Із задоволенням за кермом

БЕЗДОГАННИЙ ЗВ'ЯЗОК.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ В НОВОМУ BMW X3.

Будьте протягом всієї поїздки на зв'язку з близькими людьми і всім світом, використовуйте унікальні сервіси та інтелектуальні програми, отримуйте і надсилайте повідомлення через електронну пошту. BMW X3 гарантує особливу ступінь комунікації і зручності в своєму класі. Модернізована концепція управління протягом усього часу забезпечує прекрасну взаємодію між машиною і водієм. В результаті Ви, перебуваючи за кермом, отримуєте непередаване задоволення – оскільки тут все націлене тільки на Ваші вимоги і орієнтоване на втілення майбутніх принципів автономного управління. В цей же час інтелектуальні системи водійської допомоги гарантують найвищий рівень безпеки та суттєво зменшують водійське навантаження. Це дає можливість повністю сконцентруватися на значній відстані – задоволення від водіння.

РОЗГЛЯНЕМО НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВЕ.

Сучасна концепція управління.

Сучасне уявлення управління в BMW X3 привертає унікальною інтуїтивністю. Практично розміщені управлінські органи і невелика дистанція до них звеличують відчуття задоволення від поїздки на абсолютно новий щабель. Деякими опціями можливо управляти за рахунок інтелектуального механізму голосового управління BMW, системи управління жестами, а також використовуючи сенсорний управлінський дисплей. Всього за допомогою пари рухів рукою над центральною консоллю вистачить, щоб, наприклад, управляти системою навігації або дзвінками.

Проекційний екран BMW.

На проекційному повнокольоровому екрані можна побачити всю значиму інформацію в безпосередньому полі видимості водія, що дозволяє приділити всю увагу дорозі. Тут, наприклад, виводиться швидкість на даний момент, поради системи навігації, швидкісні обмеження, куди входить заборона обгону, список телефонних номерів і дані системи розваг.

12-дюймовий контрольний екран.

Багатофункціональний екран, розташований на приладовій панелі, з системою BlackPanel, а також розміром діагоналі в 12 дюймів, гарантує унікальне відображення характеристик пересування машини. Різноманітні режими і їх опції виводяться на приладову панель в різних кольорах і графіках окремо для кожного з трійки режимів – SPORT, COMFORT, а також ECO PRO.

ВЕСЬ ЧАС ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ.

BMW ConnectedDrive.

BMW ConnectedDrive – це особистий помічник, який в будь-який момент вчасно надасть допомогу водієві і без зайвих проблем дозволить дістатися до кінцевого пункту призначення, також він гарантує стабільний як ніколи раніше зв'язок з машиною – незалежно від місцезнаходження.

Витрати палива і викиди CO2.

Дані по витраті палива і викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламента (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовується на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс і шин.

Специфікації по ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC і Pkw-EnVKV і базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива і викиди СО2 нових легкових автомобілів можна виключити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html