Із задоволенням за кермом

ВИЩИЙ РІВЕНЬ СВОБОДИ.

BMW X3 M40i.

Змусить Ваш пульс битися частіше: вражаюча міць в 360 к.с. і дивовижна спадщина сім'ї MPerformance дають можливість BMW X3 M40i збільшити межі власних здібностей. Його вражаюча уяву динамічність, управлінська точність і дивовижна стійкість їзди на різноманітних покриттях перетворюють його в безперечного лідера у своєму класі.

BMW X3 M40i:
Витрата палива л/100 км (змішаний цикл): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 193-188

РІВЕНЬ
АДРЕНАЛІНУ
НА МАКСИМУМ.

Безперечна міць і стрімке прискорення. Бензиновий 6-ти циліндровий рядний мотор M PerformanceTwinPowerTurbo BMW X3 M40i відправляє машину від позначки в 0 до 100 за вражаючі 4,8-4,9 секунди. Максимальний крутний момент в 500 Нм і безпосередній відгук мотора забезпечують повністю нові враження від їзди. Зростання рівня адреналіну гарантований.

360 К.С.

Які його цілі? Максимум. BMW X3 M40i комбінує різні властивості, що визначають його власний інноваційний характер. Він стабільно і динамічно втілює на будь-якому покритті дивовижну міць свого мотора, яка дорівнює 360 к.с. Це гарантується за рахунок дивовижно точної взаємодії спеціально перенастроюючого рульового управління з підвіскою, а також завдяки інтелектуальної повнопривідної системі BMW xDrive. У той же час одне залишається без змін – в той момент, коли інші прийшли до свого максимуму, BMW X3 M40i як і раніше стабільно рухається вперед.

ПІДГОТОВЛЕНИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ.

З вражаючою маневреністю, динамічний і дивно витривалий. Перебуваючи за кермом BMW X3 M40i, водій відразу відчує найбільшу динамічність і непередавану насолоду від керування цією машиною. Він здатний прийняти будь-які виклики. Всі елементи спеціально створювалися, беручи до уваги сучасні запити високої динамічності. Дивовижні властивості рульового управління, спортивні характеристики підвіски M Sport і неймовірно динамічний повний привід дають можливість в різних умовах впевнено втілити вражаючи можливості мотора на трасі. У разі потреби спортивні гальма М тут же зупинять рух авто. Відчуйте на своєму досвіді найбільшу точність рульового управління і фантастичну тягу.

ВРАЖАЮЧИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

BMW X3 M40i моментально з першого погляду вражає своїм зовнішнім виглядом за рахунок відмінного кольору «Сірий Церій», який можливий тільки для машин лінійки M Performance. Привертає до себе увагу представницька фронтальна частина з вражаючими подвійними гратами радіатора у відтінку «Сірий Церій», а також з розширеними заборниками повітря. Що стосується задньої частини, то вона має також досить ефектний вигляд за рахунок обробки вихлопних патрубків хромованим покриттям чорного кольору. Вражаючий вид вигідно доповнюють корпуси зовнішніх дзеркал заднього огляду в контрастному кольорі і унікальні легкосплавні 21-дюймові автодиски M Double-spoke 718 M.

УНІКАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ САЛОНУ BMW X3 M40і.

Інтер'єр BMW X3 M40i – це відображення непохитного рівня динамічності представленого авто. Перед тим як сядете на своє сидіння, Вашою увагою заволодіють унікальні накладки на порогах, які мають позначення моделі M Performance, що вказують на спортивні гени автомобіля. Націлений на водія кокпіт вражає практичним розміщенням всіх головних управлінських органів, які весь час розташовані під рукою у водія. В цей же час всі найбільш значущі при пересуванні дані виводяться на інноваційну комбінацію приладів, які мають цифрове позначення моделі. Сидіння в спортивному стилі, мають оббивку з високоякісної шкіри в кольорі «Коньяк», дивують своєю бездоганною ергономікою і витонченим спортивним виглядом.

ПОТУЖНА НАСОЛОДА ВІД ЇЗДИ.

За рахунок відточеного дизайну, машини M Performance експонують неймовірний стиль в комбінації з вражаючою атлетичністю і дивним потужним приводом, що є одним з найбільш високих виконавців в будь-який серії автомобілів. Авто BMW M Performance. Якщо ж більш коротко – то потужна насолода від поїздок.

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html