BMW iX: Дізнайтесь про особливості

THE iX

THE iX

Абсолютно новий BMW iX.

від 3 030 044 грн.
Вартість
630
Запас ходу
  • Повністю електричний
Двигун

ПЕРШИЙ BMW iX: ПЕРШОПРОХОДЕЦЬ НОВОЇ ЕРИ.

Концепт, який був втілений у реальність. Визначення електромобільності. Завдяки енергоефективній технології BMW eDrive та електричному повному приводу, BMW iX досягає виняткового запасу ходу та вражаючого прискорення з місця. Операційною системою BMW OS 8 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.

ЗАПАС ХОДУ ПОНАД 630 КМ*.
Завдяки запасу ходу 630 км* BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: 425 км*) є ідеальним для міских поїздок та подорожей на великі відстані. Високоефективний дизайн забезпечує йому чудову аеродинаміку, низький рівень споживання енергії, що становить не більше, ніж 21 кВт/год, а також вражаючий коефіцієнт лобового опору Cx 0.25 — найнижчий в своєму сегменті.
photo_text_left_right17470
ПОТУЖНІСТЬ У 523 К.С.*
Два потужні електромотори та електричний повний привід BMW xDrive гарантують BMW iX вражаючу динаміку: 523 к.с.* розганяють BMW iX xDrive50 до 100 км/год за 4,6 секунди (BMW iX xDrive40: 326 к.с.*; 0–100 км/год за 6,1 с). Завдяки миттєво доступному повного крутний момент і лінійного прискорення з місця BMW iX точно і миттєво реагує на кожне натиснення педалі акселератора. Водночас новий представник класу SAV володіє вражаюче впевненою і типовою для електромобілів керованістю.
photo_text_left_right17471

100 КМ ЗА МЕНШЕ НІЖ 10 ХВИЛИН ЗАРЯДЖАННЯ.

Разом з BMW iX та програмою BMW Charging ви отримуєте безліч індивідуальних пропозицій для заряджання вдома, у дорозі та на роботі. А завдяки вражаючій зарядній ємності ви можете поповнити батарею свого BMW iX на 120 км лише за 10 хвилин або отримати повний запас ходу менше ніж за 40 хвилин.
Заряджання вдома до 100 км.

Заряджання вдома до 100 км.

01:41 год – BMW Wallbox (11 кВт) 1)2)

01:41 год – зарядним пристроєм Flexible Fast Charger (11 кВт) від промислової розетки 1)3)

08:31 год – стандартним зарядним кабелем або пристроєм Flexible Fast Charger (2,3 кВт) від звичайної розетки 4)5)

Заряджання у дорозі до 100 км.

Заряджання у дорозі до 100 км.

00:06 год – на високопотужній зарядній станції (макс. зарядна ємність автомобіля BMW)

00:21 год – на станції швидкого заряджання (50 кВт)

00:51 год – на зарядній станції змінного струму (макс. зарядна ємність автомобіля BMW)

ЗАРЯДЖАННЯ BMW iX З ПРОПОЗИЦІЯМИ BMW CHARGING НА ВІДЕО.

video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
120 КМ ЗАПАСУ ХОДУ ЗА МЕНШ НІЖ 10 ХВИЛИН.
Завдяки зарядній ємності до 200 кВт (BMW iX xDrive40: до 150 кВт) ви зможете зарядити батарею свого BMW iX на громадських станціях швидкого заряджання з 10 до 80% заряду менш ніж за 40 хвилин. Вдома ви можете зарядити свій BMW iX xDrive50 за допомогою зручного зарядного пристрою BMW Wallbox потужністю до 11 кВт: у цьому випадку заряджання до 100% триватиме менше 11 годин (BMW iX xDrive40: менш ніж за 8 годин).
photo_text_left_right17482

НОВАТОРСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX НА ВІДЕО.

