Із задоволенням за кермом

НА МІСІЇ.

Абсолютно новий BMW X3.

Нова модель BMW X3 – це втілення нестримних можливостей і символ безмежної свободи і потужності. Тільки з першого погляду він приголомшує своїм атлетичним виглядом. За рахунок напівавтономної їзди та інтелектуальної повнопривідної системи BMW xDrive авто забезпечує найбільший ступінь зручності на трасі і за її межами. У той же час знову встановлює стандарти в своєму класі і чітко дає можливість зрозуміти – існує велика відмінність в тому, як дістатися до пункту призначення.

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км, (в змішаному циклі): 8.4-8.2
Викиди CO2 в г/км, (в змішаному циклі): 193-188

Розгін від 0 до 100 км/год, сек (BMW X3 M40i)

4,8

Максимальна швидкість в км/год (BMW X3 M40i)

250

Витрати л/100 км, (в змішаному циклі) (BMW X3 M40i)

8,4-8,2

Викиди CO2 г/км, (в змішаному циклі) (BMW X3 M40i)

193-188

БЕЗКОМПРОМІСНА ДИНАМІКА –
НА БУДЬ-ЯКІЙ ПОВЕРХНІ.

Інтелектуальний повний привід BMW xDrive.

«Суверенний і рівномірний він намагається відкрити невідоме, тому що він знає свою внутрішню силу».

 

MARC MICHAEL MARKEFKA,
ГОЛОВА DESIGN MIDSIZE CLASS BMW AUTOMOBILES

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html