Комплектації та оснащення

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPÉ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

Киньте виклик статусу-кво з BMW 4 серії Coupé. Тут ви можете ознайомитися з усією інформацією про різноманітні дизайнерські рішення, ексклюзивне оснащення і першокласні цифрові послуги. Дізнайтеся, як унікальне купе BMW 4 серії з потужними двигунами та ідеально налаштованими функціями, орієнтованими на динаміку, доставляє неймовірне задоволення за кермом.

МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ.

Індивідуальне оснащення і модельні версії BMW 4 серії Coupé.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПАКЕТ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ НОВОГО BMW 4 СЕРІЇ COUPÉ.

Винятковий, незалежний, індивідуальний: надайте новому купе BMW 4 серії те, що ідеально підходить для вас, з ексклюзивним та високоякісним обладнанням BMW Individual. Будьте готові розставити яскраві акценти на дорозі з особливою обробкою BMW Individual. У поєднанні з вражаючими 19-дюймовими легкосплавними дисками BMW Individual 793 I в двокольоровому виконанні автомобіль виглядає водночас елегантно й потужно. Підкресліть своє відчуття унікальності в інтер'єрі за допомогою високоякісних оздоблювальних матеріалів BMW Individual або особливо розкішних варіантів шкіряної обробки BMW Individual.

ДИНАМІКА РУХУ.

Трансмісія і шасі нового BMW 4 серії Coupé.

Спортивне зчеплення з дорогою, оптимальна керованість і висока маневреність: з точки зору продуктивності та динаміки водіння, новий купе BMW 4 серії забезпечує захоплююче задоволення за кермом. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo і ідеально підібраним компонентам підвіски, спортивне купе готове до будь-яких випробувань.
4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відрізняється швидкою передачею потужності, видатною чутливістю навіть при низьких оборотах двигуна, а також винятковою економічністю та низьким рівнем викидів.
Трансмісія Steptronic Sport.

Трансмісія Steptronic Sport.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport пропонує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою важеля селектора або підрульових перемикачів, для комфортного руху по схилу або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT та з важелем селектора в лівому положенні S/M перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive по ситуації розподіляє потужність приводу на передні і задні колеса, забезпечуючи додаткову тягу, динаміку та безпеку. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності, наприклад, балансує надлишкову або недостатню керованність при проходженні поворотів.
Підвіска.

Підвіска.

Стандартна підвіска забезпечує високий рівень точності, маневреності та комфорту. Це стало можливим завдяки подвійному шарнірному з'єднанню передньої вісі з пружинними стійками із алюмінію і ретельно продуманій задній підвісці з п'ятьма важелями, а також завдяки ретельному налаштуванню усіх компонентів.
4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління демонструють швидку передачу потужності, а також відмінну чуйність навіть при низьких оборотах двигуна. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни і прямим впорскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги та системи допомоги водієві в новому BMW 4 серії Coupé.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Система Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або монотонних дорожніх ситуаціях. Крім стандартного контенту помічника з водіння, в нього також входять допомога в рульовому керуванні та управління смугою руху з розширеними функціями, помічник зі зміни смуги руху й аварійної зупинки, а також помічник з підтримки смуги руху із активним захистом від бокового зіткнення.
Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Система Parking Assistant Plus полегшує паркування й маневрування автомобіля. Вона містить в собі, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний 3D-вид, а також бічний парктронік, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, паркувальний асистент з поздовжніми та бічними покажчиками на екрані, а також функцію задньої парковки.
Інтеграція смартфонів.

Інтеграція смартфонів.

В автомобілі BMW, ви можете продовжувати використовувати функції свого смартфона в звичайному режимі. Завдяки інтеграції смартфонів ваш автомобіль підтримує функції Apple CarPlay та Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати відомі вам функції та різні додатки в автомобілі.

Витрата палива та викиди СО2 BMW 4 серії Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

BMW 430i Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6.6
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 151

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.