Нові BMW X5 та BMW X6

auto_main_photo

Нові BMW X5 та BMW X6.

BMW презентує нові BMW X5 і BMW X6, підкреслюючи впевнену присутність на дорогах, що притаманна цим моделям, завдяки оновленій мові дизайну та доповненням до стандартної специфікації. Оновлена лінійка систем приводу включає нові двигуни внутрішнього згоряння, гібридну систему останнього покоління для BMW X5 xDrive50e і технологію м’якого гібрида 48 В для всіх інших моделей. Обидві моделі будуть виготовлені на заводі BMW Group у Спартанбурзі в США, центрі компетенції для моделей BMW X. Виробництво автомобілів розпочнеться у квітні 2023 року.

Новий BMW X5: тонкі фари, решітка радіатора BMW з підсвічуванням.

Відтепер до стандартної комплектації BMW X5 включатимуться елементи дизайну xLine. Його передня частина створена оновленою інтерпретацією характерних для BMW фар і решітки радіатора. Контур оновлених блоків фар тепер на 35 міліметрів тонше. Стрілоподібні елементи денних вогнів спрямовані назовні і також є індикаторами повороту. Матричні світлодіодні фари з адаптивним керуванням і неосліплюючим дальнім світлом BMW Selective Beam, а також фари M Shadowline включені до списку опцій.

BMW Іconic Glow тепер пропонується як опція для шестициліндрових варіантів нового BMW X5. Вертикальні повітряні завіси та нижній повітрозабірник, доповнені декоративними деталями з перламутрового хрому та трикутними отворами на зовнішніх ділянках, також створюють ультрасучасну ауру.

Оновлений дизайн BMW X5 також охоплює нові вентиляційні системи на передніх бічних панелях і стандартне включення оздоблення Exterior Line Satin Aluminium і рейлінгів на даху з Satin Aluminium. Волоконні оптичні світловоди для задніх ліхтарів і стоп-сигналів отримали вражаючий контур. L-форма, знайома в інших моделях BMW, відображається горизонтально, створюючи послідовно підсвічений X-мотив усередині задніх ліхтарів.

Новий BMW X6: пакет M Sport тепер є стандартним.

Новий BMW X6 також має тонкі блоки фар зі стрілоподібними елементами денних вогнів. Традиційно, решітка радіатора BMW Iconic Glow пропонується як опція для шестициліндрових моделей. Динамічний характер нового BMW X6 підкреслюється ще яскравіше завдяки стандартному пакету M Sport. Ключову роль тут відіграє восьмикутна передня частина під решіткою радіатора BMW з яскравими бічними отворами та використанням чорних поверхонь. Крім того, тривимірна скульптура переднього бампера підкреслює ширину та «м’язистість» автомобіля.

Унікальні бічні спідниці M і глянцева обробка Shadowline M також є частиною пакету M Sport. Задній фартух SAC має вставку кольору Dark Shadow, а нові накладки вихлопної труби мають трапецієподібну форму.

Моделі з характерними дизайнерськими особливостям: дебют пакету M Sport Pro.

Пакет M Sport доступний як опція для нового BMW X5, щоб передати відчуття ексклюзивної динаміки – філософія дизайну нового BMW X6. Ці конструктивні особливості набувають специфічної форми для BMW X5 M60i xDrive. Вони включають подвійні дуги та логотип M для решітки радіатора BMW, кришки M зовнішніх дзеркал у глянцевому чорному кольорі, оздоблення вихлопної системи у характерному стилі чотирьох труб M та задній спойлер у глянцевому чорному кольорі для BMW X6 M60i xDrive.

Усі варіанти моделей тепер доступні з пакетом M Sport Pro. Нові фарби кузова M Marina Bay Blue metallic (BMW X5 M60i xDrive) і M Isle of Man Green metallic (BMW X6 M60i xDrive) доступні виключно для топових моделей. Новинки для всіх моделей: Blue Ridge Mountain metallic, Brooklyn Grey metallic, Skyscraper Grey metallic, Frozen Pure Grey metallic і близько 40 унікальних кольорів BMW Individual.

Сучасний дизайн інтер’єру з повністю цифровим вигнутим дисплеєм BMW.

