Із задоволенням за кермом

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: ЯСКРАВА ВИРАЗНІСТЬ.

ДИЗАЙН КУЗОВА BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

Досить одного погляду, щоб зрозуміти: це BMW 4 серії Гран Купе – динаміка та зовнішня естетика поєднуються в ньому з природною елегантністю. Таке враження створюється кожною лінією кузова, особливо при погляді в профіль: досконалий силует купе робить автомобіль сухорлявим, елегантним і спортивним. Чотири двері з бічними стеклами без рамок і велика кришка багажника підкреслюють практичну функціональність і спортивну виразність.

ВИТОНЧЕНИЙ СИЛУЕТ.

Стильний профіль BMW 4 серії Гран Купе миттєво приковує погляд. Протяжна спадаюча лінія даху, розгладжене скління і виразні лінії сходяться в потужну динамічну корму.
Велика, надзвичайно широка і плоска передня частина кузова BMW 4 серії Гран Купе справляє яскраве враження, яке посилюється завдяки М Спорт пакету, – природна витонченість і плавність ліній передньої частини кузова вигідно доповнюються виразними динамічними деталями. Так створюється унікальне втілення тяги і прагнення вперед, буквально гіпнотизуюче спостерігача.

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ З АВТОМАТИЧНИМ КЕРУВАННЯМ.

Велика цільна дверь багажного відсіку бездоганно вписана в витончений силует BMW 4 серії Гран Купе. Вона надзвичайно ефектно виглядає і при цьому дуже практична. Значні габарити двері в поєднанні з плоскою підлогою роблять багажний відсік ще місткішим.
Додаткову зручність забезпечує система комфортного доступу з функцією безконтактного відкривання і закривання дверей багажника: якщо Ваші руки зайняті, досить провести ногою під заднім бампером, щоб відкрити багажний відсік і без праці покласти або витягти багаж.

В ЦЕНТРІ УВАГИ.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВРАЖАЮЧІ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

ДВЕРІ З БЕЗРАМНИМ СКЛОМ.

Функціональний дизайн: витончений профіль BMW 4 серії Гран Купе визначають чотири двері з безрамним склом.
Ідеально підібрані габарити передніх дверей дозволяють із зручністю сісти в автомобіль і вийти з нього, що особливо важливо при парковці в обмежених умовах. Зсередини двері здаються більшими за рахунок спортивних декоративних смуг і світлотіньових контрастів, завдяки чому салон виглядає ще більш вишуканим і просторим.

ЗАБАРВЛЕННЯ КУЗОВА ТА КОЛІСНІ ДИСКИ.

Широкий вибір колісних дисків і кольорів кузова дозволяє сформувати зовнішній вигляд BMW 4 серії Гран Купе на власний смак. М Спорт пакет, варіанти виконання Modern Line, Sport Line і Luxury Line також містять в собі безліч варіантів індивідуалізації.

АДАПТИВНІ СВІТОДІОДНІ ФАРИ.

Поліпшення видимості і комфортності руху. Завдяки новій технології адаптивних світлодіодних передніх фар Ви зможете розрізнити найдрібніші деталі навіть в темний час доби. Чистий білий колір, аналогічний спектру денного світла, забезпечує чудове рівномірне освітлення дороги.
Це допомагає водієві концентруватися і покращує видимість в темний час доби. Крім того, характер розподілу світлового потоку динамічно регулюється з урахуванням швидкості руху і кута рульового управління. Тепер Ви зможете впевнено проходити повороти і насолоджуватися невимушеним водінням навіть при повній відсутності стороннього освітлення.