Із задоволенням за кермом

THE M3

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 3 СЕРІЇ

BMW M3 Competition и BMW M340i xDrive

Автомобілі M BMW 3 серії поєднують в собі атлетичні пропорції і класичний чотиридверний трьохоб'ємний дизайн з фірмовою спортивностью M. Очолює пару ефектних седанів BMW M3 Competition з феноменальними 510 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Цей автомобіль, оснащений високопотужним двигуном BMW M TwinPower Turbo, 8-ступінчастою АКПП M Steptronic з технологією Drivelogic, опціональною системою повного приводу M xDrive*, активним диференціалом M і численними технологіями, запозиченими в автоспорті, гарантує максимальні динамічні характеристики - як в повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. BMW M340i xDrive: крім привабливого дизайну цей спортивний седан вражає особливо збалансованим поєднанням атлетизму, економічності і практичності в повсякденній експлуатації.

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

BMW M3 COMPETITION – КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОАСТІ

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M3 COMPETITION

BMW M3 Competition наочно демонструє, наскільки близько до гоночного боліду може наблизитися BMW 3 серії. Найпотужніший з усіх автомобілів M BMW 3 серії оснащується високопродуктивним 510-сильним рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW M TwinPower Turbo і численними технологіями приводу і ходової частини, запозиченими з автоспорту. У поєднанні з опціональною системою повного приводу M xDrive * з активним диференціалом M він гарантує унікальному спортивному седану фірмові найвищі динамічні характеристики M. Потужні пропорції і виражений трьохоб'ємний дизайн візуально підкреслюють атлетичного автомобіля. Ефектні елементи дизайну M, такі як рельєфний карбоновий дах або витягнуті пороги чорного кольору, створюють яскраві гоночні акценти в зовнішньому вигляді автомобіля. А елементи оздоблення M в орієнтованому на водія салоні BMW M3 Competition надають йому елегантну спортивність.

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Динаміка

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo відрізняється чудовою чуйністю і характерним для двигунів М звуком. Два турбонагнітача з одним "равликом" кожен, безпосереднє високоточне уприскування, система безступінчатого регулювання ходу клапанів і фаз газорозподілу забезпечують видатну динаміку.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic з програмою управління Drivelogic.

8-ступінчаста АКПП M Steptronic з програмою управління Drivelogic відрізняється численними алгоритмами перемикання: максимально динамічним, особливо комфортним, а також плавним і економічним. Ви можете змінювати передачі вручну важелем селектора передач або підрульовими пелюстками, або вибрати одну з трьох автоматичних програм управління Drivelogic.

Система M xDrive.

Система повного приводу M xDrive * з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення з дорожньою поверхнею і найвищу динаміку як при повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. Опціональна унікальна технологія M поєднує в собі маневреність, характерну для задньопривідного компонування, зі стійкістю, властивою повнопривідних автомобілів. Ви можете вибрати один з трьох режимів руху: 4WD, 4WD Sport і - при відключеній DSC - 2WD. *M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Складова гальмівна система M з супортами червоного кольору.

Складова гальмівна система M забезпечує видатне уповільнення, виняткову стабільність і відрізняються меншою масою завдяки використанню різних виключно стійких матеріалів. Гальмівні супорти кольору "Глянцевий Червоний" з логотипом "М" надають високоефективній гальмівній системі виразний спортивний вид.

Карбоно-керамічна гальмівна система M.

Карбоно-керамічна гальмівна система M - результат запозичення інноваційних технологій з автоспорту. Вона сприяє зменшенню маси автомобіля, що позитивно позначається на маневреності, динаміці і розгоні. Цю систему легко впізнати по карбоно-керамічним гальмівним дискам і золотисто-матовим супортам з логотипом "M". Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів при гальмуванні, наприклад, в разі тривалого низького навантаження або в сиру погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням в сиру погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальма після тривалого низького навантаження. Попадання вологи і дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальма. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку і надійність гальм.

Вихлопна система М Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, що активуються за допомогою кнопки SETUP, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.

Дизайн

Дизайн передньої частини.