video_slider_item
video_slider_item
CИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.
Базова комплектація BMW iX може похизуватися надзвичайно широким спектром систем допомоги водієві: Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень. Асистент паркування Plus допомагає під час паркування та маневрування і використовує велику кількість камер для повного відображення об'єктів, що оточують ваш автомобіль, у тому числі у 3D.
photo_text_left_right17486

УСЕ ПРО ДИЗАЙН BMW iX НА ВІДЕО.

video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
ПЕРЕОСМИСЛЕНИЙ ДИЗАЙН.
Рівні поверхні з невеликою кількістю характерних ліній створюють неповторно монолітний зовнішній вигляд BMW iX. Кожна деталь органічно доповнює сучасну мову дизайну, посилюючи враження, що автомобіль ніби відлито з цільного корпусу. Точно оптимізований обтічний кузов, що забезпечує наднизький коефіцієнт аеродинамічного опору Cx 0.25, притягує погляд виразними деталями, такими як динамічна лінія вікон, що звужується до задньої частини. Вперше автомобіль класу SAV від BMW оснащується безрамковими дверима з прихованими ручками — вони з першого погляду свідчать про його новаторський дух.
photo_text_left_right17492
КОНЦЕПЦІЯ СТРИМАНОЇ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОСТІ SHY TECH.
Згідно філософії Shy Tech, ключова увага приділяється пасажирам,у той час як високотехнологічні системи відходять на другий план, допоки вони не знадобляться. Прояви цієї стриманою високотехнологічності можна знайти у безлічі деталей екстер'єру та інтер'єру — наприклад, решітка радіатора автомобіля виступає у ролі інтелектуальної поверхні, за якою приховані камери, радари, надсучасні сенсори та нагрівальні елементи. А в салоні нової моделі ця філософія простежується у прихованих динаміках аудіосистеми і мінімалістичному дизайні кнопок.
photo_text_left_right17493

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW iX.

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Переосмислена передня частина BMW iX виконана у футуристичному стилі. Сучасний зовнішній вигляд BMW iX особливо яскраво підкреслює вертикальна решітка радіатора у поєднанні з найвужчими здвоєними фарами в історії серійних автомобілів BMW.

Вид збоку.

Вид збоку.

Ефектні прямокутні контури навколо колісних арок привертають увагу до коліс автомобіля. Безрамкові двері з прихованими ручками та динамічна лінія вікон, що звужується до задньої частини, гармонійно інтегровані в образ.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

Великі поверхні, найвужчі у модельному ряду BMW задні ліхтарі та кришка багажника, що непомітно переходить у кузов, створюють сучасний і впізнаваний образ. Велика вставка-дифузор додатково оптимізує аеродинаміку автомобіля та в поєднанні з плоским днищем збільшує запас ходу.

МОБІЛЬНИЙ ПРОСТІР НА КОЛЕСАХ.
Салон нового BMW iX забезпечує унікальну атмосферу спокою та розслаблення завдяки архітектурі, натхненній сучасними дизайнерськими рішеннями. Його елементи — такі як плоска панель приладів із великим вигнутим дисплеєм BMW та витончені сидіння — все нагадує зручні домашні меблі завдяки високоякісному вибору кольорів та матеріалів. Окремо стояча центральна консоль, яка ніби ширяє у повітрі, відсутність центрального тунелю та найбільшйй в історії автомобілів BMW скляний панорамний дах створюють вражаюче відчуття простору, з яким не хочеться розлучатися.
photo_text_left_right17498

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ BMW iX.

Мінімалістичний дизайн інтер’єру.

Мінімалістичний дизайн інтер’єру.

Дизайн інтер'єру нового BMW iX відрізняється сучасністю та мінімалізмом: це особливо позначилось на дисплеях та органах керування. Центральний елемент керування — скляний контролер iDrive на центральній консолі з кришталевою окантовкою, що розташований на елегантній панелі, виготовленій з FSC дерева.

Комфортні задні сидіння.

Комфортні задні сидіння.

