Із задоволенням за кермом

ВИТЯГУЮЧИ МАКСИМУМ.

Динаміка руху та економічність BMW X5.

Динамічність BMW X5 приносить насолоду в будь-якій подорожі, будь-якому маневрі і на різноманітних швидкостях. Допоміжні системи для водія гарантують чудовий контакт з трасою на крутому повороті, різкому спуску, максимальних швидкостях.

ІННОВАЦІЇ BMW EFFICIENT DYNAMICS

Намагаючись досягти прекрасної динамічності при низькій витраті пального, ми піклуємося, в першу чергу, про властиву для BMW насолоду від водіння. BMW EfficientDynamics – це концепція бренду, орієнтована на мінімізацію витрат пального і викид СО2 при одночасному підвищенні динамічних властивостей і гарантії найбільшої насолоди від їзди. Вона йде в вигляді комплексу заходів, які охоплюють привід, механізм координації потоків енергії і стратегію машини – це стосується кожної серійної моделі.

Збільшення потужності при одночасному зменшенні споживання палива гарантує серія моторів останнього покоління BMW TwinPowerTurbo, це стосується дизельного і бензинового варіанту. Також свою частку вносить прекрасна аеродинаміка полегшеної конструкції кузова. Вона характеризується невеликою масою при значній жорсткості за рахунок застосування відповідного матеріалу. Так BMW безкомпромісно показує націленість на інновації і вважається єдиним з масштабних серійних виробників, який робить ставку на суперлегкий і в той же час міцний вуглепластик (карбон). Значну увагу бренд приділяє не менш перспективним конструкціям приводу, такимі як BMW eDrive з повноцінним електроприводом і приєднувальний гібрид.

Норма EU6

За рахунок втілених вже зараз технологій майбутнього авто BMW X5 відповідають навіть в серійній комплектації екологічним вимогам EU6. Мотори бренду завжди йдуть попереду часу, оскільки моторобудування є привілеєм марки, починаючи з 17 року минулого століття. Двигуни серії доводять це наочно. Витривалі, легко керовані, тихі, вони відповідають стандартам найбільш вимогливих водіїв.

Не втратити затребуваність в подальшому їм дає можливість система BluePerformance, серійно впроваджена в усі дизельні моделі: за рахунок цієї технології вдається знизити викид токсичних речовин в повітря. Крім фільтра від сажі і окисного каталізатора, за чистотою вихлопу стежить каталізатор, який накопичує оксиди азоту. В окремих випадках, щоб нейтралізувати оксиди азоту застосовується каталізатор SCR (SCR=selectivecatalyticReduction), який впорскує карбамідо-водяну суміш AdBlue. Реакція речовин, яка спровокована AdBlue, дозволяє істотно знизити викид окислів азоту. У підсумку, можна тривалий час їздити на машині з одним з найбільш екологічних дизельних моторів, який відповідає в серійному комплектуванні нормам EU6.

ДИНАМІКА РУХУ.

Кульмінація мощі: дізнайтеся більше про неперевершену
динаміку BMW X5.

8-МИ СТУПІНЧАСТА КОРОБКА АВТОМАТ STEPTRONIC.

За рахунок АКПП Steptronic вдається підвищити показники динаміки та економності, яка є основним елементом набору технологій BMW EfficientDynamics. Зараз за рахунок нового прогнозуючого приводу вдається забезпечити собі ще один плюс до динамічності за допомогою перемикача системи регулювання динаміки ходу. У режимі «Sport» злагоджена взаємодія навігаційної інформації з керуванням коробки перемикання передач гарантує збільшену миттєву реакцію. «Comfort» націлений на плавність їзди і динамічну зміну швидкостей.

BMW X5 M50d.

Конструктори BMW M реалізували весь накопичений досвід в злагодженій координації підвісок, трансмісій і рульового управління в моделях BMW X5 M50d. Що ми отримали – машину, яка захоплює комбінацією безкомпромісної динаміки, зручності і придатності для щоденної їзди.

Мотор

6-циліндровий рядний дизельний мотор M Performance TwinPowerTurbo комбінує пряме впорскування CommonRail і надійний 3-ступінчастий турбонаддув із змінною будовою турбіни. Відмінними характеристиками даного двигуна вважається незвичайна легка керованість, значний обертовий момент на мінімальних обертах, великий інтервал і частота обертів.

