Із задоволенням за кермом

ФАНТАСТИЧНИЙ З БУДЬ-ЯКОЇ ПЕРСПЕКТИВИ

Дизайн нового BMW i3.

BMW i3 йде в розріз з усіма тенденціями, проявляючи і висловлюючи свої правила і норми. Автомобіль розроблений в сучасному унікальному дизайні, передаючи прогресивною мовою свій характер. Функціональні деталі, легкість водіння, елегантні форми, виділяють його серед інших автомобілів, змушуючи приковувати погляд, вражаючи індивідуальністю і вишуканістю.

СУЧАСНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ І ДУХ ЧАСУ.

МОДНИЙ.

Зовні BMW i3 випромінює спритність і гнучкість, заявляючи про це в своєму дизайні. Поверхня пофарбована у два кольори, края виступаючі і короткі. Унікальна форма вікон, дозволяє виглядати автомобілю одним цілим, доповнюючи його і забезпечуючи гарний панорамний і просторий вид. Їхати і насолоджуватися навколишнім світом, насолоджуючись комфортом можливо з BMW i3.

СВОБОДА ПРОСТОРУ.

Просторий, комфортний і унікальний дизайн салону захоплює увагу з першого погляду. Конструкція відкрита і зручна. Погрузка і посадка здійснюється просто. Головну увагу акцентовано на безпеці. Всі сидіння для пасажирів оснащені ременями, а двері в салоні мають центральну стійку, яка грає захисну функцію. М'які і зручні сидіння, а також дизайн салону забезпечують комфортність поїздки.

ЧАРІВНІСТЬ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ.

Автомобіль повністю відповідає виразу «динамічний». Його світлодіодні образні фари красиво виглядають в обрамленні, несучи закритий характер. Бампер під фарами візуально виглядає розтягнутим, а світлодіодні великі індикатори поворотів надають авто виразності.

ДОРЕЧНА СПОРТИВНІСТЬ.

Бампер авто більше за розміром від колишньої моделі на 40 мл, і домінує ззаду. На засклених дверях видніється напис «i3» і «eDrive». Букви зміщені зовні і підкреслюють солідний і спортивний характер автомобіля. Логотип BMW виконаний в синіх акцентах, разом з ременем безпеки чорного кольору, підкреслюють нестримний характер BMW i3.

НАЙБІЛЬШИЙ ЕФЕКТ В ДЕТАЛЯХ.

Акценти візуально роблять кожну фігуру круглястою. Автомобіль демонструє свої елегантні форми. Прикладом служать стійки, виконані з глянцю чорного кольору з матовою хромованою обробкою. Вони підкреслюють дизайн авто, надаючи йому вишуканий, сучасний і спортивний вигляд.

ПРОМЕНИСТА ПРИСУТНІСТЬ.

Передні потужні фари оснащені сучасними світлодіодними лампами. В автомобілі передбачено ближнє, дальнє світло, бічні і ходові денні вогні, індикатори. Завдяки світлодіодам, забезпечується якісне освітлення дороги вночі і в погану погоду. Управління світла відбувається автоматично. Денні і бічні фари виконані у формі літери U. При включенні дальнього світла дорога висвітлюється на 100 метрів вперед.

ПЕРЕТВОРІТЬ НІЧЬ В ДЕНЬ.

Задні світлодіодні фари BMW i складаються з індикаторів, стоп сигналу і фар. Світлодіодні лампи забезпечують чудову видимість при будь-яких погодних умовах і розташовуються з боків авто. Протитуманні задні фари, відбивачі і вогні знаходяться в бампері з лівого і правого боку. Крім освітлення фари надають автомобілю елегантний вигляд.

БІЛЬШЕ СВІТЛА. БІЛЬШЕ СПРИТНОСТІ.

Завдяки продуманій конструкції і вуглецевим матеріалам, з яких виконана кришка, значно зменшена вага авто, а його центр ваги зміщений вниз. Це дало можливість збільшити спритність авто, надати йому прискорення і маневреності, а також скоротити гальмівний шлях.

УНІКАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР – В УСІХ ЙОГО ПРОЯВАХ.

Індивідуальність автомобіля виражається декількома способами. Кольорові сучасні схеми авто складаються з шести яскравих відтінків. Перший елегантний колір Imperial Blue, другий – Melbourne Red. Обидва відтінку оснащені підсвічуванням Frozen Grey. Кольори привертають увагу яскравістю і контрастністю, а 20 і 19 дюймові диски з легкого сплаву, не тільки сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду BMW i3, але і володіють різними профілями обода.

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

Салон BMW i3.

ЗАПАС ХОДУ, ЗАРЯДКА І ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрата палива і викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційним питомим викидам CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива і викидах CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.