Ключовим елементом передньої частини BMW M3 Competition є виразна решітка радіатора M стриманого дизайну, що створює ефект максимальної динаміки. Решітка чорного кольору, вперше в історії бренду виконана в безрамковому дизайні, відрізняється фірмовими подвійними горизонтальними ламелями M і забезпечує максимальний приплив повітря для охолодження високооборотного силового агрегату M. Довершують атлетичний дизайн передньої частини вузькі фари, що сходяться до решітці радіатора, а також великий центральний повітрозабірник трапецієподібної форми.

Дизайн бічній частині.

Завдяки ідеально вивіреним пропорціям і вираженому чотирьохдверному трьохоб'ємному дизайну - з чітко розділеними передньою частиною, салоном і задньою частиною - силует BMW M3 Competition справляє враження спортивності і динаміки. Чорний карбоновий дах і оптимізовані з точки зору аеродинаміки пороги, натхненні автоспортом, занижують автомобіль не тільки візуально - він дійсно розташовується ще ближче до дороги. Повітроводи M з логотипом моделі, ефектні ковані колісні диски M зі складовими гальмами M і зовнішні дзеркала в фірмовому дизайні M з основами у вигляді двох дуг розставляють додаткові спортивні акценти.

19 "/ 20" M ковані диски Double-spoke 825 M Orbit Grey, матові, з різнорозмірними шинами.

19"/ 20" M ковані диски Double-spoke 825 M Bicolour Orbit Grey, матові, шліфовані, з різнорозмірними шинами. Передні диски 9,5J x 19 з шинами 275/35 R19, задні диски 10,5J x 20 з шинами 285/30 R20.

Карбоновий дах.

Дах з вуглепластика (CFRP) є складовою частиною концепції інтелектуальної полегшеної конструкції BMW Intelligent Lightweight і сприяє зниженню маси і центра ваги автомобіля. Це призводить до поліпшення маневреності та динаміки проходження поворотів, розгону і гальмування.

Дизайн задньої частини.

Задня частина BMW M3 Competition гармонійно продовжує спортивний і динамічний дизайн бічних частин автомобіля. Широка колія особливої ходової частини M в поєднанні з м'язистими колісними арками створює значний образ, що натякає на гоночні амбіції моделі. А дві пари фірмових вихлопних патрубків M з чорною хромованою обробкою і елегантна спойлерна кромка кольору "Глянцевий Чорний" підкреслюють ексклюзивний характер спортивного седана.

Сидіння M Sport.

Сидіння M Sport з різними можливостями регулювання нагадують за своєю формою гоночні ковші і мають частково інтегровані підголівники. Сидіння забезпечують Вам і передньому пасажирові прекрасну бічну підтримку. Крім того, можна індивідуально регулювати ширину спинки. Особливий зовнішній вигляд з підсвічуваним логотипом "М3" підкреслює спортивний характер автомобіля.

Шкіряне рульове колесо М.

Шкіряне рульове колесо M з ергономічними упорами для великих пальців створює неперевершене враження спортивності і повного контролю над дорогою. Вбудована мультіфункція дозволяє управляти різними мультимедійними та допоміжними системами. Червоні кнопки M1 / M2 можна використовувати для активації однієї з двох індивідуальних конфігурацій M Drive.

BMW M3 COMPETITION - ВРАЖЕННЯ

Особливості дизайну екстер'єру та інтер'єру BMW M3 Competition

BMW M3 COMPETITION - ВРАЖЕННЯ

Особливості дизайну екстер'єру та інтер'єру BMW M3 Competition

BMW M340I XDRIVE - ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M340I XDRIVE

BMW M340i xDrive відрізняється вираженою спортивностью - як візуально, так і технічно - але при цьому максимально підходить для повсякденної експлуатації. Яскраві акценти кольору "Сірий Церій металік", сітчаста здвоєна решітка радіатора BMW та спортивні елементи оздоблення інтер'єру підкреслюють динамічний характер автомобіля. Високопродуктивний і економічний двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 387 к.с. в поєднанні з ідеально налаштованими компонентами ходової частини - такими як адаптивна підвіска M - гарантують максимальне задоволення від спортивного водіння і оптимальну керованість.