Цифрові технології є квінтесенцією прогресу, внесеного в інтер’єр нового BMW X5 і нового BMW X6. Інтеграція операційної системи BMW Operating System 8 і останнього покоління системи керування/операції iDrive також повідомляє про появу вигнутого дисплея BMW у автомобілях Sports Activity Vehicle та Sports Activity Coupé. Він складається з 12,3-дюймового інформаційного дисплея за кермом і дисплея керування з діагоналлю екрану 14,9 дюйма – обидва розташовані за єдиною скляною поверхнею. Функція сенсорного керування на дисплеї керування призвела до значного зменшення кількості кнопок і перемикачів на користь цифрового керування багатьма функціями. Інноваційний салон та відповідні оновлення панелі приладів додають особливого відчуття сучасності в атмосфері преміум-класу.

Стандартна специфікація для обох моделей тепер включає приладову панель із шкіряною поверхнею Sensafin та елегантно вигнутим декоративним елементом із дерева. Ще однією новою функцією є смуга розсіяного освітлення з високоефективним світлодіодним підсвічуванням, вбудована під елементом оздоблення в зоні переднього пасажира. Напис відповідної моделі «X5» або «X6» додається до графіки світлової панелі. У двох флагманських моделях він відображає логотип M. Панель керування на центральній консолі містить додаткові сенсорні поверхні та новий дизайн важеля селектора передач.

Комфортні сидіння для водія та переднього пасажира можна замовити як альтернативу стандартним спортивним сидінням із покриттям Sensafin. Також в якості опції доступна розширена шкіряна оббивка BMW Individual Merino, повністю шкіряна оббивка BMW Individual Merino, активна вентиляція сидінь і функція масажу.

Серед інших особливостей списку опцій – новий пакет Comfort із підігрівом панелі та функцією «термо» для підстаканників, панорамний скляний люк Sky Lounge із світлодіодним підсвічуванням, скляні додатки для вибраних елементів керування, звукова система Diamond Surround Bowers & Wilkins та нова розроблена система Travel & Comfort.

Нові двигуни, нова восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport і системна електрифікація.

Нові BMW X5 та BMW X6 можна замовити з восьмициліндровим бензиновим двигуном, шестициліндровим рядним бензиновим двигуном і шестициліндровим рядним дизельним двигуном – кожен із двигунів останнього покоління. Усі двигуни тепер підключаються до нової восьмиступінчастої спортивної трансмісії Steptronic у комплекті з пелюстками перемикання передач на кермі. Через інтелектуальну систему повного приводу BMW xDrive вони передають свою потужність на дорогу або навіть ґрунтову поверхню, якщо виникає потреба.

Усі приводи тепер оснащені технологією м’якого гібриду 48 В. Це універсальне застосування електрифікації відбувається у вигляді електродвигуна, вбудованого в трансмісію. Цей двигун створює вихідну потужність до 12 к.с. і 200 Нм крутного моменту, допомагаючи двигуну внутрішнього згоряння забезпечувати плавну, динамічну їзду разом із високою ефективністю.

Новий плагін-гібрид BMW X5 xDrive50e пропонує більше потужності, ефективності та запасу ходу на електротязі.

Для BMW X5 xDrive50e була повністю оптимізована система приводу гібридного варіанту SAV. Шестициліндровий рядний бензиновий двигун останнього покоління та новий електромотор об’єднані, щоб розвинути системну потужність 490 к.с. (включно з тимчасовим ефектом наддуву) – збільшення на 96 к.с. у порівнянні з попередньою моделлю – і комбінований крутний момент 700 Нм, що є збільшенням на 100 Нм. Номінальна потужність бензинового двигуна 313 к.с. означає збільшення на 27 к.с. агрегату, який він замінює. Компактний електродвигун, інтегрований у восьмиступінчасту трансмісію Steptronic Sport, видає номінальну потужність 197 к.с. (+84 к.с.). Крім того, інноваційний ступінь попереднього редуктора, який використовується для збільшення ефективного крутного моменту, створюваного електродвигуном, до максимальних 450 Нм на вході трансмісії для двигуна допомагає забезпечити ще більш різку передачу потужності. BMW X5 xDrive50e розганяється з місця до 100 км/год за 4,8 секунди.

