НОВИЙ BMW X5.

НОВИЙ BMW X5.

Новий бмв x5 – фаворит модельного ряду, який дозволяє все розставити по своїх місцях. Це витончене, високе і стильне авто не можна випустити з уваги. Масивна суцільна подвійна радіаторна решітка підказує, що вийде при активації мотора. Неймовірна форма фар в стилі «Х» не дає місця для сумнівів, хто ж справжній лідер. За рахунок сучасних технологій для чудової динамічності і повного захисту на різноманітній трасі новий BMW X5 точно знає куди прямувати. І яким чином стати першим.

Розгін 0-100 км/год в секундах

6.5

Максимальна швидкість в км/год

230

Витрата палива в л/100 км в змішаному циклі

7.2

Максимальна потужність, к. с.

249

ПОТУЖНИХ ФАКТІВ.

01 Характерний стиль моделей X: лазерні фари з синіми дизайнерськими елементами

02 Максимальна динаміка з пакетом xOffroad і пневматичною підвіскою обох осей

03 Традиційні риси дизайну моделей X отримали нове яскраве втілення

04 Бездоганна взаємодія завдяки інноваційним технологіям BMW ConnectedDrive і системам допомоги водієві

05 Розумна організація багажного простору для максимального комфорту (доступно з 4 кварталу 2018 року)

ДИЗАЙН ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ ТА ІНТЕР'ЄР BMW X5.

Для bmw x5 2019 грає роль будь-яка деталь. Фронтальна частина з потужною з'єднаною радіаторною решіткою з передумовами на форму шестикутника, що запам'ятовується світлотехнікою і масивними повітрозабірниками – все вказує на перевагу 22-дюймових автодисків.

За рахунок даху SkyLounge зі скла з панорамним видом салон демонструється з кращого боку. Скло з особливою обробкою дозволяє розставити унікальні акценти, а особлива атмосфера створюється за рахунок затишного підсвічування. У пакеті AmbientAir включена можливість регулювання системи ароматизації з 4-ма різноманітними природними запахами. Під час пересування аудіосистема Bowers & WilkinsDiamondSurroundSound гарантує об'ємний звук улюблених треків.

БЕЗДОГАННЕ УПРАВЛІННЯ.

Багажник BMW X5 втілює інноваційну генерацію зручності. Для практичного розміщення багажу нижні і верхні відсіки багажника відкриваються і закриваються електроприводною системою. За рахунок присутності механізму зручного доступу потрібно тільки зробити невеликий жест ногою прямо під бампером ззаду. Пакет допоміжних доповнень для перевезення багажу гарантує безпеку і порядок. У разі, якщо два відділи задньої дверці відкриті, під час натискання клавіші шторка багажника з електроприводом затягується і ховається під підлогою. Висувні рейлінги з покриттям проти ковзання на підлозі фіксують речі при перевезенні.

* Доступно з 4 кварталу 2018 року

"Новий BMW X5 об'єднує в собі гени всіх моделей сімейства BMW X. Ця модель в четвертому поколінні стане найяскравішим представником завдяки сучасним технологіям і привабливому дизайну. Мова нового дизайну X виражена в ньому повноцінно, ясно і чітко. Новий салон став ще розкішніше і отримав концепцію інтуїтивного управління. "

  Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

ІННОВАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ BMW X5.

Сучасна ОС BMW 7.0 істотно полегшує управління опціями машини за рахунок жестів, голосового командування, дисплея з сенсорним управлінням і контролера iDrive – все це здійснюється повністю інтуїтивно. Для цього спеціально було вдосконалено багатофункціональність контролера. Наприклад, будь-який інформаційний сервіс, до яких також відносяться програми, може відбиратися безпосередньо.

Завжди на хвилі з трендами

Хочете, щоб у Вашому bmw x5 g05 завжди були встановлені останні версії програм? Завдяки дистанційному керуванню, Ваш автомобіль завжди буде як ніби тільки з салону. Це досить практичний, швидкий і вірний спосіб. Більше не доведеться кожного разу їхати в центр обслуговування. Всі останні версії ПЗ встановляться по бездротовій мережі, як на телефоні.

Зв'язок. Транслюючи думки.

Ви не проти консьєрж-сервісу, дистанційного керування своїм авто або інформації про дорожню обстановку в режимі онлайн? Не варто зупинятися тільки на одній опції, коли можна використовувати все відразу. Використовуйте з задоволенням ці та інші допоміжні сервіси, а також перевірте їх з пакетом додатків ConnectedProfessional від BMW ConnectedDrive.

Термін дії: три роки

XSend

ВАЖКОПРОХІДНА МІСЦЕВІСТЬ З РИХЛИМ ПОКРИТТЯМ. Позашляховий режим xSand включає наступні попередньо встановлені параметри: додатковий кліренс 20 мм, позашляховий режим ABS (активується на швидкості понад 10 км / год), легко контрольована чутливість педалі акселератора. В результаті забезпечується оптимальна тяга навіть на дорогах без покриття.

xGravel

ЛЕГКОПРОХІДНА
МІСЦЕВІСТЬ.

При активації режиму xGravel включаються
наступні попередньо
встановлені параметри:
додатковий кліренс 20 мм, постійно
активний позашляховий режим ABS,
зручна чутливість педалі
акселератора. В результаті
забезпечується ідеальній баланс
плавного руху і безпеки як на
грунтовій, так і на кам'янистій дорозі.

xRock

ВАЖКОПРОХІДНА
МІСЦЕВІСТЬ З
НАДЗВИЧАЙНО
НЕОДНОРІДНОЮ
ПОВЕРХНЕЮ.

Режим xRock збільшує кліренс до 40 мм
і активує позашляховий режим ABS.
В результаті забезпечується стабільність
руху при збільшеному просторі
над дорогою.

xSnow

ХОДОВІ ЯКОСТІ,
ЯКІ КОНТРОЛЮЮТЬСЯ
НА СЛИЗЬКІЙ ДОРОЗІ.

Якщо поверхня дороги слизька
і обледеніла, використовуйте позашляховий
режим xSnow з наступними
попередньо встановленими
параметрами: активована система
динамічного контролю курсової
стійкості (DSC) , пневматична
підвіска в нормальному режимі,
автомобіль починає рух з другої
передачі. В результаті навіть на слизькій
дорозі забезпечується хороше зчеплення
з поверхнею.

450 Нм

Привести в дію повнопривідний механізм BMW X5xDrive40i можна тільки за рахунок одного невеликого натиску на важіль акселератора. Навіть при мінімальних обертах мотора турбонагнітачі спільно з інтеркулерами непрямого способу охолодження гарантують значний обертовий момент. Під час зміни швидкості опціональна спортивна 8-ступінчаста АКП Steptronic забезпечує найбільшу динамічність, ефективність і непідробне задоволення від їзди.

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ХАРАКТЕРИСТИК.

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС
ХАРАКТЕРИСТИК.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

bmw x5 2019 нова модель використовує всі можливості мотора. Незрівнянна тяга з повнопривідною системою xDrive в комбінації з новим мотором BMW TwinPowerTurbo дають можливість перенести насолоду від їзди на новий рівень. Шестициліндровий бензиновий мотор видає потужність на 340 к.с.

НОВЫЙ BMW X5 M50d.