Із задоволенням за кермом
BMW X5.

ВКАЗУЄ ШЛЯХ.

BMW X5.

Третє покоління BMW X5 знову виходить за межі встановлених ним правил: спортивно-активне авто (SAV) додає елемент ексклюзивності там, де встановлені особливі стандарти. Цьому посприяла велика кількість технологій, які дають шанс підняти динамічність, економічність, зручність і практичність на наступний щабель – навіть при відсутності траси.

Технічні характеристики

Ціни і комплектація

Номінальна потужність, кВт (к.с.) при об/хв (50i)

330 (450)/5,500-6,000

Витрата в змішаному циклі, л/100 км (50i)

9.7-9.6

Викид CO2 в змішаному циклі, г/км (50i)

226-224

Місткість багажного відділення

650-1,870

ДІЗНАЙТЕСЯ ДЛЯ СЕБЕ ВСЕ ПРО BMW X5.

Динамічні властивості.

Динамічність BMW X5 приносить насолоду в будь-якій подорожі, під час кожного маневру, на різних швидкостях. Допоміжні системи для водія гарантують прекрасний контакт з трасою на крутому повороті, різкому спуску, на великій швидкості.

Дізнайтесь більше

Зручність.

Насолода за кермом – це також питання зручності: комфортно розмістившись на сидінні BMW X5, Ви чудово проведете час в дорозі, отримуючи насолоду від музики і інших розваг.

Дізнайтесь більше

Оформлення.

Зухвалий характер видно відразу ж: BMW X5 вражає своїм дизайном з першого погляду раз і назавжди. Продумане оформлення в салоні перетворює кілометри в задоволення. Відмінно бачити трасу дає можливість підвищеної посадки сидіння. Витончені матеріали завжди приємні на погляд і дотик.

Дізнайтесь більше

330 КВТ.

Найбільш витривалий з усіх запропонованих моторів постає у вигляді 8-циліндрового монстра TwinPowerTurbo, з прямим уприскуванням бензину, який обладнаний парою паралельних турбонагрівачів, системою Valvetronic, а також опцією подвійний VANOS. В інтервалі від 2000 до 4500 об/хвилину він дозволяє розвинути найбільший крутний момент в 650 Нм. Мотор потужністю 330 кВт (450 к.с.) дає розгін машині з точки старту до 100 км/год за 4,9 секунди. За рахунок прямого вприскування пальне поширюється в камерах згоряння з найбільшою ефективністю, що знизить витрату палива (від 9,6 до 9,7 л/100 км), а також викиди СО2 (від 226 до 224 г/км).

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики