Із задоволенням за кермом
BMW X6 M.

РОЗСУВАЮЧІ МЕЖІ.

BMW X6 M.

BMW X6 M поєднує в собі міць автомобіля серії M з високою функціональністю моделей серії X. Його темпераментний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, 8-ступінчаста АКПП M Steptronic і система інтелектуального повного приводу xDrive зі спеціальними функціями М є гарантами задоволення за кермом. Серійні 20-дюймові або опціональні 21-дюймові легкосплавні диски і могутні форми переднього і заднього фартухів сприяють імпозантного зовнішнім виглядом. Просторий салон вражає благородними матеріалами, спортивною формою сидінь з високою посадкою і характерними для серії М елементами дизайну. Це гарний, потужний, слухняний і зручний автомобіль без жодних застережень.

Технічні характеристики

Номінальна потужність, кВт (к.с.) при об/хв

423 (575)/6,000 - 6,500

Макс. обертаючий момент в Н · м при об/хв

750/2,200 - 5,000

Розгін 0-100 км/год,

4.2

Викид CO2 в змішаному циклі, г/км

258

КРАЩИЙ ЧАС КОЛА. НЕ ТІЛЬКИ НА ГОНОЧНІЙ ТРАСІ.

Характер гоночного автомобіля.

Захоплюючий дух динаміки, вражаюча маневреність, бездоганна керованість: BMW X5 M встановлює нові стандарти в своєму класі. Функція управління прискоренням (Launch Control) забезпечує максимально швидкий розгін з місця в будь-яких умовах. Активна підвіска Dynamic Drive, система Dynamic Performance Control і система динамічного регулювання жорсткості амортизаторів дозволяють вашому BMW ідеально адаптуватися практично до будь-яких дорожніх умов.

Динаміка та економічність. 

У BMW X6 M укладена сконцентрована міць, яку інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive зі спеціальними функціями М ефективно передає дорозі. Чудова тяга гарантована. Миттєве перемикання передач забезпечує серійна 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic, як в ручному, так і в автоматичному режимі. Композитні гальма M гарантують таке ж оптимальне гальмування, як в автоспорті. А завдяки технологіям BMW EfficientDynamics вражаюча потужність супроводжується дивовижною економічністю.

Дізнайтесь більше

Дизайн.

Потужний автомобіль з гоночними генами в кузові спортивно-активного купе. Впевнений в своїх силах, він створений для максимальних швидкостей. Оснащення дозволяє йому приймати будь-який виклик. Він шукає найкрутіші віражі і нові шляхи в стороні від за'їжджена стежок. Автомобіль з унікальною комбінацією: зручний, коли в нього сідаєш, потужний, коли натискаєш на педаль газу.

Дізнайтесь більше

423 КВТ.

Два високооборотних турбокомпресора Twin-Scroll. Випробувані на гоночних трасах і оснащені системою охолодження з чотирма контурами і десятьма радіаторами, які здатні впоратися з колосальними тепловими навантаженнями. Перехресний випускний колектор гарантує бездоганні потоки вихлопу в системі, оптимальний набір потужності і блискавичний відгук двигуна. Силовий агрегат автомобіля - справжній витвір мистецтва. 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo об'ємом 4,4 л, що розвиває потужність 575 л. с. і крутний момент 750 Н · м, буквально зриває BMW X5 M з місця. Він розганяє автомобіль з місця до 100 км / год за 4,2 секунди. При цьому витрата палива у BMW X5 M досить скромний для такої потужності: завдяки технологіям BMW EfficientDynamics середня витрата в змішаному циклі становить 11,1 л / 100 км, а викиди CO2 - 258 г / км.

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики