Із задоволенням за кермом

ПОЄДНАННЯ ПРИЄМНОГО І ПРАКТИЧНОГО.

BMW ConnectedDrive сервіси і додатки в BMW X5.

Залишатися в курсі всього, що відбувається, перебуваючи в дорозі, дозволяє великий вибір сервісів і додатків, що постачають водія BMW X5 всією необхідною інформацією.

ДОДАТКИ CONNECTED DRIVE.

З набором доповнень BMW ConnectedDrive можливо використовувати велику кількість сервісних додатків для розваг та інформаційних програм тим, хто знаходиться в дорозі. Сюди зарахований сервіс BMW Online, який надає допуск до останніх даних з прив'язкою до розташування (новини, погодні умови), а також пошуку в режимі онлайн і діям з офісними програмами. Більш того, є спосіб комбінації певних послуг – веб-камери і дані про парковки, путівник по готелям або в туристичних поїздках.

Як доповнення до цього подібна функція складається з можливості безлімітного використання практичних і надійних програм для телефонів, наприклад, BMW Connected.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Хочете спробувати роль людини, у якої є особистий секретар? Зараз з'явився подібний шанс. Відчуйте повністю новий щабель особливого обслуговування – за допомогою консьєрж-сервісу BMW ConnectedDrive.

За допомогою натискання клавіші Ви зв'язуєтеся з працівником контактного центру BMW, який приймає на себе під час їзди прерогативу особистого секретаря. Вам потрібен певний ресторан, найближчий банкомат або аптечний пункт? Працівник контактного центру BMW допоможе підшукати те, що потрібно і в разі потреби передасть потрібну адресу прямо в систему навігації Вашого авто. Він також здатний замовити столик в ресторані або готельний номер. Опція «Консьєрж-сервіс» не залежить від Вашого смартфона і доступна весь час у Вашій державі, так і за кордоном без додаткових витрат.

Обов'язковою умовою для користувачів є набір послуг BMW ConnectedDrive.

ОНЛАЙН-СИСТЕМА ДЛЯ РОЗВАГИ.

Треки для всіх ситуацій, будь-якої траси і різноманітного настрою: з онлайн-системою для розваги в машині BMW X5 можливо отримати безпосередній і безлімітний доступ до 12 мільйонів записів і більше. Для цього не потрібний обхідний шлях в інших гаджетах, наприклад – смартфонах.

У музичному каталозі знайдеться музика для будь-якого меломана. З системою онлайн розваг у Вас є спосіб створити свій аккаунт у відповідного провайдера BMW, наприклад – у Napster.

Треки будуть поруч не тільки в машині: використовувати аккаунт Ви можете також з власного мобільного телефону або іншого підтримуючого девайса. Це все – без додаткової плати в 6 державах – Франція, Італія, Німеччина, Великобританія, Іспанія і Нідерланди. Обов'язковою вимогою для використання є набір послуг BMW ConnectedDrive.

ДАНІ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ СИТУАЦІЮ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ.

У відповідний час система забезпечення даних про ситуацію на дорозі в режимі реального (RTTI) поставляє актуальні дані про обстановку на дорозі. Вам приходить чітка інформація про час і тривалості пробок практично в реальному часі.

Інформація йде з різноманітних джерел, до яких відносяться дані про переміщення смартфонів в стільникових мережах, GPS-інформація парків ТЗ, програми для мобільних телефонів і звіти поліції. Максимальна точність аналізу інформації, що надійшла дає можливість дізнатися місцезнаходження пробки з точністю до 500 метрів. За рахунок цього механізм RTTI забезпечує інформацією в реальному часі про справжню обстановку на автомагістралі, простих трасах і швидкісних дорогах, а також на великих кількостях міських маршрутів, при цьому радячи зручний варіант об'їзду і проїзду.

Обов'язковою умовою для експлуатації йде набір послуг BMW ConnectedDrive.

ВІДДАЛЕНЕ УПРАВЛІННЯ МАШИНОЮ.

Віддалене управління машиною дає можливість вибирати дистанційно функції авто. Наприклад, налаштувати автономний механізм опалення або активувати/деактивувати різноманітні опції за допомогою додатка «My BMW Remote». Вам також надається система навігації адрес, які знайшлися за рахунок «Online-search powered by Google». Більш того, можна встановити місцезнаходження авто в радіусі 1,5 км. Для дистанційного закриття або відкриття машини необхідно лише зробити дзвінок в контактний центр BMW. Обов'язковою умовою використання вважається набір послуг BMW ConnectedDrive і автоматична система опалення, також необхідна активація послуги на призначеному для користувача сервісі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЕКСТРЕНІ ВИКЛИКИ.

Послуга дає можливість цілодобово приймати швидку допомогу за адресою, і допомогу спеціально підготовлених працівників на відповідній мові, навіть коли перебуваєте за кородоном.

У разі серйозної аварії, під час якої активувалися подушки безпеки або преднатягувачі ременів, інтелектуальний механізм в автоматичному режимі посилає екстрений виклик. Потрібна інформація, наприклад, чітке розташування машини на карті, дані про аварію і її серйозность, а також можливий травматизм водія і наявних пасажирів, відправляються в контактний центр BMW, за рахунок вбудованої в машину СІМ-карти, іншими словами – без використання смартфона. Працівники центру зобов'язані повідомити про аварію в максимально наближене відділення служби рятувальників, і будуть підтримувати по мобільному телефону, поки аварійна служба не прибуде до місця.

ІНТЕРНЕТ.

Функція «Інтернет» дає можливість вивести на управлінський екран в машині BMW сторінки будь-якого сайту. Введення адрес відбувається легким і практичним методом за допомогою контролера iDrive або через список обраного.

Завдяки безлімітному тарифу за використання інтернету надається вийти в мережу з власного BMW в межах свого регіону (не роумінг). Використовувати інтернет з управлінського дисплея можливо на швидкості пересування до 7 км/год.

До обов'язкових умов для використання відноситься набір з послугами BMW ConnectedDrive.