Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW M4 Купе.

Зв'язок, інформація та розваги — з сервісами та додатками BMW ConnectedDrive Ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

Сервіси ConnectedDrive нададуть Вам широкий асортимент інформації, розваг і обслуговування в дорозі.
Серед цих послуг варто згадати службу BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новин, онлайн-пошуку, а також офісним функцій. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, наприклад веб-камер, паркувальної інформації та туристичних/готельних путівників.
Дане додаткове обладнання також включає в себе необмежений доступ до мобільних додатків, наприклад BMW Connected.

ДОДАТОК BMW M LAPTIMER.

За допомогою програми BMW M Laptimer можна записувати й аналізувати результати проходження траси, що дозволяє удосконалювати навички водіння. Записані за допомогою додатка дані (переміщення педалі газу, кут рульового управління, величина перевантажень, найкращий час кола) можна публікувати в Facebook або Twitter, а також відправляти по електронній пошті.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Якщо Ви завжди мріяли випробувати, що означає мати в своєму розпорядженні персонального дворецького, консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive надасть Вам таку можливість. Єдиного натискання кнопки досить, щоб зв'язатися з інформаційним центром BMW, співробітник якого виступить в ролі представника водія, поки він знаходиться в дорозі.
Чи шукаєте Ви якийсь конкретний ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку — співробітник інформаційного центру BMW завжди готовий прийти до Вас на допомогу, направивши відповідну інформацію безпосередньо в навігаційну систему Вашого автомобіля. Консьєрж-сервіс працює незалежно від телефону водія і доступний як вдома, так і за кордоном, цілодобово без вихідних і без будь-яких додаткових комісій.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ ОНЛАЙН.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить Вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальна система екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном.
У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання Вашого мобільного телефону.
Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть необхідну підтримку по телефону аж до прибуття аварійних служб. Аварійний виклик можна активувати вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

ОФІС BLUETOOTH.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Інтерфейс для Bluetooth- і USB-пристроїв дозволяє з комфортом займатися справами і завжди залишатися на зв'язку. Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через динаміки аудіосистеми автомобіля. Перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти на веб-сторінці www.bmw.com/bluetooth.