Із задоволенням за кермом

ЩЕДРІСТЬ. АЖ ДО НАЙДРІБНІШИХ ДЕТАЛЕЙ.

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

Салон нового BMW 4 серії Гран Купе є бездоганним зразком елегантності і функціональності. Про це свідчить ексклюзивний вибір матеріалів і кольорів обробки, а також орієнтація кокпіта на водія: кожен орган управління розташований максимально ергономічно. Кожна поверхня і кожна деталь викликає відчуття якості і переваги. Двері з безрамним склом роблять салон візуально просторіше. Цей простір відчувається і ззаду, завдяки формулі заднього сидіння 2+1, запасу місця над головою і для колін задніх пасажирів. Відчуттю затишку і гармонії сприяє і сам дизайн задніх сидінь.

ВОДІЙ В ЦЕНТРІ УВАГИ.

Ваші вимоги понад усе: чітко організована приладова панель, центральна консоль, трохи нахилена до Вас, — опинившись у водійському кріслі BMW 4 серії Гран Купе, Ви з перших секунд відчуєте себе центром уваги.
Всі необхідні водієві елементи управління розташовані там, де інтуїтивно чекаєш їх знайти. Окремо розташований дисплей управління знаходиться безпосередньо в полі зору. Опціональний проекційний дисплей BMW забезпечує додаткову комфортність за рахунок передачі інформації на лобове скло в полі зору водія, що дозволяє не відривати погляд від дороги.

ВИРАЗНІ ОБРИСИ.

Продумане поєднання ліній і поверхонь робить водіння особливо зручним, а розумна ергономіка салону дозволяє водієві з легкістю використовувати всі функції автомобіля. У цій гармонії втілено ексклюзивний характер автомобіля. Вражаюча динамічність, сучасна елегантність, чудова функціональність.

МАТЕРІАЛИ І ТАКТИЛЬНІ ВІДЧУТТЯ.

Висока якість виконання, надзвичайно приємні на дотик матеріали, а також чудово підібрані відтінки створюють ні з чим незрівнянну атмосферу в салоні.
Ексклюзивно для BMW 4 серії Гран Купе пропонуються шкіряні сидіння кольору Слонової Кістки, доступні в поєднанні з дизайном Luxury Line і М Спорт пакетом. Ці сидіння, ефектно гармонуючі з чорною кольоровою схемою обробки салону, нагадують про спортивну природу BMW 4 серії Гран Купе.

Лінії обробки та устаткування

КОМФОРТ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

РОЗТАШУВАННЯ СИДІНЬ "2+1".

Компонування «2+1»: два окремих сидіння з боків з регульованими по висоті підголівниками роблять поїздку в задній частині салону BMW 4 серії Гран Купе надзвичайно комфортною, а також дозволяють розмістити третього пасажира.

СПІВВІДНОШЕННЯ 40:20:40.

Пропонована в якості опції функція роздільного складання спинок задніх сидінь в співвідношенні 40:20:40 відкриває широкі можливості для перевезення багажу. В якості оригінального аксесуара BMW пропонується спеціальна сумка для лиж та сноубордів.

МІСТКІСТЬ 1300 ЛІТРІВ.

У багажник BMW 4 серії Гран Купе при максимальним обсязі 1300 літрів поміститься все, що Вам потрібно взяти з собою.