Динаміка

6-циліндрові двигуни BMW М TwinPower Turbo.

Під капотом BMW M340i xDrive встановлений рядний шестициліндровий 3-літровий бензиновий двигун з технологією BMW M TwinPower Turbo. Завдяки потужності 285 кВт (387 к.с.) і максимальному крутному моменту 500 Нм він забезпечує моделі екстремально спортивну динаміку. Вона здатна розганятися з 0 до 100 км/год всього за 4,4 с.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою і курсову стійкість при перестроюванні або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним управлінням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic відрізняється неймовірно швидкими спортивними перемиканнями передач. Передачі можуть перемикатися в автоматичному режимі або вручну за допомогою важеля селектора або підрульових пелюсток - для комфортного руху з постійною швидкістю або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT, коли важіль коробки передач знаходиться в положенні S/M, перемикання передач здійснюється за максимально спортивним алгоритмом.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система М Sport оснащується 4-поршневими нерухомими гальмівними супортами спереду і однопоршневими плаваючими - ззаду. Супорти з логотипом "М" пофарбовані в червоний колір. Гальмівні диски великого діаметру забезпечують видатну ефективність гальмування.

Адаптивне спортивне рульове управління.

Адаптивне спортивне рульове управління, включаючи сервотронік, підвищує чутливість рульового управління, а також зменшує зусилля, необхідне для повороту рульового колеса. При визначенні системою великого кута повороту рульового колеса змінюється передавальне число рульового механізму. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю, а також зменшується зусилля на рульовому колесі при виконанні парковки і в поворотах.

Адаптивна підвіска М.

Налаштування адаптивної підвіски М із заниженням на 10 мм можна регулювати в будь-який момент з урахуванням особливостей дорожнього полотна. За допомогою перемикача режимів руху можна вибирати бажаний режим - від комфортного до зверхспортивного з "гострим" і чуйним рульовим керуванням.

Дизайн

Аеродинамічний пакет М.

Аеродинамічний пакет M з особливими переднім бампером M, бічними накладками на пороги M і заднім бампером M в колір кузова зі вставкою-дифузором кольору "Темно-сірий металік" уособлює справжню динаміку і спортивність автомобіля. Дані компоненти не тільки підкреслюють вражаючий дизайн автомобіля, але і оптимізують його аеродинамічні характеристики.

19" M легкосплавні диски Double-spoke 792 M Bicolour.

19" M легкосплавні диски Double-spoke 792 M Bicolour Cerium Grey, шліфовані, з різнорозмірними шинами Runflat. Передні диски 8J x 19 з шинами 225/40 R19, задні диски 8,5J x 19 з шинами 255/35 R19.

BMW Individual дизайн екстер'єру Shadow Line.

BMW Individual дизайн екстер'єру Shadow Line включає в себе безліч елементів оздоблення в кольорі "Глянцевий Чорний". В їх число входять окантовки бічних вікон, накладки віконних ніш, направляючих стекол і центральних стійок, а також рамки і підстави зовнішніх дзеркал заднього виду.

Ексклюзивні вихлопні патрубки.

Ексклюзивно для M340i xDrive вихлопні патрубки пропонуються в особливому кольорі "Сірий Церій". Вони притягують погляди і підкреслюють спортивність BMW M340i xDrive.

Спортивні сидіння і ремені безпеки M.

Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира забезпечують оптимальну підтримку і широкий діапазон регулювань, включаючи регулювання ширини спинки. Ремені безпеки М з переднатягувачами і обмежувачами зусилля натягу відрізняються ексклюзивним тканим акцентом в класичних кольорах M.

Шкіряне рульове колесо М.

Багатофункціональне трьохспицеве шкіряне рульове колесо М оснащено інтегрованою подушкою безпеки водія. Обід з обробкою чорною шкірою Walknappa з чорними декоративними швами і ергономічні упори для великих пальців створюють неперевершене враження спортивності і повного контролю над дорогою.

Особлива приладова панель M.

