ЗАПАС ХОДУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ BMW.

ЗАПАС ХОДУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ BMW.

ЗАПАС ХОДУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ BMW.

ЗРУНЕ ПОВСЯКДЕННЕ ВОДІННЯ.

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 461–471

Далеко. І більше. Запас ходу на електротязі. Саме це визначає, наскільки універсальним є електромобіль для повсякденного водіння. Електромобілі BMW мають високу ємність акумуляторних батарей завдяки використанню інноваційних технологій. Тому вони є стійкими та високопродуктивними. Наприклад, BMW i7 eDrive50 та i7 xDrive60, а також BMW iX xDrive50 досягають повністю електричного запасу ходу понад 600 км відповідно до циклу WLTP. Для їх заряджання до ваших послуг є одна з найбільших в Європі мереж зарядних станцій, що постійно розвивається. Розумні технології на борту ще більше оптимізують запас ходу автомобіля. Маршрути, оптимізані під заряджання, автоматично беруть на себе планування зупинок під час довших поїздок.

ПРИБУВАЙТЕ ДО МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ АБСОЛЮТНО РОЗСЛАБЛЕНИМИ.

ВАШ ВЛАСНИЙ БОРТОВИЙ ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТІВ.

ВАШ ВЛАСНИЙ БОРТОВИЙ ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТІВ.

Застосунок My BMW візьме на себе планування зупинок для заряджання та планування маршруту перед довгими поїздками. Просто введіть пункт призначення, і планувальник маршрутів з оптимізацією заряджання визначить найкращий маршрут, включно з оптимальними за часом зупинками для заряджання вашого електромобіля по дорозі. Таким чином, ви завжди будете знати, скільки часу вам потрібно закласти на тривалу поїздку, і зможете спокійно вирушати в дорогу без стресу. Навіть не маючи власного BMW, демо-версія надасть вам уявлення про можливості застосунку My BMW. Просто завантажте застосунок, увійдіть у систему та спробуйте.

Завантажити застосунок My BMW

ПОСТІЙНО СТЕЖТЕ ЗА ЗАПАСОМ ХОДУ.

ПОСТІЙНО СТЕЖТЕ ЗА ЗАПАСОМ ХОДУ.

Дізнайтеся, як далеко ви ще можете проїхати: синє коло навколо фактичного місцезнаходження вашого автомобіля відображає поточний запас ходу у вигляді радіусу на карті. Це допоможе вам просто і без зусиль оцінити, як далеко ви зможете проїхати без зупинки для заряджання.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ. ПОРАДИ ТА ІДЕЇ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.
Ви можете зробити кілька речей, щоб максимізувати запас ходу вашого електромобіля. Проактивний стиль водіння є важливим, особливо при русі автомагістралями. По-перше, їдьте з передбачливістю на автомагістралях. Під час тривалих поїздок бажано їхати зі швидкістю від 120 до 150 км/год. Уникайте різкого гальмування. Просто знімайте ногу з "електричної педалі", тобто акселератора, або помірно натискайте на гальмо. Охолоджуйте або нагрівайте свій електромобіль, поки він ще заряджається. І завжди використовуйте режим їзди BMW Efficient.
photo_text_left_right22624
МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАПАС ХОДУ З МІНІМАЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ.

Як подорожувати якнайдалі. Режим Efficient допоможе вам отримати інформацію про те, як їздити більш ефективно. Зверніть увагу на дисплей: індикатор потужності має синє тло, коли ви їдете ефективно. Але якщо ви їдете неефективно, він стає сірим. Однак, якщо залишковий запас ходу стає критичним, ви можете увімкнути режим MAX RANGE і збільшити залишковий запас ходу на 20% за допомогою додаткових заходів з підвищення ефективності.[1] Крім того, ви можете отримати приблизну оцінку поточного запасу ходу за допомогою кольорового кола на карті у застосунку My BMW.


[1] Досяжний додатковий запас ходу залежить від вашого стилю водіння та умов навколишнього середовища.

photo_text_left_right22625

УСЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль.

Детальніше про витрати

ВДОМА ЧИ В ДОРОЗІ.

ВДОМА ЧИ В ДОРОЗІ.

Процедура заряджання дуже проста. Зручно вдома від власного джерела живлення або гнучко в дорозі, наприклад, на станціях швидкого заряджання. Мережа зарядних станцій продовжує зростати, і з'являється все більше нових рішень для заряджання в домашніх умовах. 

Детальніше про заряджання

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

Рухайтеся динамічніше, комфортніше та економніше під час коротких поїздок або пересування містом. Готуйтеся до того, що наші повністю електричні автомобілі з найсучаснішими технологіями та великими запасами ходу приємно вас здивують.

Детальніше про електромобілі BMW

ПЛАГІН-ГІБРИДИ: УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ НА ХОДУ.

ПЛАГІН-ГІБРИДИ: УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ НА ХОДУ.

Гібридні моделі BMW поєднують в собі найкраще з обох світів. Ви можете їздити без шкідливих викидів за допомогою електроприводу на короткі відстані або пересуватися містом. І, як завжди, їхній бензиновий двигун підтримає вас у довгих подорожах.

Детальніше про плагін-гібриди

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

За рахунок чого можна збільшити запас ходу електромобіля?
Який електромобіль має найбільший запас ходу?
Що передбачає запас ходу за циклом WLTP?
ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Забронювати тест-драйв

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто. 

Отримати консультацію

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

Дізнатися більше

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

BMW Service Inclusive

Витрата пального та викиди CO2.

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 461–471

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.