За рахунок цього маємо неймовірні показники: крутний момент 740 Нм, максимальна потужність 280 кВт (381 к.с.), набір швидкості з місця до 100 км/год за 5,3 секунди. При таких вражаючих тягово-динамічних властивостях середнє споживання пального дорівнює 6,7 л/100 км, а викиди СО2-177 г/км. Подібна комбінація динамічності і економності демонструє сучасну потужність концерну BMW.

Авто BMW X5 M50d характеризується своєю дивовижною вдачею, яка акцентується за рахунок особливої ​​комбінації характеристик рульового управління, підвіски і інтелектуального повнопривідного механізму BMW xDrive.

Підвіска

За рахунок адаптивної підвіски М забезпечується ще більш спортивна маневреність, характерна для машин BMW X. Динамічний механізм регулювання жорсткості амортизатора і пневмопідвіска ззаду дають можливість повноцінно отримати задоволення від спортивної їзди. Авто характеризується відмінною керованістю. З набором адаптивної підвіски Dynamic керованість, швидкість реакцій і поперечна динамічність BMW X5 M50d – завжди на максимумі. Технології DynamicPerformanceControl і DynamicDrive забезпечують максимальну інформативність управління кермом і зменшують бічні крени кузова під час повороту.

100% СПОРТИВНІСТЬ.

Функції активного рульового управління і набори адаптивних підвісок дають можливість перетворити BMW X5 в ще більш спортивного і комфортного. За допомогою активного рульового управління гарантується максимально точне і динамічне управління машиною. При підборі набору адаптивних підвісок можна отримати максимальний комфорт в подорожі, дивовижну динамічність або найбільш дієву комбінацію даних властивостей.

Активне управління кермом

Відчути комфорт вищого рівня надає можливість активне рульове управління. Воно забезпечує чуйність, точність і зручність в будь-яких ситуаціях. На мінімальній швидкості (наприклад, по міських вулицях, паркінгу або на звивистій трасі), даний механізм підвищує кут повороту колеса. Здійснення маневру зі зменшеним перехопленням рук істотно полегшує водіння.

Стартуючи з швидкості 120-140 км/год (залежить від моделі та параметрів) активне рульове управління знижує передавальну залежність. Кермо буде більш слухняним. Безперечний плюс для водія – кермо більш точно управляє колесами, що збільшує стійкість і зручність. У критичній ситуації, особливо – при надмірному повертанні або ж під час гальмування по нерівній дорозі, система управління кермом допомагає за рахунок мінімізації нишпорення, в той же час за швидкісними показниками і ефективності вона краще найдосвідченіших водіїв.

Через те, що активний механізм управління йде в ролі доповнення до базової системі управління кермом і не здійснює порушення прямої взаємодії керма і передніх коліс, машина залишається керованою навіть під час відмови механізму. У будь-яких ситуаціях за водієм збережений повноцінний контроль над авто.

Набори адаптивних підвісок

Власну свободу BMW X5 показує не тільки дизайном, але і ходовими характеристиками. Особливо це стосується наявності опціональних пакетів адаптивної підвіски. І комфортний, і спортивний набори забезпечують прекрасне зчеплення коліс з трасою.

Зручність

Найбільший комфорт без шкоди дивовижній динамічності BMW. Динамічна система регулювання жорсткості амортизатора дає можливість прекрасно підігнати амортизатори під найрізноманітніші умови їзди, збільшуючи зручність і підвищуючи динамічність. Пневмопідвіска на задньому мосту забезпечує найвищий рівень комфорту незалежно від завантаженості машини. Якщо коли-небудь буде потрібна максимально динамічна настройка підвісок, то завжди прийдуть на допомогу опції Sport або Sport+ з механізму DrivingExperienceControl.

Dynamic

За рахунок набору адаптивної підвіски вдається повноцінно експлуатувати потенціал динамічності машини. Механізм DynamicPerformanceControl, який йде в складі набору, і система DynamicDrive забезпечують дивовижну спортивну динамічність, що виражається в найбільш нейтральному стилі управління кермом і в максимально зниженому крені кузова на поворотах.

Professional

За допомогою набору адаптивної підвіски Professional, що об'єднує плюси наборів Comfort, а також Dynamic, гарантується найбільша зручність в комбінації з вражаючими динамічними властивостями.

Адаптивна підвіска M

Збільшена динамічність: адаптивна підвіска М дає можливість чудово експлуатувати динамічний потенціал машини. Динамічний механізм регулювання жорсткості амортизатора і пневмопідвіска ззаду дають можливість повноцінно отримати задоволення від спортивної манери їзди. Підвіска йде виключно в складі функціонального комплекту М Спорт.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальний повнопривідний механізм BMW xDrive прекрасно підлаштовується під найбільш складні ситуації, завжди гарантуючи дивовижну якість зчіпки коліс з дорогою.