BMW iX пропонує пасажирам позаду вражаючий запас простору та розслаблену атмосферу розкоші завдяки відсутності центрального тунелю. Заднє сидіння також можна опціонально обладнати підігрівом та інтегрованими у підголівники динаміками 3D-звучання. Спинка заднього сидіння може складатися у співвідношенні 40 : 20 : 40 для збільшення багажного відділення.

Панорамний скляний дах.

Панорамний скляний дах.

Повнорозмірний панорамний скляний дах Sky Lounge створює відчуття неймовірного простору й атмосферу розслабленості та затишку в салоні. Він обладнаний функцією електрохромного затемнення для ще більшої приватності, а оскільки необхідності в оздобленні стелі немає, це забезпечує додатковий простір над головою пасажирів і сучасний вигляд інтер'єру.

Вигнутий дисплей BMW.

Вигнутий дисплей BMW.

Центральним елементом відображення інформації та керування у BMW iX є вперше використаний на серійній моделі вигнутий дисплей BMW. 12,3-дюймовий інформаційний дисплей і 14,9-дюймовий центральний дисплей формують єдиний модуль, що нагадує сучасний витвір мистецтва на передній панелі.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW iX.

Килимок для багажного відділення BMW

Килимок для багажного відділення BMW

Нековзкий, водостійкий килимок для багажного відділення BMW для захисту багажного відділення від бруду і вологи. Чорного кольору та з логотипом BMW.

Багажний бокс BMW 520, чорний/сріблистий титан

Багажний бокс BMW 520, чорний/сріблистий титан

Багажний бокс кольору чорний/сріблястий титан з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 520 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах BMW.

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.

КОМПЛЕКСНА КОНЦЕПЦІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ.
Порівняно з іншими SAV з дизельними двигунами відповідної потужності викиди парникових газів упродовж усього життєвого циклу BMW iX виявляються на 45% меншими завдяки комплексній концепції сталого розвитку. Причиною цього є забезпечення виробництва енергією виключно з відновлюваних джерел, а також використання натуральних і перероблених матеріалів — наприклад, килимки виготовлені зі 100% екологічного матеріалу Econyl.
photo_text_left_right17508
ВПЕВНЕНІСТЬ У МАЙБУТНЬОМУ – ОСОБЛИВИЙ ПРІВІЛЕЙ.
Купуючи новий автомобіль BMW, ви отримуєте право скористатися всіма послугами програми протягом 4 років або 80 000 км пробігу. Це дає впевненість у тому, що ми подбаємо про своєчасне технічне обслуговування вашого автомобіля.
photo_text_left_right17509

Витрата палива та викиди СО2.

Значення є попередніми, і можуть бути змінені. Швидкість зарядки розрахована при застосуванні зарядних станцій 150 кВт/год. Виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

BMW iX xDrive40(1):
Споживання енергії у кВт⋅год/100 км: 24.5
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

BMW iX xDrive50(1):
Енергоспоживання у кВт⋅год / 100 км (змішаний цикл): 26.6
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією в Німеччині, а представлений асортимент враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс та шин, доступні для обраної моделі. 

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та на https://www.dat.de/co2 

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

Ціни на базові комплектації BMW iX (I20)

Модель
Об’єм двигуна, см.куб.
Потужність, к.с.
Макс. швидкість, км/год.
Прискорення 0-100 км/год., с
Витрата палива*, л/100 км
Ціна, з урахуванням податків на митне очищення і ПДВ, грн.
iX xDrive40
326
200
6,1
3 030 044
iX xDrive50
523
200
4,6
3 751 163
iX M60
619**
250
3,8
5 018 720

** Електричний привід потужністю до 540 к.с., з тимчасовим (< 10 секунд) збільшенням потужності – до 619 к.с.

* Ціни визначені станом на 18.07.2024 згідно встановленого Продавцем на 18.07.2024 курсу гривні до ЄВРО рівного 44.79 грн. за 1 Євро.