Із задоволенням за кермом
Вираження індивідуальності.

BMW INDIVIDUAL.

Вираження індивідуальності.

Оригінальне полотно Пікассо, перший комп'ютер Apple, виготовлений вручну катер Riva Aquarama - це унікальні речі, поява кожної з яких стало подією. Завдяки колекціям BMW Individual та BMW Individual Manufaktur у вас з'явилася можливість замовити повністю індивідуальний BMW. Ваш автомобіль, як ніщо інше, стане виразом вашого унікального характеру.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Що робить людину неповторним? Його характер і його індивідуальна зовнішність. Таж справа і з BMW. Тому колекція BMW Individual пропонує широкий вибір опціональних варіантів обробки, покликаних задовольнити найвищі запити: цінні породи дерева з відмінним природним малюнком, зібрані з усього світу. Бездоганна і чарівно м'яка на дотик шкіра кращих шкіряних заводів. Лакофарбові покриття, захоплюють насиченістю, грою світла і розкішшю. Пропоновані в таких колірних відтінках, які не йдуть за модою, а створюють її. Доповнені унікальними варіантами обробки, покликаними створити закінчений образ навіть в деталях. Все з однією метою - зробити ваш BMW частиною вашої індивідуальності.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Що змушує нас прагнути до чогось особливого? Наші індивідуальні запити. Це прагнення до того, щоб створити для себе ідеальну, відповідну своїм особистим уподобанням навколишнє середовище. Тому й існує BMW Individual Manufaktur. Незалежно від того, чого стосується ваше бажання - особливого відтінку, ексклюзивних матеріалів або технічних удосконалень - для BMW Individual Manufaktur існує лише одна мета: здійснити кожне, навіть найоригінальніше, бажання клієнта скрупульозно і точно і створити такий BMW, який є відображенням індивідуальності клієнта - вашої індивідуальності.

ДОДАТОК BMW INDIVIDUAL iPAD APP.

Як можна випробувати щось, чого ще немає в природі? Якраз до цього розряду відноситься бажання покататися на BMW, виготовленому не серійно, а відповідно до своїх індивідуальних запитів. Спеціально для цього BMW Individual розробило концепцію програми iPad App. За допомогою цієї програми можна, не виходячи з квартири, дізнатися всі можливості, пропоновані в колекції BMW Individual. Додаток знайомить в інтерактивному режимі з пропонованими матеріалами і реалістично зображує кожну з незліченних можливостей їх комбінацій. Більш того, користувач в ігровій формі отримує уявлення про можливості BMW Individual Manufaktur. Так в вашому iPad виникає те, що до теперішнього часу існувало лише в вашій голові.

ДОДАТОК ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ BMW INDIVIDUAL 7-Й СЕРІЇ.

Новий BMW 7-ї серії виходить на новий рівень досконалості. Ми переробили кожну деталь, домігшись абсолютної гармонії потужності, комфорту та естетики - квінтесенції сучасної елегантності. Є тільки один спосіб зробити цей автомобіль краще - надати йому вашу власну індивідуальність з ексклюзивними квітами і матеріалами з колекції BMW Individual. Мобільний додаток доповненої реальності BMW Individual Augmented Reality - ідеальне джерело натхнення, що дозволяє вам створити ваш власний BMW 7-ї серії на екрані і навіть побачити його оснащення в реальному масштабі - в будь-який час і в будь-якому місці.

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ BMW INDIVIDUAL.

Чому немає такого BMW, який підійшов би всім? Тому що вимоги до автомобіля у всіх такі ж різні, як і життєві ситуації. Завдяки різноманітності модельних рядів колекції BMW Individual та Manukfatur завжди можуть запропонувати для кожного індивідуального характеру точно відповідний автомобіль. А разом з ним і чудову основу для його подальшого вдосконалення з допомогою BMW Individual відповідно до індивідуальних побажань. Починаючи від BMW 3 серії Седан та закінчуючи BMW M6 Гран Купе.