Індикатори механізму постійно стежать за ходом машини. Завжди можна отримати насолоду від відмінної для BMW маневреністю – з BMW xDrive наші авто з повним приводом характеризуються усіма плюсами заднього приводу. Але в ситуаціях, коли задньопривідне авто може втратити стійкість – наприклад, на слизькій трасі або по бездоріжжю, різкому повороті або ж на підйомі – система BMW xDrive за лічені секунди прекрасно і непомітно перерозподіляє крутний момент на колеса, які найкраще зчіплюються з покриттям. Машина вже стабілізована до того, як водієм буде помічена критична ситуація. Також дана система збільшує маневреність, динамічність, безпеку і чіткість їзди.

АЕРОДИНАМІЧНІСТЬ.

Будь-яка деталь даної машини реалізує філософію BMW EfficientDynamics. У покращуваній будові фартуха спереду і кузовного днища застосовуються сучасні технології, що знижують показники аеродинамічної опірності і споживання пального.

Завіса повітря і зазори AirBreather

Фартух спереду представляється в формі доступного взору вираження концепції філософії BMW EfficientDynamics. За рахунок вбудованої повітряної завіси направляється повітряний потік уздовж передніх арок на колесах крізь 2 вертикальних забірника повітря. Набираючи швидкість, даним потоком утворюється «завіса» з зовнішньої кромки коліс. Зазори для повітря AirBreather каналізують спрямований до передніх коліс потік повітря. Такі сучасні ідеї знижують турбулентність і показники аеродинамічній опірності, що зменшує витрати палива.

Автоматичний механізм координації повітряних заслінок

За рахунок індикатора механізм управління потоком охолодження в автоматичному режимі, весь час оцінюється потреба двигуна в охолодженні, автоматично піднімаючи й опускаючи радіаторні заслінки повітря. Це дає можливість поліпшити аеродинамічні властивості машини і знизити тривалість фази прогріву мотора, що дозволяє знизити витрати палива.

Відбивачі вітру і задній спойлер

Спойлер ззаду на краю даху і відбивачі вітру, прилеглі до нього, формують максимально ефективну «кромку обривання повітряних потоків», що знижує до мінімуму непотрібні завихрення і пригнічують розрідженість.

ОПЦІЯ ECO PRO.

Після активації режиму ECO PRO, характеристики систем авто відповідним способом змінюються для забезпечення максимальної економності і, в залежності від певного стилю їзди, дають можливість економити до 20% пального, що підтверджують результати тестування, яке проводилося концерном BMW.

Допоміжні опції їзди накатом, асистента прогнозування та маршрутів ECO PRO (пара останніх використовуються виключно при навігаційній системі Professional) дають можливість зменшити витрату палива ще на 5%. Подібний режим дозволяє оптимізувати відгук педалі газу і коробки передач, момент зміни передач, а також самостійно змінює характеристики опалення та вентиляції повітря. На дисплеї екрана виводяться всі дані про те, за рахунок яких опцій EfficientDynamics в даний час забезпечується економія пального. Також Вам будуть даватися підказки від режиму ECO PRO про правильні дії в певних ситуаціях, що дасть можливість досягти максимальної економічності.

Ще одна властивість системи ECO PRO – це опція пересування накатом: в ситуації, коли на швидкостях 50-160 км/год водій прибирає тиск з педалі акселератора, але не тисне на гальмо, режим самостійно роз'єднує мотор з трансмісією, в результаті машина пересувається по інерції без залучення мотора.

Особливою інновацією системи ECO PRO вважається помічник прогнозування, що працює в тандемі з системою навігації Professional. На базі навігаційної інформації даний асистент знаходить поворот, в'їзд в населений пункт, перехрестя з круговою їздою, Т-подібне перехрестя і з'їзд з автомагістралі по маршруту руху і дає вказівки, щоб можна було заздалегідь знизити швидкість. Більш того, даний помічник відмінно управляє опцією пересування накатом.

Ще одна корисна опція системи – маршрути ЕСО PRO. У союзі з системою навігації Professional вона становить максимально економічний шлях на основі різноманітних характеристик, наприклад особливий манер їзди водія, справжня обстановка на дорозі, умови пересування. На бортовому комп'ютері показуються додаткові кілометри або, іншими словами, число бонусних кілометрів, які можливо проїхати на пальному, які заощаджені на опції ECO PRO.