Із задоволенням за кермом

THE X5 M

BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i та BMW X5 M50d.

Перевага в усіх напрямках: автомобілі BMW X5 M заявляють про свою перевагу потужними пропорціями, ексклюзивним дизайном М і видатними експлуатаційними характеристиками. Відкрийте для себе чотири яскравих SAV: моделі BMW X5 M50i і BMW X5 M50d вражають унікальним поєднанням експлуатаційних характеристик, комфорту і економічності. BMW X5 M з системою M xDrive дивує розкішним салоном і динамікою, забезпеченою автоспортивними генами. Ще більший приплив адреналіну викликає BMW X5 M Competition з системою M xDrive, що відрізняється підвищеною потужністю і витонченістю.

ОСОБЛИВОСТІ BMW X5 M COMPETITION ТА BMW X5 M.

Відкрийте для себе незрівнянну перевагу.

01

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.

01

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ.

Потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Потужний 4,4-літровий двигун моделі BMW X5 M Competition з двома турбонагнітачами розвиває вражаючі 625 к. с. при крутному моменті 750 Н·м. Концепція охолодження і система змащування силового агрегату, запозичені у гоночних моделей, підкреслюють неприборканий характер цього представника сімейства M: вони гарантують оптимальний і довготривалий розвиток потужності у всьому робочому діапазоні частоти обертання колінчастого вала.

02

ІСТИННА ПЕРЕВАГА.

02

ІСТИННА ПЕРЕВАГА.

Силова передача і ходова частина BMW X5 M Competition і BMW X5 M.

Продвинуті та ідеально збалансовані силова передача і ходова частина з системою M xDrive і активним диференціалом М свідчать про автоспортивну ДНК моделей BMW X5 M Competition і BMW X5 M. Крім того, вони гарантують неймовірні відчуття від динамічного водіння, точності і маневреності.

03

НЕЗРІВНЯННА ХАРИЗМА.

03

НЕЗРІВНЯННА ХАРИЗМА.

Екстер'єр BMW X5 M Competition і BMW X5 M.

Зовнішність BMW X5 M Competition звертає на себе увагу особливою значністю. У той же час потужні пропорції і виразні лінії формують спортивний і при цьому розкішний дизайн.

04

ВИКЛИК УСТАЛЕНИМ ТРАДИЦІЯМ.

04

ВИКЛИК УСТАЛЕНИМ ТРАДИЦІЯМ.

Інтер'єр BMW X5 M Competition і BMW X5 M.

Від багатофункціональних сидінь М з оббивкою зі шкіри Merino і важеля селектора М екстравагантного дизайну, оснащеного особливим підсвічуванням, до спеціального інтерфейсу M панелі приладів і дисплея управління - внутрішній простір BMW X5 M Competition є гармонійним поєднанням спортивності і розкоші і відрізняється ретельним опрацюванням найдрібніших деталей.

« Дивовижна значимість і незрівнянні динамічні характеристики - ось завдяки чому BMW X5 M Competition воістину неповторний. »
Маркус Флаш, президент BMW M GmbH.

625 К. С.

Новий стандарт: 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з робочим об'ємом 4,4 літра, що видає 625 к. с., є найпотужнішим серед усіх доступних для серійних автомобілів BMW двигунів. Характеристики силового агрегату BMW X5 M Competition, оснащеного двома турбонагнітачами TwinScroll, системами уприскування під високим тиском і зміни фаз газорозподілу Valvetronic, вражають як на дорогах загального користування, так і на гоночному треку: крутний момент 750 Н·м, розгін до 100 км/год за 3,8 секунди, а до 200 км/год - за 13,4 секунди.

ОСОБЛИВОСТІ BMW X5 M50i ТА BMW X5 M50d.

Фактори переваги: двигуни, екстер'єр та інтер'єр.

01

КРАЩІ ПОКАЗНИКИ.

01

КРАЩІ ПОКАЗНИКИ.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo моделі BMW X5 M50i.

Глибокий вдих, початок руху ... Відчуйте міць. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к. с. розганяє модель BMW X5 M50i до 100 км/год всього за 4,3 секунди. Запорукою нестримного прагнення вперед виступає значний крутний момент 750 Н·м. Такого вражаючого потенціалу достатньо, щоб підняти задоволення від водіння цього SAV на новий рівень.

02

НЕЙМОВІРНА ПОТУЖНІСТЬ.

02

НЕЙМОВІРНА ПОТУЖНІСТЬ.

6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo моделі BMW X5 M50d.

6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo робочим об'ємом 3 літри розвиває потужність 400 к. с. і крутний момент 760 Н·м. Такого запасу вистачає для впевненого розгону BMW X5 M50d до 100 км/год всього за 5,2 секунди.

03

ВИРАЖЕНА АТЛЕТИЧНІСТЬ.

03

ВИРАЖЕНА АТЛЕТИЧНІСТЬ.

Екстер'єр BMW X5 M50i і BMW X5 M50d.

Спеціальні елементи оформлення, що підкреслюють спортивний характер: характерна решітка радіатора BMW на моделях BMW X5 M50i і M50d пофарбована в колір Сірий Церій. Покриття аналогічного кольору отримали корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду, декоративні елементи повітрязабірників і випускних отворів, трапецієподібні вихлопні патрубки і напис в задній частині кузова. Ексклюзивне колірне рішення характерно і для пропонованих на замовлення 22 дюймових легкосплавних дисків 747 М з V-подібними спицями і поліруванням.

04

РОЗКІШНИЙ І СПОРТИВНИЙ.

04

РОЗКІШНИЙ І СПОРТИВНИЙ.

Дизайн інтер'єру BMW X5 M50i і BMW X5 M50d.

Від накладок на дверних порогах до емблеми «M», від обтягнутого шкірою рульового колеса М, що ідеально лягає в руки, до високоякісних оздоблювальних матеріалів - безліч деталей створюють в салоні BMW X5 M50i і M50d спортивну та ексклюзивну атмосферу.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.