THE 1

  КОРОТКИЙ ОГЛЯД ДЕТАЛЕЙ BMW M135i xDRIVE:

ДВИГУН, ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОБЛАДНАННЯ

BMW M135i xDrive – найбільш спортивний з BMW 1 серії. Кожна деталь його атлетичного дизайну покликана засвідчити лідерство, підкріплене високою якістю інтелектуальних функцій та інноваційних технологій. Зустрітися з деталями екстер'єру та інтер'єру, динамічними компонентами водіння та інноваційними характеристиками обладнання. Розгляньте технічні дані. Оцініть видатні параметри і ефективність споживання, властиві BMW M135i xDrive.

ДИЗАЙН І ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

Варіанти дизайну, динамічні особливості водіння і спортивне рульове управління M в BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive вражає якостями лідера і динамічністю. Розділ «Дизайн» містить пропозиції ексклюзивного спортивного обладнання та аксесуарів для вашого BMW 1 серії M. Розділ «Динаміка водіння» допоможе вам скласти більш детальне уявлення про стандартні і опціонні компоненти, які належать до приводу і шасі і забезпечують найвищу продуктивність і маневреність.

Дизайн

Решітка радіатора BMW в сітчастому виконанні.

Решітці радіатора BMW в сітчастому дизайні додали колір Cerium Grey. Всередині – ретельно продумана решітка. Цією гратчастою структурою, почерпнутої зі світу гонок, передній частині надається глибина і цінність. Вона служить високоякісним і динамічним акцентом.

Аеродинамічний пакет М.

Спортивний характер і динаміка автомобіля підкреслюються пакетом аеродинаміки М. Він включає:

 • спеціальний передній фартух М;
 • задній фартух;
 • бічну обробку.

Забарвлення частин обробки виконана під колір кузова і доповнюється вставками чорного глянцевого кольору.

Задній спойлер М.

Завдання заднього спойлера М – знизити небажаний аеродинамічний підйом і підкреслити спортивність силуету автомобіля. Він виробляє притискну силу на задній осі, роблячи автомобіль більш стійким при водінні.

Паски безпеки М.

У пасків безпеки М з натягувачем і обмежувачем акцент виконаний в типових кольорах M. Це підкреслює високу якість обстановки салону, його спортивну атмосферу.

Шкіряне кермо М.

У шкіряного рульового колеса М:

 • трехспицевий дизайн;
 • багатофункціональні кнопки;
 • вбудована подушка безпеки на стороні водія.

Обід керма виконаний зі шкіри «Walknappa» в чорному кольорі і з чорною прострочкою. Контурні упори для великого пальця додатково сприяють прямому спортивному рульовому управлінню.

Спортивні сидіння М для водія та переднього пасажира.

У спортивних сидінь М:

 • вбудовані підголівники;
 • глибока поверхня для сидіння;
 • високі бічні і спинні валики.

Ними забезпечується поліпшена підтримка водія і переднього пасажира навіть при різких поворотах. Сидіння регулюється під розміри тіла – передбачене вбудоване регулювання ширини спинки.

Вихлопні труби.

Тільки для M135i вихлопні труби зліва і справа виконали в кольорі Cerium Grey. Візуальне сприйняття 100-мм вихлопних труб підкреслює спортивний характер M135i.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

Завдяки оздобленню салона 'Illuminated Boston' з акцентом 'Mesh' на приладовій панелі та оздобленню дверей інтер'єр набув атмосферу прогресивної розкоші. Мерехтливим узором з підсвічуванням створюється приємна і приваблива обстановка.

Динаміка водіння

Двигун BMW M135i xDrive.

Щоб ви отримували справжнє задоволення від спортивного водіння, особливо потужному 4-циліндровому бензиновому двигуну M TwinPower Turbo в BMW M135i надали:

 • нові поршні;
 • більший турбонагнітач;
 • оптимізований напрямок всмоктуваного повітря;
 • високопродуктивний блок охолодження;
 • регульовану систему управління заслінкою М.

Трансмісія Steptronic Sport.

8-ступінчастою коробкою передач Steptronic Sport передбачається неймовірно спортивне перемикання передач. Вибирайте автоматичний режим або управління вручну, використовуючи підрульові перемикачі або важіль перемикання передач. Комфортно накочуйте або здійснюйте динамічне водіння. Ставлячи в режимі SPORT важіль перемикання передач в ліве положення S/M ви домагаєтеся від перемикання передач максимальної продуктивності.

Підвіска M Sport.

Підвіска M Sport опустить автомобіль приблизно на десять міліметрів. Вона оснащена:

 • більш короткими пружинами підвіски;
 • більш жорсткими настройками демпфера;
 • більш жорсткими стабілізаторами.

Така конструкція підвіски сприяє чітко спортивному стилю водіння.

Спортивні гальма М.

У спортивному гальмі М багатопоршневі гальмівні супорти постають в темно-синьому кольорі і з позначенням M. Гальмування стає виключно ефективним. Гальмівна система адаптована, щоб сповна проявити високий динамічний потенціал автомобіля. Ви можете користуватися виключно спортивним стилем водіння, відмінно гальмуючи навіть на мокрій поверхні.

Спортивне рульове керування М.

Спортивним рульовим управлінням M з Servotronic створюється пряма і маневрена реакція, знижується необхідне зусилля. Ви зможете управляти автомобілем точніше, особливо на звивистій дорозі.

BMW xDrive.

Інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive виконується плавний розподіл потужності на передні і задні колеса, забезпечуючи в будь-якій дорожній ситуації максимальну тягу, динаміку руху і безпеку. Електронне управління розподілом потужності збалансує надлишкову або недостатню обертальність, надаючи автомобілю велику маневреність.

BMW M135i xDRIVE З ПАКЕТОМ M PERFORMANCE.

З пакетом M Performance спортивний потенціал автомобіля проявиться повніше. Його вага знижується, так як:

 • оптимізовані днище і салон;
 • використовуються 18-дюймові легкосплавні диски.

Гарантовано максимальне прискорення і динаміка водіння, що зросла.
Ефектності візуального сприйняття пакета M Performance сприяє чорний колір елементів дизайну:

 • кришок дзеркал заднього виду;
 • решітки радіатора BMW в сітчастому виконанні;
 • накладок на вихлопних трубах.


*Очікується, що буде доступно з 11/2019

ІНОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги в BMW M135i xDrive.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації отримав два високоякісних 10,25-дюймових дисплея:

 • управління – з високою роздільною здатністю з тачскріном;
 • приладовий – повністю цифровий.

Управляти операційною системою BMW 7.0 також можливо за допомогою сенсорного контролера iDrive.

Підготовка до Apple CarPlay®.

Сідаючи в ваш автомобіль BMW, продовжуйте користуватися власним айфоном як і раніше. Проведення підготовки до Apple CarPlay® зробить доступними для вас:

 • телефонію;
 • додатки iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify і Apple Music.

Також можна користуватися голосовою кнопкою на кермі для отримання доступу до Siri – голосового помічника Apple.

Витрата палива і викиди CO2 у BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:

Более подробная информация об официальном уровне расхода топлива и точные значения выбросов СО2 для новых легковых автомобилей приведены в справочнике «Расход топлива, уровень выбросов CO2 и потребление электроэнергии новых легковых автомобилей». Справочник можно получить в дилерских центрах, а также посмотреть по ссылке https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html