Із задоволенням за кермом

ПОТУЖНІСТЬ. НАЙГОЛОВНІШЕ.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Інженери BMW M GmbH створюють не просто силові, а довершені агрегати. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з високоефективним подвійним турбонаддувом немов створений для руху на межі можливостей. При цьому досить м'якого натискання на педаль газу, щоб насолодитися спонтанним і рівномірним набором потужності.

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

Міць, що викликає захват — 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo — флагманський силовий агрегат сімейства M. Його величезна потужність в 560 к.с. (412 кВт) і крутний момент в 680 Н · м завдяки інноваційній технології наддуву TwinScroll спонтанно видається в будь-який момент, а з пакетом Competition її можна підвищити до 575 к.с.
Це стало можливим завдяки поєднанню високих обертів, турбонаддува і таких технологій, як Valvetronic і високоточний уприскування. При цьому весь крутний момент стає доступний вже приблизно на 1500 оборотах і в парі з майже лінійним набором потужності забезпечує вражаючу діаграму потужності, доставляючи водієві неповторні відчуття. Потужність і економічність жодним чином не виключають один одного. Це 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo доводить завдяки продуманим технологій в рамках стратегії BMW EfficientDynamics, таким як рекуперація енергії гальмування. Вони забезпечують середня витрата бензину всього 9,9 літра.

M TwinPower Turbo

Кількість циліндрів/клапанів

8/4

Робочий об’єм двигуна, куб. см

4,395

Хід поршня/діаметр циліндра, мм

88.3/89.0

Макс. потужність, кВт (к. с.) при об/хв

412 (560)/6,000 - 7,000

Макс. обертаючий момент, Нм при об/хв

680/1,500 - 5,750

Ступінь стиснення: 1

10.0