На додаток до параметрів руху, таким як швидкість і обороти двигуна, особлива приладова панель M також відображає додаткову інформацію, необхідну для спортивного водіння.

BMW M340i xDRIVE - ВРАЖЕННЯ

Особливості дизайну екстер'єру та інтер'єру BMW M340i xDrive

КОКПІТ ВОДІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ

ОСОБЛИВІ ПРИЛАДИ І КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ M, ЦИФРОВІ СЕРВІСИ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ АВТОМОБІЛІВ M BMW 3 СЕРІЇ

Комфорт, безпека і яскраві емоції M на найвищому рівні: численні інноваційні технології автомобілів M BMW 3 серії забезпечують Вам підтримку в кожній поїздці. За оптимальну зчитуваність інформації відповідають особлива приладова панель M* і проекційний дисплей зі спеціальною індикацією М*. Такі деталі, як індивідуальні налаштування M SETUP*, червона кнопка Start/Stop* і центральна консоль з кнопками M MODE* і SETUP* додатково підсилюють гоночну атмосферу. Інтелектуальні системи допомоги водієві допоможуть при русі і парковці, а розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant забезпечить новий інтелектуальний спосіб взаємодії з Вашим BMW. На додаток до цього безліч доступних можливостей зв'язку та цифрових сервісів надійно зв'яжуть Вас і Ваш BMW з навколишнім світом, зробивши поїздки на автомобілі ще більш комфортними.

*Пропонується для BMW M3 Competition.

Особлива приладова панель M.

Спеціальна приладова панель М* забезпечує особливо точне і чітке відображення даних в режимах SPORT і TRACK. Це дозволяє завжди, в тому числі і на гоночній трасі, контролювати такі параметри, як тиск наддуву або тиск в шинах, а також їх температуру. Управління та конфігурація виконуються з використанням кнопки M MODE на панелі управління на центральній консолі.

*Пропонується для BMW M3 Competition.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе сенсорний контрольний дисплей з високою роздільною здатністю з діагоналлю 10,25'' і повністю цифровий дисплей на приладовій панелі з діагоналлю 12,3''. Управління операційною системою BMW 7 також може здійснюватися за допомогою сенсорного контролера iDrive.

M Setup.

Меню M SETUP* дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху - в тому числі характеристики двигуна, трансмісії і рульового управління, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи DSC або розподіл потужності в опціональній системі повного приводу M xDrive* - відповідно до Ваших індивідуальних переваг.

*Меню M SETUP пропонується для BMW M3 Competition; M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Особлива інтегрована гальмівна система M.

На додаток до зниження маси приблизно на 2 кг особлива інтегрована гальмівна система M BMW M3 Competition забезпечує найвищу динаміку уповільнення. Для максимальних можливостей індивідуального налаштування водій може в відповідно до поточної ситуації в будь-який момент вибрати комфортні або спортивні параметри роботи гальмівної системи. Залежно від цього змінюється відгук на натиснення педалі гальма. При однаковому ході педалі на низьких швидкостях в спортивному режимі уповільнення здійснюється більш інтенсивно, в той час як на високих швидкостях різниця в поведінці педалі гальма в двох режимах практично не відчувається.

Проекційний дисплей.

Кольоровий проекційний дисплей зі спеціальними функціями M* виводить інформацію, що відноситься до поїздки, безпосередньо у Вашому полі зору. Натиснувши клавішу, можна включити особливий M-режим дисплея, в якому відображаються обрана передача, тахометр, включаючи індикатор моментів перемикання передач, а також підказки системи навігації.

*Спеціальні функції M пропонуються для BMW M3 Competition.

Панель управління на центральній консолі.

На панелі управління, зручно розташованій на центральній консолі, під кнопкою Start/Stop є кнопка M MODE*, що дозволяє Вам змінювати індикацію на дисплеї. Кнопка SETUP* пропонує ще більше можливостей, щоб налаштувати установки автомобіля. Її натискання відкриває меню індивідуальних налаштувань динаміки руху. Інші кнопки служать для увімкнення і вимкнення окремих систем допомоги водієві.

