Безпека і комфорт

auto_main_photo

БЕЗПЕКА БЕЗ МЕЖ.

Безпека та комфорт у BMW M2 Купе.

У питаннях активної та пасивної безпеки нема місця компромісам. Завдяки багатому оснащенню BMW M2 Купе здатний прийняти будь-який виклик. При цьому орієнтація автомобіля M на водія та високий рівень комфорту сприяє миттєвим реакціям як на гоночній трасі, так і при повсякденному русі. А пропозиції BMW Service Inslusive, які відповідають усім вашим вимогам, гарантують, що ваш автомобіль завжди буде в найкращому стані.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ M.

Ергономіку автомобіля M відрізняє ексклюзивний кокпіт з орієнтацією на водія M. Усі органи керування створенні з особливою увагою до водія. Як і в гоночних умовах, нашим пріоритетом є інтуітивний та абсолютний контроль над автомобілем, оскільки це забезпечує мінімальний час реакції з боку водія.

Відчуття кокпіта, прекрасне ергономічне сидіння, упори для колін, прямий доступ до всіх органів керування, які визначають режим руху автомобіля, проекційний дисплей BMW з особливими функціями M, важіль селектора M та особлива панель приладів M є основними компонентами, які забезпечують максимальну орієнтацію автомобіля на водія, настільки характерну для всіх моделей M. На рульовому колесі, обтягнутому натуральною шкірою, є пелюстки для перемикання передач, запозичені зі світу автоспорту, які забезпечують швидке та зручне перемикання.

Органи керування кондиціонером, навігацією та аудіосистемою знаходяться справа від водія, щоб передній пасажир також міг ними керувати. Завдяки цьому водій може зосередити свою увагу на найважливішому – задоволенні від водіння.

auto_main_photo

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Кожен автомобіль BMW має набір інтелектуальних систем безпеки, які зводять до мінімуму небезпеку виникнення дорожньо-транспортних пригод та забезпечують відчуття безпеки. Міцна об’ємна силова структура та продумане використання особливої високомісної сталі гарантують максимальну жорсткість пасажирського салону при одночасному зниженні до мінімуму маси кузова.

Енергія, що передається при зіткненні, відводиться від салону до інших частин кузова, в тому числі до днища, лонжеронів, моторного щита та даху, де вона поглинається зонами деформації. При бічному зіткненні захист пасажирів забезпечують посилені конструктивні елементи в середніх стійках та порогах кузова, особливо жорсткі проставки в дверях, а також міцна поперечка підлоги, на якій встановлені сидіння.

У передній частині автомобіля знаходяться різноманітні елементи для захисту пішоходів. Між облицюванням бампера та самим бампером знаходиться поглинаючий елемент, який зводить до мінімум небезпеку отримання пішоходом травм ніг. Капот має елементи, які деформуються для поглинання удару при зіткненні.

auto_main_photo

ПРОПОЗИЦІЇ BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки пропозиціям BMW Service Inclusive власники можуть вибрати, протягом якого періоду часу їм не доведеться піклуватись про витрати, пов'язані з перевірками та обслуговуванням. Всі необхідні технічні дії, а також оригінальні запасні частини BMW, покриваються пропозиціями BMW Service Inclusive. Вони діють не тільки в країні проживання, але також по всьому світу на всіх офіційних сервісних станціях BMW й у авторизованих партнерів BMW Service. Пакет BMW Service Inclusive переходить до наступного власнику BMW при продажу, що істотно збільшує залишкову вартість автомобіля. Власник може вибрати пакет BMW Service Inclusive відповідно до своїх потреб.

Даний пакет передбачає регулярне обслуговування, наприклад, заміну мастила та фільтрів, обслуговування та заміну мікрофільтрів, паливних та повітряних фільтрів, свічок запалювання, а також заміну гальмівної рідини, перевірку автомобіля та додаткові роботи, передбачені стандартами BMW.

Якщо власник вибирає пакет BMW Service Inclusive Plus, то він отримує наступні додаткові послуги, які відносяться до компонентів, що зношуються: заміна передніх та задніх гальмівних колодок і дисків, зчеплення (при необхідності) або щіток склоочисника (при необхідності, одночасно з заміною мастила). Пакети BMW Service Inclusive діють в обумовлений період часу від трьох до десяти років, або за контрактами, що залежать від обраного пробігу: від 40 до 200 тисяч кілометрів.