Із задоволенням за кермом

ДУХ ДОСЛІДНИКА В ГАРМОНІЇ З КОМФОРТОМ.

Комфорт і функціональність BMW X1.

Ідеальніше попутника для нових подорожей годі й шукати. Члени екіпажу BMW X1 мають максимальний огляд, який забезпечується за рахунок високій посадці. Подорож проходить в оточенні високоякісних і ретельно підібраних матеріалів обробки. BMW X1 – відмінний партнер для здійснення найнеймовірніших планів, тому що наділений інтуїтивно зрозумілою керованістю і має значну кількість вільного простору.

ВИСОКА ПОСАДКА ДЛЯ ВОДІЯ.

У BMW X1 передбачена висока посадка для водія, завдяки якій він має чимало переваг. Серед них - хороший кут огляду як для водія, так і пасажирів. Цей фактор сприяє підвищенню безпеки в дорозі. У новому BMW X1 продуманий більш зручний варіант посадки і висадки. За рахунок широкої площі скління, високої посадки і панорамному даху в салоні досить великий запас простору, а також створюється відчуття неймовірної свободи.

МІСТКІСТЬ.

Компактні розміри BMW X1 говорять про його зручність в умовах повсякденної суєти. Насправді, за цим фактом ховаються більш широкі можливості, ніж можна було припустити. Відчуття простору і комфорту в інтер'єрі створюються за рахунок високої лінії даху і особливої ​​форми кузова, властивої автомобілям спортивно-універсального напряму. Відчути свободу руху допомагають також виняткові можливості огляду, які виникають за рахунок високого положення крісел і широкої площі скління. Відчуття простору, яке ви отримуєте в BMW X1, далеко не удаване. Вільне місце в зоні розташування задніх ніг пасажирів складає 56 см, що говорить про неймовірний рівень комфорту в подорожах на далекі відстані.

СКЛАДНА СПИНКА КРІСЛА ДЛЯ ПЕРЕДНЬОГО ПАСАЖИРА.

На сидінні для переднього пасажира передбачена спинка. Це говорить про добре продуману концепцію салону і значний рівень гнучкості. За допомогою спеціальної ручки на сидінні, спинка може відкидатися вперед або вниз, утворюючи при цьому майже рівну поверхню. Завдяки такій можливості, в салон поміщається спортивне спорядження або інші предмети, довжина яких становить до 250 см.

РЕГУЛЮВАННЯ ЗАДНІХ СИДІНЬ.

Про неймовірну гнучкость салону нового BMW X1 говорить опціональне крісло другого ряду. Його розподіл становить 60:40 і має незалежне подовжнє регулювання. За рахунок такої опції багажний відсік автомобіля стає більш універсальним. Є можливість збільшувати обсяг багажника або розширити простір для ніг попутників, що сидять ззаду. Змінювати положення заднього ряду можна за допомогою ручки, яка розташовується під кріслом. Спинка при цьому регулюється в залежності від кута нахилу при співвідношенні 40:20:40. Це допомагає підвищити комфорт пасажирів або збільшити місткість відділення для багажу.

ЗРУЧНІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Відчути всі аспекти комфортабельності ви зможете ще до початку поїздки. Необхідні в подорожі речі поміщаються в місткому багажнику, який розміщується за дверима, що широко відкриваються. Навантажувальна висота автомобіля досить низька. В салоні, де крісло пасажира, який сидить попереду має спинку, що складається, а заднє сидіння легко трансформується, при необхідності розміщуються громіздкі речі.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИТТЯ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ.

Не потрібно кидатися в пошуках ключа від машини, коли в руках багато речей. Відімкнути дверцята багажника можна простим рухом ноги. Для цього є опція доступу, яка оснащена автоматичним приводом. Команда розблокування подається за допомогою датчика, який і відкриває дверцята відсіку для багажу.

Витрати палива і викиди СО2.

Витрати палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрати палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).