного численні компоненти, починаючи з дизайну і закінчуючи двигуном і підвіскою.

Це призвело до появи на світло компактної моделі M Performance. Її зовнішній вигляд і ходові якості дозволяють зайняти унікальне положення серед інших представників модельного ряду 1 серії.

 

 

Angaben für BMW M140i 5-Türer:
Kraftstoffverbrauch (kombiniert): 7,8 bis 7,1 l/100 km 
CO2-Emission (kombiniert): 179 bis 163 g/km

ДИЗАЙН 5-ДВЕРНОГО BMW M140i У СТИЛІ M PERFORMANCE.

Досягти видатного динамічного потенціалу неможливо, якщо немає ідеальної взаємодії компонентів. Від великих повітрязабірників в передньому бампері, що поліпшують охолодження двигуна, до спортивної підвіски М, що підвищує керованість BMW M140i.

Для окремих компонентів з пакета М Спорт використані акценти у вигляді ексклюзивних деталей в стилі M Performance. Вони прозоро натякають, який неприборканий темперамент проявиться, коли буде запущений потужний 6-циліндровий рядний двигун M Performance TwinPower Turbo.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЕЛЕМЕНТИ 5-ДВЕРНОГО BMW M140i.

 

У дизайні активно використовуються акценти кольору.

Для бічних повітрязабірників аеродинамічно оптимізованого переднього бампера BMW M140 використано ексклюзивне доповнення – декоративні елементи кольору «Сіре залізо».

 

18-дюймові диски M Double-spoke 436 M.

З ексклюзивними легкосплавними колісними дисками (передніми – 225/40 ZR18, задніми – 245/35 ZR18) в кольорі «Сіре залізо» і серійною гальмівною системою М гарантована оптимальна передача тягового і гальмівного зусилля.

 

Корпуси зовнішніх дзеркал акцентного кольору.

Для елегантних корпусів дзеркал обраний колір «Сіре залізо». Аеродинамічний дизайн дозволяє практично не створювати опору зустрічному повітряному потоку.

 

Емблема M – темне хромування.

Використання темного хромування невимушено підкреслює, що ваш BMW M140i виконаний в стилі M Performance.

 

Вихлопні патрубки зліва і справа.

Для BMW M140i передбачено ексклюзивне для модельного ряду BMW 1 серії оснащення: лівий і правий патрубки покриті чорним хромуванням. Таке розташування патрубків – ознака модифікованої випускної системи, в якій є керовані заслінки і немає середнього глушника.

 

Позначення моделі – темне хромування.

Щоб підкреслити близьку спорідненість BMW M140i з моделями BMW M для специфічного позначення моделі на задній частині кузова використовували акцентний колір.

3,0-ЛІТРОВИЙ РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWINPOWER TURBO.

У рядному 6-циліндровому бензиновому двигуні M Performance TwinPower Turbo з робочим об'ємом 3,0 літра здійснена комбінація турбонагнітача TwinScroll з системами:

 • регулювання ходу клапанів Valvetronic;
 • регулювання фаз газорозподілу Double-VANOS;
 • безпосереднього вприскування бензину High Precision Injection.

Використання цього інноваційного пакету дозволило:

 • знизити середню витрату палива BMW M140i в комплектації з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic до 7,1 літра на 100 км (з xDrive: 7,4 літра/100 км);
 • скоротити викиди CO2 до 163 г/км (з xDrive: 169 г/км);
 • забезпечити потужність в 250 кВт (340 к.с.);
 • довести максимальний крутний момент до 500 Нм;
 • виконувати розгін з 0 до 100 км/год за 4,6 секунди (з xDrive: 4,4 секунди);
 • розвивати максимальну швидкість, що обмежується електронікою в 250 км/год.

BMW M140i – єдиний представник модельного ряду BMW 1 серії, який оснастили цим двигуном.

Емоційний звук M Performance

Випускна система моделі BMW M140i легко розпізнається по хромованим чорним вихлопним патрубкам, поміщеним зліва і справа. Харизматичний звук створюється завдяки застосуванню інтелектуального управління перемикаючими заслінками і відмови від середнього глушника. Водієві і передньому пасажиру, що розмістився на передніх сидіннях, вдається відчути всю емоційну глибину цього звучання. Широкомасштабна оптимізація акустики помітно підсилює відчуття спортивності, властивої автомобілю.

ДИНАМІКА РУХУ В СТИЛІ M PERFORMANCE.

У 5-дверному BMW M140i втілилися спортивність і висока динаміка руху:

 • заниження на 10 мм підвіски забезпечило більш точну передачу тягового зусилля;
 • застосування спортивних гальм М з синіми супортами і емблемою М гарантувало досягнення максимального уповільнення, що досягається і при особливої динамічності стилю водіння;
 • з адаптивним спортивним колесом, яке отримало модифікований підсилювач і нові настройки повертає моменту керма, водій отримав нові можливості знайти задоволення від їзди.
Спортивна підвіска M

Мало досягти видатної потужності, її ще потрібно втілити в високу динаміку. Для демонструючого чудову тягу 6-циліндрового двигуна потрібно адаптувати пружини і стабілізатори автомобіля. Специфічною еластокінематікою передньої підвіски забезпечено отримання приголомшливих відчуттів при водінні.

Зі спеціально налаштованою спортивною підвіскою М, заниженим на 10 мм кліренсом і адаптивним спортивним рульовим керуванням, що включає Servotronic, добиваємося від автомобіля ще більшої динаміки і маневреності. Доступна в якості опції система повного приводу BMW xDrive відреагує на зміну умов руху і гнучко перерозподілить крутний момент між передньою і задньою осями. Це забезпечить BMW M140i xDrive чудовою тягою, якими б складними не були дорожні умови.

 

Angaben für BMW M140i xDrive 5-Türer: 
Kraftstoffverbrauch (kombiniert): 7,4 l/100 km 
CO2-Emission (kombiniert): 169 g/km

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic

Хочете, щоб ваш BMW M140i розганявся особливо динамічно, замовте в оснащення 8-ступінчасту спортивну коробку передач Steptronic. У неї входить функція Launch Control, що дозволяє розігнатися від 0 до 100 км/год за 4,6 секунди. Натискаєте кнопку DSC, переводите важіль селектора в положення «S», натискаєте на педаль гальма і видавлюєте до упору педаль акселератора. Після чого відпускаєте гальмо і реально розумієте, з якою силою тяги доведеться мати справу.

Серійні спортивні гальма M

Для 18-дюймових легкосплавних колісних дисків M Double-spoke 436 M спереду передбачено комбінування з дисковими гальмами, у яких чотирипоршневі фіксовані супорти з алюмінію. Ззаду використані двохпоршневі супорти. Внутрішня вентиляція забезпечує роботу гальм навіть при зростанні термічного навантаження. Виключно потужні гальма отримали характерне забарвлення супортів з емблемою M в синій колір.

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE.

В автомобілях BMW M Performance втілені унікальні якості. Вони мають:

 • вишуканий дизайн;
 • еталонні ходові якості;
 • максимальну динамічність.

У цих ексклюзивних моделях об'єднані всі переваги відповідних серій від BMW M GmbH і спортивні гени BMW M. У результаті з'явилося унікальне сімейство з особливим характером.

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).