Із задоволенням за кермом
BMW X1

ВИРУШАЙТЕ ДО НЕМОЖЛИВОГО.

BMW X1

BMW X1 вибирають ті, хто хоче отримувати задоволення під час водіння і при цьому, висуває свої вимоги до машини. Ця спортивно-універсальна модель демонструє абсолютну пропорційність і рішучість, а її інтер'єр втілив непередавані гнучкість і стиль. Оснащення автомобіля представлено двома дизайнерськими лініями BMW Sport Line і BMW xLine. Вони дозволяють позначити необхідні акценти в зовнішньому вигляді і внутрішньому інтер'єрі. Використання інноваційних технологій BMW EfficientDynamics, а також застосування дизельних і бензинових двигунів BMW TwinPower Turbo, дозволяють BMW X1 показувати невелику витрату палива і мінімальний рівень викидів СО2 в різних модифікаціях даного агрегату.

Технічні характеристики

Потужність, кВт (к.с.) при об/хв

135 (184)/4000

Макс. обертаючий момент, Нм при об/хв

380/1750-2750

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км

129.0 (132.0)

Витрати в змішаному циклі, л/100 км

4.9 [5.0]

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО BMW X1.

Дизайн

BMW X1 – це втілення нової інтерпретації автомобіля спортивно-універсального стилю, що має найвищі показники по динамічності і універсальності. Потужний впевнений корпус, об'єднаний з подовженою колісною базою і укороченими свесами, здійснює потужне враження на міських вулицях і трасі. У виконанні автомобіля вдало поєднуються атлетичний дизайн і компактність, залишаючи місце гнучкості і простору для пасажирів. У вигляді BMW X1 гармонійно поєднані матеріали високої якості і вдало розставлені акценти.

Дізнатися більше

Комфорт і функціональність.

BMW X1 буде ідеальним компаньйоном на незнайомій дорозі. За рахунок високої посадки, пасажири мають максимально можливий кут огляду, а матеріали обробки використані самі високоякісні. На додаток до цього слід сказати про інтуїтивно зрозумілій принцип управління і значній кількості вільного місця. Всі перераховані вище показники говорять про те, що BMW X1 стане ідеальним супутником для здійснення найамбітніших задумів.

Дізнатися більше

Оснащення.

Високоінтелектуальна повнопривідна система BMW xDrive забезпечує ідеальну адаптацію в найбільш складних ділянках і створює надійне зчеплення з покриттям. xDrive і система стабілізації (DSC) стануть гарантією максимальної стабільності BMW. За допомогою датчиків DSC система xDrive рівномірно розподіляє потужність приводу на осі. Таким чином, запобігає появі ефекту недостатньої або надмірної обертальності. Це також дає хорошу курсову стійкість. За рахунок цих якостей, під час виникнення критичних моментів, системі DSC не потрібно занадто інтенсивно підключатися до керування автомобілем. В системі xDrive поєднуються всі плюси повнопривідної системи, тому що курсова стійкість, надійне зчеплення з покриттям, безпека руху, маневреність BMW. Це приносить водієві ще більшу насолоду процесом водіння.

Дізнайтесь більше

56 см.

За рахунок компактних розмірів, BMW X1 дуже зручний в повсякденних міських умовах. Його можливості значно ширше, ніж можна було уявити на перший погляд. Висока лінія даху і обтічна форма кузова, притаманна спортивно-універсальним автомобілям, створюють в салоні незвичайне відчуття свободи. Його доповнюють підняті сидіння і широка площа скління, що дозволяють забезпечити винятковий кут огляду. При цьому досить відчутне відчуття простору в BMW X1 це далеко не удаваний фактор. Простір в районі ніг задніх пасажирських сидінь складає 56 см, що говорить про високий рівень комфорту під час далеких поїздок.

Оцініть  комфорт та функціональність

Дізнайтеся все про технічні характеристики