*Кнопки M MODE і SETUP пропонуються для BMW M3 Competition.

Червона кнопка Start/Stop.

Червона кнопка Start/Stop* дозволяє запускати двигун без використання ключа після відмикання дверей автомобіля. За допомогою цієї кнопки можна також вимкнути двигун. Автомобільний ключ розпізнається системою автоматично - його не потрібно вставляти в замок.

*Червона кнопка Start/Stop пропонується для BMW M3 Competition.

Інтеграція смартфона.

Тепер Вам більше не доведеться відмовлятися від функцій свого смартфона за кермом BMW. Інтеграція смартфона розширює функціонал Вашого автомобіля за рахунок підтримки Apple CarPlay і Android Auto з бездротовим підключенням Вашого смартфона. Це дозволяє Вам максимально зручно користуватися усіма знайомими функціями і різними додатками безпосередньо в автомобілі.

Телефонія з можливістю бездротової зарядки.

Телефонія з можливістю бездротової зарядки включає в себе док-станцію для бездротової зарядки і другий мікрофон, що дозволяє підвищити якість гучного зв'язку як для водія, так і для переднього пасажира. Антена з підсилювачем, встановлена на даху, забезпечує оптимальний прийом сигналу мобільного зв'язку. За допомогою системи Bluetooth можна одночасно підключати два мобільних телефони та аудіоплеєр.

M Drive Professional.

Трек-день або незапланована дрифт-сесія? Система M Drive Professional стане ідеальним супутником у кожній поїздці, поєднаної з підвищеними дозами адреналіну. Функції M Laptimer і M Drift Analyser допоможуть Вам досягти оптимального часу проходження траси або ідеальних кутів ковзання, в той час як режим M TRACK і 10-ступінчаста система контролю тяги M Traction Control дозволять налаштувати характеристики автомобіля в повній відповідності до індивідуальних переваг.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional забезпечує оптимальний комфорт і безпеку як в умовах монотонного руху, так і в критичних дорожніх ситуаціях. На додаток до функціонала стандартного асистента водіння він також включає в себе підрулюючого асистента і систему контролю смуги з розширеними функціями, асистента екстреної зупинки, а також систему утримання в смузі з активним захистом від бічних зіткнень.

Асистент парковки Plus.

Асистент парковки Plus спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. У нього входять система кругового огляду, включаючи вид зверху, панорамний вид і дистанційний 3D-огляд, а також система допомоги при перпендикулярній парковці, активна сигналізація аварійного зближення, функція екстреного гальмування, асистент паралельної і перпендикулярної паркування та асистент руху заднім ходом.

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

"Привіт, BMW. Хто ти?" Що Ви скажете, якщо Ваш BMW буде виступати в ролі Вашого персонального асистента? Спілкуйтеся зі своїм автомобілем за допомогою BMW Intelligent Personal Assistant. Він знає Вас, вдосконалюється кожен день і допомагає Вам в різних ситуаціях. Ви можете привласнити йому персональне слово активації. Він може розповісти про всі функції Вашого автомобіля і допомогти Вам ще більше дізнатися про своє BMW.

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M3 COMPETITION

Яскравий і виразний дизайн BMW M3 Competition передає міць і динаміку в кожній деталі. Вражаючі опції оснащення від ательє BMW Individual дозволяють Вам додатково підкреслити ексклюзивний атлетизм моделі. На вибір пропонуються різноманітні лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - як, наприклад, представлені тут "Сірий Оксид", "Червоний Авантюрин", "Синій Танзаніт" або "Сірий Дравіт". Не менш динамічно і елегантно виглядають матові лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - "Морозний Білий Діамант", "Морозний Синій Портімау", "Морозний Помаранчевий металік", "Морозний Темно-сірий" і "Морозний Чорний". У салоні сидіння M Sport з оббивкою з найтоншої шкіри Merino підкреслюють елегантну спортивну атмосферу. Серед доступних варіантів оббивки - BMW Individual повна обробка шкірою Merino з частковою перфорацією таких кольорів, як "Слонова кістка", "Синій Фіорд"/"Чорний", "Червоний Фіона"/"Чорний" і "Тартуфо". Високоякісні декоративні планки BMW Individual - наприклад, представлені тут планки "Алюміній з сітчастим малюнком" з акцентними вставками кольору "Перлинний Хром", планки "Дерево Fineline" чорного кольору зі сріблястим ефектом і вираженою структурою, або ж планки "Чорний рояльний Лак" - розставляють вишукані акценти в орієнтованому на водія салоні BMW M3 Competition.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE

СПОРТИВНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW M3 COMPETITION

Завдяки яскравій естетиці і атлетичному дизайну зовнішній вигляд BMW M3 Competition нікого не залишить байдужим. Високоякісні аксесуари BMW M Performance дозволять Вам додатково підкреслити гоночний потенціал свого автомобіля і додадуть йому максимально спортивний стиль.

Передній спліттер M Performance з карбону.

Потужна заява: передній спліттер M Performance, виготовлений зі 100% карбону, ексклюзивно підкреслює мужній зовнішній вигляд автомобіля. Унікальний гоночний вигляд для всіх, хто не йде на компроміси.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke тисячі M виконані в ексклюзивному золотисто-бронзовому кольорі.

Вихлопна система M Performance з титану.

Насолода для слуху: вихлопна система M Performance вражає безкомпромісно спортивним звуком. Глушник і спортивний випускний тракт повністю виготовлені з використовуваного в автоспорті титану.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Проти течії. Задній спойлер M Performance з аеродинамічним контуром виготовлений з високоякісного карбону і надає задній частині автомобіля яскраво виражений гоночний вигляд. Завдяки оптимізованій аеродинаміці він забезпечує значно більш спортивні ходові якості. Динаміка в її самому унікальному прояві.

Карбонові вставки в накладки на пороги M Performance.

Надихаючий дизайн. Вставки в накладки на пороги M Performance виготовлені вручну з преміального карбону. Вони візуально подовжують пропорції автомобіля, створюючи ще більш динамічний вигляд. Підкресліть екстремальну спортивність і елегантність свого автомобіля.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Jet Black, матові.

Високоякісні 20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M виконані в матовому чорному кольорі.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

100 відсотків високих технологій. 100 відсотків гоночного характеру. 100 відсотків пристрасті. Задній дифузор M Performance ретельно виготовлений вручну з високоякісного карбону. Він додає автомобілю ще більш динамічний стиль і робить м'язистий образ моделі ще більш вражаючим.

Рульове колесо M Performance Pro.

Гармонійно округлена форма для ідеального проходження поворотів. Рульове колесо M Performance Pro створює в салоні безпомилково впізнавану гоночну атмосферу. Завдяки вражаючій формі і вираженим зонам хвата з обробкою алькантарою рульове колесо не тільки чудово виглядає, але і дарує ще більш виражене відчуття контролю над дорогою. Колесо оснащене міткою нульового положення зі шкіри світло-синього кольору.

Декоративні планки M Performance "Carbon Fibre".

Візуальний захват: декоративні планки M Performance повністю виготовлені з карбону з видимою структурою. Спеціальна технологія виготовлення планок забезпечує їм не тільки вражаючий зовнішній вигляд, а й унікальну текстуру. Вони додадуть салону Вашого автомобіля індивідуальний гоночний стиль.

Накладки на пороги M Performance з карбону.

Стильна посадка в автомобіль: накладки на пороги M Performance, оброблені високоякісним карбоном, підкреслюють спортивний і ексклюзивний зовнішній вигляд автомобіля. Вони ідеально доповнюють дизайн моделі і протестовані на відповідність найсуворішим критеріям якості BMW. З написом "M Performance".

Килимки M Performance.

Преміальний зовнішній вигляд і чудовий захист: килимки M Performance слугують додатковим естетичним акцентом в просторі для ніг, надаючи автомобілю ще більш спортивний зовнішній вигляд. З написом "M Performance". Довершує високоякісний дизайн окантовка під шкіру з контрастними декоративними швами і смугою в кольорах M.

Витрати палива та викиди CO2

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.