Із задоволенням за кермом

ПОТУЖНІСТЬ, ЯКА РОЗСУВАЄ КОРДОНИ.

Динаміка руху та економічність BMW X1.

Нова модель BMW X1 відчуває себе комфортно в будь-якому місці. Автомобіль добре керований на трасі, міських дорогах, на бездоріжжі, що є підсумком злагодженої роботи багатьох ланок. Основною вважається развесовка по осях. Її пропорційна відповідність становить 57/43 (спереду/ззаду). Завдяки опціональній функції «розумного» повного приводу BMW xDrive, потужність, яка виробляється двигуном BMW X1, направляється туди, де найбільш необхідна. Ходова частина динамічна і в будь-яку секунду забезпечує точний зворотний зв'язок. Використання технологій EfficientDynamics дає BMW X1 можливість зменшити споживання палива і знизити показник викидів СО2. Всі перераховані вище якості приносять незабутню насолоду поїздкою.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Практичні мотори BMW TwinPower Turbo в комбінації з полегшеним механізмом і бездоганними аеродинамічними даними приносять незабутню насолоду, одержувану під час керування новим BMW X1. Споживання палива в ньому дуже помірне. Доповненням обраної концепції служить технологічна система BMW EfficientDynamics. Зокрема, інтелектуальна концепція контролю енергії, оснащена автоматичною опцією «старт-стоп», а також має позицію рекуперації енергії на випадок гальмування. Додатково збільшити показники активності і ефективності BMW X1 дозволяє восьмиступенева КПП Steptronic.

BMW X1 sDRIVE16d.

BMW X1 sDrive16d з ультрасучасним трициліндровим дизельним двигуном серії BMW TwinPower Turbo (потужністю 85 кВт (116 к.с.) має істотний заділ потужності і високий коефіцієнт економічності. За рахунок поперечного компонування і переднього приводу, автомобіль є ідеальним варіантом.

BMW xDRIVE.

BMW з системою повного приводу xDrive, даний автомобіль має відмінне зчеплення колеса з покриттям, що дозволяє йому впоратися навіть з найбільш складними умовами на трасі. xDrive спільно з системою стабілізації (DSC) забезпечує BMW ідеальні показники стабільності. За допомогою спеціальних датчиків, система xDrive оперативно і плавно здійснює розподіл потужності приводу між осями. При цьому спостерігається запобігання явища надлишкової або недостатньої поворотності і забезпечується надійна динамічна стабілізація. Ці якості виручають в найкритичніших ситуаціях і опції DSC не потрібно максимально інтенсивно підключатися до управління машиною. Система xDrive об'єднала всі плюси повного приводу. У ній є відмінне зчеплення, відома маневреність BMW, динамічна стійкість і безпечна експлуатація, що гарантує повне задоволення для водія.

КПП STEPTRONIC.

Коробка перемикання передач Steptronic – це новий етап у визначенні понять продуктивності та ефективності. Вона – один з базових компонентів системи BMW EfficientDynamics. Надзвичайна точність під час підбору передавальних чисел призводить до ідеальної передачі потужності при будь-якому рівні швидкості. Це в рази знижує споживання пального, а задоволення від швидкого розгону підвищує.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic

8-ступінчаста коробка перемикання передач (КПП) Steptronic – це плавні перемикання і максимальна комфортність. Її робота – запорука зближених передавальних чисел і оперативних перемикань. При максимальному комфорті на виході є ще і впевнений розгін, і невелике споживання пального.

Steptronic – 8-ступінчаста спортивна коробка перемикання передач

8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic має здатність підлаштовуватися під стиль водіння. Вона добре сприймає як спокійну манеру їзди, так і підкреслено динамічну. З переходом на режим Sport, процес перемикання налаштовується на максимально можливу потужність. Передбачена можливість ручного перемикання передач за допомогою селектора або підрульових перемикачів.

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ УСЮДИ І
ЗАВЖДИ.

Відчуйте динаміку BMW Х1.

РЕЖИМ ECO PRO.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути до 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функція руху накатом, асистент попереднього аналізу маршруту і режим ECO PRO дозволяють додатково заощадити до 5% палива.

Рух накатом

При русі накатом трансмісія від'єднується від двигуна і автомобіль рухається без участі двигуна. Автомобіль починає рухатися накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора на швидкості від 50 до 160 км / год і не натискає на гальмо. При необхідності асистент попереднього аналізу маршруту може відключити функцію руху накатом.

Маршрути ECO PRO

Функція маршруту ECO PRO розраховує найбільш ефективний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, манери водіння і умов руху. Бортовий комп'ютер показує відсоток можливої економії палива при русі по маршруту, розрахованому функцією ECO PRO.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Як і будь-який інший BMW, BMW X1 вже в стандартній комплектації оснащується технологіями BMW EfficientDynamics, такими як автоматична система «старт-стоп», система рекуперації енергії гальмування і електромеханічним підсилювачем рульового управління. Всі технології працюють разом як інтелектуальна система управління енергією, створюючи мобільність завтрашнього дня вже сьогодні.

Автоматична функція «старт-стоп»

При зупинці автомобіля, наприклад на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція "старт-стоп» вимикає двигун, додатково знижуючи витрату палива. Як тільки водій натискає педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з педалі гальма (коробка передач Steptronic), двигун миттєво запускається знову.

Рекуперація енергії гальмування

З системою рекуперації енергії гальмування генератор виробляє електроенергію в основному тоді, коли водій задіє гальмо або прибирає ногу з педалі акселератора, при цьому кінетична енергія автомобіля, що раніше не використовувалася, тепер перетворюється в електрику і заряджає акумуляторну батарею. Таким чином, генератору більше не потрібно працювати постійно, що, в свою чергу, дозволяє заощадити паливо і використовувати всю потужність двигуна для прискорення.

Електромеханічний підсилювач рульового приводу

На відміну від гідравлічних систем, електромеханічний підсилювач рульового управління працює тільки тоді, коли водій повертає рульове колесо. Це означає менше споживання енергії і, відповідно, зниження витрати палива.

Індикатор оптимального моменту перемикання передач

Своєчасне перемикання передач допомагає економити паливо, особливо на міських маршрутах, а також в поїздках на великі відстані. Перемикання передач в потрібний момент і зниження витрати палива: електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, виходячи зі стану дорожнього покриття та оборотів двигуна. Коли настає оптимальний момент для підвищення або зниження передачі, на інформаційному дисплеї з'являється стрілка. Система також розпізнає швидке прискорення і затримує відображення рекомендацій, поки не будуть досягнуті відповідні обороти двигуна. При роботі коробки передач Steptronic в ручному режимі водій також отримує підказки про оптимальний момент перемикання передач. Власні дослідження BMW показали, що автомобілі з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживають приблизно на 4% менше палива.

Витрати палива і викиди СО2.

Витрати палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрати палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).