Кількість корисної енергії, яку може зберігати високовольтна батарея, інтегрована в нижню частину кузова, була збільшена майже на 25 відсотків порівняно з попереднім поколінням до 25,7 кВт-год. Новий комбінований зарядний пристрій подвоює максимальну швидкість заряджання змінним струмом до 7,4 кВт. Запас ходу на електромобілі нового BMW X5 xDrive50e становить 94–110 кілометрів за циклом WLTP.

Новий бензиновий двигун V8 з технологією M TwinPower Turbo.

Досягнення преміальної спортивної майстерності двох флагманських моделей належить новому 4,4-літровому бензиновому двигуну V8, створеному на основі силових агрегатів високопродуктивних моделей від BMW M GmbH. Технологія M TwinPower Turbo та перехресний випускний колектор наповнюють двигун потужністю 530 к.с., який створює максимальний крутний момент 750 Нм, вражаючими характеристиками продуктивності.

Остання версія восьмициліндрового двигуна забезпечує розгін нових BMW X5 M60i xDrive та BMW X6 M60i xDrive від 0 до 100 км/год за 4,3 секунди.

Шестициліндровий рядний бензиновий двигун останнього покоління.

Інновації, що стосуються процесу згоряння, газообміну, управління клапанами, системи вприскування та запалювання, відзначають останнє покоління 3,0-літрового шестициліндрового рядного бензинового двигуна у новому BMW X5 xDrive40i, що розвиває максимальну потужність, збільшену на 47 к.с. порівняно з попередніми моделями до 380 к.с., а також максимальний крутний момент збільшений на 70 Нм до 520 Нм. Його можна збільшити до 540 Нм за допомогою пом’якшеної гібридної системи. Двигун прискорює як новий BMW X5 xDrive40i, так і новий BMW X6 xDrive40i від 0 до 100 км/год за 5,4 секунди.

Удосконалена технологія шасі сприяє спортивним можливостям і комфорту на довгих дистанціях.

Встановлення адаптивної підвіски в стандартній комплектації, модифікація стабілізаторів поперечної стійкості у відповідь на зміни в розподілі ваги та їхнє відповідне посилення надають новим BMW X5 і BMW X6 фірмове поєднання спортивної універсальності та чудового комфорту на довгих дистанціях. Адаптивна підвіска M, яка входить до стандартної комплектації як для топових моделей, так і для інших варіантів нового BMW X6, забезпечує особливо міцне з’єднання з кузовом. В якості опцій пропонуються адаптивна двовісна пневматична підвіска і пакет xOffroad. Топові моделі в стандартній комплектації оснащені вбудованим активним рульовим керуванням, що доступне як опція для всіх інших моделей або як частина адаптивної підвіски M Professional, яка також включає диференціал M Sport і систему активної стабілізації крену.

Інтегрована гальмівна система є ще одним елементом передової технології шасі, яка тут працює. Стандартна специфікація також включає 19-дюймові легкосплавні диски для нового BMW X5, 20-дюймові елементи для нового BMW X6 і 21-дюймові колеса для топового варіанту кожної моделі. В якості опції можна замовити легкосплавні диски розміром до 22 дюймів.

Додаткові системи автоматизованого водіння та паркування.

Комфорт і безпека в нових BMW X5 і новому BMW X6 можна вивести на новий рівень завдяки значно розширеному вибору автоматизованих систем водіння та паркування. Оновлення включають розширені можливості для стандартної системи попередження про лобове зіткнення, яка тепер також може знизити ризик зіткнення з велосипедистами, пішоходами або зустрічним транспортом під час повороту з дороги. Серед доступних опцій – автоматичний асистент обмеження швидкості, попередження про виїзд, активна навігація, контроль швидкості за маршрутом, розпізнавання світлофора, асистент аварійної зупинки, асистент зміни смуги руху та асистент з’єднання.

Стандартний паркувальний асистент тепер включає в себе не тільки камеру асистента руху заднім ходом, а й асистента заднього ходу і функції моніторингу рушання з місця та асистента руху причепа. А новий додатковий асистент паркування Professional дозволяє автоматизувати паркування.

BMW iDrive останнього покоління, нові цифрові сервіси.

Технологія BMW iDrive останнього покоління, заснована на операційній системі BMW Operating System 8, презентує як вигнутий дисплей BMW, так і низку нових цифрових послуг для BMW X5 і BMW X6. Опціональний BMW Live Cockpit Professional також пропонує майбутнім власникам проекційний дисплей BMW і функцію Augmented View.