Із задоволенням за кермом

THE 1

 НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С, 225 кВт, 450 Н.М. 

Новим BMW M135i xDrive переглядаються колишні стандарти. Він став більш продуктивним і стильним, доставляючи неймовірну насолоду від водіння. Спортивний характер підкреслюють характерні деталі, на зразок:

  • спеціальної подвійної решітки радіатора M135i xDrive у вигляді сітки;
  • заднього спойлера М;
  • двох 100-мм вихлопних труб.

Якості лідера яскраво розкриваються на дорозі. Він демонструє найкращу в своєму класі маневреність і здатність проходити повороти завдяки:

  • стандартному спортивному диференціалу M Sport;
  • BMW xDrive;
  • трансмісії Steptronic Sport;
  • рульовому управлінню M Sports.

Високооборотний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW M135i M TwinPower Turbo дозволяє автомобілю досягти нового рівня продуктивності і динаміки водіння.

 

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

ЄДИНИЙ В СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

01

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

01

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

BMW M135i xDrive з робочим об'ємом в 1 998 літрів розвиває вражаючі 225 кВт (306 к.с.) і має високий крутний момент 450 Нм. Відповідальність за цю вражаючу продуктивність несе комбінація збільшеного турбонагнітача, оптимізованого повітрозабірника, високопродуктивного охолодження й витяжного пристрою M Performance з керуванням вентиляційним отвором.

02

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

02

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

Поєднання двигуна M TwinPower Turbo, швидкої 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport, підвіски M Sport з диференціалом M Sport в стандартній комплектації та приводу BMW xDrive забезпечує динамічні характеристики водіння на найвищому рівні.

03

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

03

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

У салоні BMW M135i xDrive пасажири можуть очікувати атмосферу преміум-класу зі спортивним характером. Поряд із жорстким хватом шкіряного керма M, нові сидіння M Sport підсилюють динамічні відчуття від водіння, в поєднанні з обробкою салону з підсвічуванням. Ключовою складовою орієнтованої на водія кабіни є BMW Live Cockpit Professional з двома 10,25-дюймовими повністю цифровими дисплеями, які гарантують ідеальний огляд.

04

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

04

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

Відмітний, спортивний, авторитетний - від широкої передньої частини з великими повітрозабірниками і спеціальною подвійною решіткою радіатора M135i xDrive у вигляді сітки, через динамічний похилий силует даху із заднім спойлером М до виразної задньої частини з 100-мм вихлопними трубами. Взаємодіючи з вражаючими опціями оснащення стандартного комплекту аеродинамікі M, зовнішній дизайн BMW M135i xDrive втілює в собі високий рівень спортивності та задоволення від водіння.

05

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

05

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Приготуйтеся до серйозного задоволення від водіння: ергономічні сидіння M Sport для водія і переднього пасажира допоможуть увійти в будь-який поворот. З вбудованим підголовником та маркуванням M вони встановлюють потужні оптичні акценти в салоні BMW M135i xDrive. У той же час сидіння M Sport пропонують різноманітні варіанти налаштування, дозволяючи ідеально підлаштовуватися під тип кузова й призначення.

Витрата палива і викиди CO2 у BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html