Із задоволенням за кермом

ПАМОРОЧИТЬ ГОЛОВИ. ЗАГНУЗДАВ ВСІ СВОЇ 575 КІНСЬКИХ СИЛ.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW X6 M.

Для вищого ступеня задоволення за кермом потрібні першокласні компоненти. В основі цього задоволення лежать правильно дозовані міць і сила. Також не обійтися без гнучкості і витривалості. Рвонути з місця, а потім тримати темп. Трохи зменшити обороти і знову натиснути на газ. І так до нескінченності. Потужний двигун BMW X6 M створений для цього. У цьому йому допомагають технології M TwinPower Turbo з програми BMW EfficientDynamics такі, як Valvetronic, безпосереднє уприскування бензину і інноваційний турбонаддув.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW М TWIN POWER TURBO.

Завдяки безпосередньому упорскуванню палива Bi-Turbo і фірмової налаштуванні M двигун миттєво реагує на щонайменше натиснення педалі газу різким прискоренням і значним тяговим зусиллям.
Оснащений системою охолодження, придатної для професійних змагань, а також додатковим піддоном картера і дренажним масляним насосом, двигун M готовий до будь-яких випробувань. Численні інновації, наприклад, безгільзовим конструкція і полегшений кований колінчастий вал, доповнюють собою раціональну полегшену конструкцію, покращують динамічні характеристики, сприяють зниженню витрати палива і забезпечують оптимальний розподіл маси, близьке до ідеального співвідношення 50:50. Як результат — безпрецедентна маневреність у виграшному поєднанні з неповторним звуком двигуна M.

M TwinPower Turbo

Кількість циліндрів/клапанів

8/4

Робочий об’єм двигуна, куб. см

4,395

Хід поршня/діаметр циліндра, мм

88.3/89.0

Макс. потужність, кВт (к. с.) при об/хв

423 (575)/6,000 - 6,500

Макс. обертаючий момент, Нм при об/хв

750/2,200 - 5,000

Ступінь стиснення: 1

10.0