Із задоволенням за кермом
НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

Створення нового BMW X5 M50d – значуща подія. Створена конструкторами BMW X дозволяє з іншого боку подивитися на можливості машини щодо динамічності, потужності і керованості. Авто обладнане більш витривалим шестициліндровим дизельним мотором M PerformanceTwinPower. Це міць, що передається прямо на трасу за рахунок адаптивної підвіски MProfessional. Унікальне авто MPerformance – для тих, хто бажає всього по максимуму.

BMW X5 M50d

Розгін 0-100 км/годв секундах

5.2

Максимальна швидкість в км/годгод

250

Витрата палива в л/100 км в змішаному циклі

7.5

Викиди CO2 в г/км, в змішаному циклі

198

ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo.

Вольовий характер продовжує вдосконалюватися. Таким чином, з'явився новий рядний шестициліндровий дизельний мотор MPerformance TwinPowerTurbo з парою турбонагрівачів зниженого тиску і парою високого. У підсумку міць зросла, маневреність стає динамічніше, а обертовий момент дорівнює 760Нм, за рахунок цього машиною простіше управляти при невеликих оборотах. Мотор дає 400 к.с. мощі, і машина може розігнатися до 100 км/год лише за 5,2 секунди.

"Новий BMW X5 M50d - приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M і xDrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги. "

Йорн Зік (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M і BMW Individual

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД M PERFORMANCE BMW X5M50D

З унікальними відмінностями лінійки MPerformance, що виділяються, BMW X5 M50D з упевненістю лідирує серед конкурентів. Перша властивість – в набор базового оснащення входить пакет MSport, який вражає, з аеродинамічним пакетом М і механізмом вихлопу MSport. Масивна радіаторна решітка в дизайнерському кольорі «Сірий Церій», корпуса для зовнішніх дзеркал, патрубки для вихлопу трапецієподібної форми, декоративні елементи на повітроводах і забірниках повітря і літерні значки ззаду теж виготовлені в витонченому фірмовому відтінку M Performance. Вражаючі, відполіровані 22-дюймові литі автодиски V-Spoke747 M дозволяють підкреслити відмітні деталі оформлення відтінку «Сірий Церій».

ВДАЛА ПОЗИЦІЯ В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.

Усередині BMW X5 M50d відрізняється комбінацією унікальності і спортивної обробки. Ексклюзивний значок «М» на порогах біля дверей, а також на приладовій панелі змусить серце битися частіше. Кокпіт зроблений для комфорту водія, а кермо М зі шкіряним оздобленням прекрасно лягає в руки. У створенні спортивної атмосфери беруть участь якісні оздоблювальні матеріали, такі як шкіряна оббивка консолі BMWIndividual, дрібнозернистий шкіряний матеріал Merino BMWIndividual у відтінку «Тартуфо» і елементи декору «Алюміній Tetragon».

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

ПІДВІСКА НОВОГО BMW X5 M50d

Сідаючи за кермо BMW X5 M50d, відразу розумієш, що означають бездоганні їздові параметри. Конструктори вдосконалили підвіску машини і чуйність рульового управління для досягнення дивовижноъ комбінації керованості, стійкості і найбільшої точності відгуку. За рахунок функцій Sport і Sport+ вдається перетворити адаптивну опціональну підвіску MProfessional в максимально динамічну і зробити її жорсткіше. Динаміка автомобіля не знає собі рівних в даній сфері моделей за рахунок комбінації механізму підрулення коліс та інноваційної повнопривідної системи BMWxDrive.

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.