Із задоволенням за кермом

РЕАЛІЗАЦІЯ В ДЕТАЛЯХ.

Рішуче новий BMW X4 M40i.

Коли справа доходить до граничної потужності і продуктивності авто, часто невеликі деталі мають величезне значення. Новітній БМВ X4 m40i показує це з більшою ефективністю і маневреністю, що дозволяє водієві вільно долати навіть найскладніші ситуації на дорозі. В першу чергу за цю впевненість в собі відповідають 6-циліндровий бензиновий мотор Twin Power Turbo, потужністю 353 к.с. (260 кВт), інноваційно полегшена конструкція і адаптивні підвіски.

BMW X4 M40i(2)(3):
Витрати палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному цикліі): 210

СПОЙЛЕР COMPETITION.

6-циліндровий бензиновий двигун
M Performance TwinPower Turbo.

Для конкурентів ніколи ще не було настільки складно бути завжди в курсі і утримувати лідируючі позиції. Все це можливо тому, що рядний шестициліндровий бензиновий двигун Twin Power Turbo M Performance розвиває потужність в 354 кінських сил (260 кВт), завдяки турбокомпресору з подвійною спіраллю, цілком регулюючому управління клапаном VALVETRONIC і точності прямого впорскування високого тиску. Це дає максимум крутного моменту – 600 Нм, прискорення за 4,8 секунди, в межах від нуля до 100 км/год, і ще більш помітну перевагу перед суперниками при змаганнях.

500 НМ

і 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport забезпечить виняткове прискорення.

 

PERFORMANCE ПЕРФЕКЦІОНІСТ.

Динамічні характеристики BMW X4 M40i.

Перед обличчям нових викликів весь час потрібна покращена підготовка. Тому БМВ X4 m40i завжди з'являється в абсолютній формі. Феноменально точне водіння забезпечують – особлива підвіска M-Sport і координоване, спортивне штурвальне управління машиною. Гальмівна система M-Sport в стандартній комплектації повного приводу xDrive, а також диференціальна система M-Sport покращують поздовжні і, в той же час, бічні динамічні характеристики авто. БМВ X4 ніби створений, щоб визначати нові стандарти.

Адаптивна підвіска М

Adaptive M підвіска в будь-який момент має можливість регулювання електронним способом, відповідно до дорожніх обставин і умов водіння. Автовласник може налаштовувати технічні дані підвіски за допомогою системи управління враженнями від водіння, щоб активувати зручну для нього манеру їзди – від абсолютно м'якого і комфортного стилю до виключно спортивного, з видимим маневреним управлінням.

Перемінне спортивне рульове управління

Регульований спортивний керуючий пристрій з Servotronic створює прямий і динамічний відгук на рульове управління і дає гарантію того, що при повороті коліс буде потрібно набагато менше фізичних зусиль. Так як відбувається його реагування на кут повороту колеса з різними коефіцієнтним значеннями управління кермом. Це значно покращує керованість при більш динамічній їзді, і зменшує необхідність докладати зусилля для управління штурвалом під час паркування і на поворотах.

БМВ xDrive, включаючи Sport-M диференціал

«Інтелектуальна» повнопривідна система xDrive досить плавно і по-різному перерозподіляє силу приводу на передні і задні колеса для досягнення максимальної тяги, динамічності ходу і безпечного положення при всякій дорожній ситуації. Для більшої можливості маневрування, електроуправління перерозподілом потужностей може врівноважувати зайву або недостатню розворотність при повороті. Диференціал Sport-M поліпшує зчеплення з поверхнею траси і стабільність руху при динамічній їзді, а також на всіляких дорожніх покриттях.

НАЙКРАЩА ФОРМА В КРАЩОМУ ВИГЛЯДІ.

Ексклюзивність БМВ x4m40i з самого першого погляду підкреслюють виняткові дизайнерські рішення M Performance. Збільшені повітря поглиначі, радіаторна решітка і дзеркальні ковпачки з Cerium Grey (церіум-сірого кольору) виступають яскравим доказом спортивної амбітності. Легкосплавні диски, радіусом 21 дюйм, гарантують відмінний зовнішній дизайн, а довільної форми елітарні вихлопні труби в чорному хромі залишають незабутнє враження. Знак «M» на передній боковій стінці в кольорі Cerium Grey, спільно з позначенням модельного ряду на задній стіні, вигідно доповнюють спортивну картинку в цілому.

ВІДКИНЬТЕСЯ НАЗАД І ЙДІТЬ ВПЕРЕД.

M Sport пакет, який поставляється в стереотипній комплектації, надає автомобілю БМВ X4 m40i динамізму, що зберігається в усьому екстер'єрі. Від керуючого колеса з натуральної шкіри і спеціалізованих інструментів Performance, внутрішньої оббивки салону від самого верху і до підніжок – пакет забезпечує спортивну форму до найдрібніших тонкощів.
Інноваційний в усіх відношеннях.

Керуюче шкіряне колесо M Leather з функціональними кнопками, фірмовим знаком «M» і вбудованою подушкою безпеки з боку водія має 3-х спицевий дизайн. З наявним обідком керма з чорної натуральної шкіри Walknappa і такого ж кольору строчкою, а також контурними акцентами для великих пальців, штурвал забезпечує формене рульове управління спортивного стилю.

Виняткова функціональність і дизайн.

Спортивні сидіння, регульовані особливо індивідуально як для водія, так і пасажира спереду, мають масу варіацій ручного регулювання, в тому числі: ширину спинки, зручне положення вперед/назад, кут нахилу спинки і сидіння. Досить високі опори сидінь і спинок, чітко встановлені бічні валики забезпечують прекрасну фізіологічну ергономіку і високий рівень підтримки збоку.

Харизматичні спортивні характеристики.

Головна консоль, замість серійної позначки, позначена спереду кольоровим логотипом M, що тонко підкреслює в салоні спортивну атмосферу і вказує на динамічні якості автомобіля.

ЗОБРАЖЕННЯ І ВІДЕО

Витрати палива та викиди CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Значення показників, позначені індексом (3), отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення за NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов'язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, показані значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.