Із задоволенням за кермом

THE M4

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE

BMW M4 Competition Coupe.

Автомобілі M BMW 4 серії Coupe вражаючим чином поєднують в собі естетичну привабливість, харизму і фірмовий спортивний стиль M. Очолює лінійку BMW M4 Competition Coupe з вражаючими 510 к.с. потужності і 650 Нм крутного моменту. Цей автомобіль, оснащений високопотужним двигуном BMW M TwinPower Turbo, 8-ступінчастою АКПП M Steptronic з технологією Drivelogic, опціональною системою повного приводу M xDrive*, активним диференціалом M і численними технологіями, запозиченими в автоспорті, гарантує максимальні динамічні характеристики - як в повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. 

* M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

BMW M4 Competition Coupe:
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 9.6
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 221

BMW M4 COMPETITION COUPE - ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M4 COMPETITION COUPE.

BMW M4 Competition Coupe є найбільш динамічним представником лінійки автомобілів M BMW 4 серії Coupe. Це спортивне купе, оснащене високопродуктивним рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW M TwinPower Turbo потужністю 510 к.с. і численними технологіями приводу і ходової частини, запозиченими з автоспорту, що забезпечують фірмові динамічні характеристики M найвищого рівня. Опціональний повний привід M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальну динаміку як в повсякденній експлуатації, так і на гоночній трасі. Виразна мову дизайну передньої, задньої і бічних частин автомобіля в поєднанні з опціональними особливими елементами зовнішньої і внутрішньої обробки M Carbon підкреслює атлетичний характер спортивного купе.
* M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Динаміка

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo відрізняється чудовою чутливістю і характерним для двигунів М звуком. Два турбонагнітача з одним "равликом" кожен, безпосереднє високоточне уприскування, система безступінчатого регулювання ходу клапанів і фаз газорозподілу забезпечують видатну динаміку.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic з технологією Drivelogic.

8-ступінчаста АКПП M Steptronic з функцією Drivelogic відрізняється численними алгоритмами перемикання: максимально динамічним, особливо комфортним, а також плавним і економічним. Ви можете змінювати передачі вручну важелем селектора передач або підрульовими пелюстками. Крім того, функція Drivelogic дозволяє скористатися однією з трьох автоматичних програм роботи коробки передач.

Система M xDrive.

Система повного приводу M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення з дорожньою поверхнею і найвищу динаміку як від повсякденної експлуатації, так і на гоночних трасах. Опціональна унікальна технологія M поєднує в собі маневреність, характерну для задньопривідного компонування, зі стійкістю, властивою повнопривідним автомобілям. Ви можете вибрати один з трьох режимів руху: 4WD, 4WD Sport і - при відключеній DSC - 2WD.
*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Карбоно-керамічні гальма М.

Карбоно-керамічна гальмівна система M - результат запозичення інноваційних технологій з автоспорту. Вона сприяє скороченню маси автомобіля, що позитивно позначається на маневреності, динаміці і розгоні. Цю систему легко впізнати по карбоно-керамічним гальмівним дискам і золотисто-матовим супортам з логотипом "M". Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів при гальмуванні, наприклад, в разі тривалого низького навантаження або в сиру погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням в сиру погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальма після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи і дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальма. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку і надійність гальм.

Вихлопна система М Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, що активуються за допомогою кнопки SETUP, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.

Дизайн

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини BMW M4 Competition Coupe уособлює собою високотехнологічний мінімалізм. Розташована по центру виразна решітка радіатора M стриманого дизайну створює ефект максимальної динаміки. Решітка чорного кольору, вперше в історії бренду виконана в безрамковому дизайні, відрізняється фірмовими подвійними горизонтальними ламелями M і забезпечує максимальний приплив повітря для охолодження високочастотного силового агрегату M. Довершують вражаючий дизайн передньої частини великий центральний повітрозабірник трапецієподібної форми і фари з вузькими світловими елементами.

Дизайн бічної частині.

При погляді збоку BMW M4 Competition Coupe демонструє концентровану міць і динаміку. Чорний карбоновий дах і оптимізовані з точки зору аеродинаміки пороги, натхненні автоспортом, занижують автомобіль не тільки візуально - він дійсно розташовується ще ближче до дороги. Опціональні карбонові зовнішні дзеркала M і повітроводи M з логотипом моделі доповнюють ефектні ковані колісні диски M, посилюючи враження спортивності і динамічності.

19"/20" M ковані диски Double-spoke 826 M, чорні, з різнорозмірними гоночними шинами.

19"/20" M ковані диски Double-spoke 826 M, чорні з різнорозмірними шинами і гоночними шинами. Передні диски 9,5J x 19 з шинами 275/35 R19, задні диски 10,5J x 20 з шинами 285/30 R20.

Карбоновий дах.

Дах з вуглепластика (CFRP) є складовою частиною концепції інтелектуальної полегшеної конструкції BMW Intelligent Lightweight і сприяє зниженню маси і центра тяжіння автомобіля. Це призводить до поліпшення маневреності та динаміки проходження поворотів, розгону і гальмування.

Дизайн задньої частини.

Задня частина BMW M4 Competition Coupe недвозначно натякає на міць і атлетизм моделі. Дві пари здвоєних вихлопних патрубків M, які виступають з опционального карбонового дифузора з характерними вертикальними ребрами, виробляють максимально спортивне враження. Глянцева чорна смуга, що проходить від зони порогів вздовж кромки дифузора, створює розкішне обрамлення цього гоночного елемента. Довершує образ стильний спортивний акцент - опціональний карбоновий задній спойлер M на кришці багажника.

Карбонові сидіння M.

Карбонові сидіння M з підсвічуваним логотипом "М4" поєднують в собі легкість і гоночний характер ковшоподібних сидінь з різноманітністю регулювань сидінь M Sport. Вони пропонують ідеальну бічну підтримку і високий комфорт в тривалих заїздах. Вони сумісні з багатоточковими ременями безпеки і тому придатні для гонок.

Рульове колесо M Carbon.

Рульове колесо M Carbon дозволяє реально відчути гоночну атмосферу. Органи управління на кермі оточені карбоновими накладками на спицях, що підкреслюють високоякісний вид рульового колеса. Перевірений в гонках матеріал також прекрасно вписується в динамічний дизайн інтер'єру.

BMW M4 COMPETITION COUPE - ВРАЖЕННЯ

Особливості дизайну екстер'єру та інтер'єру BMW M4 Competition Coupe

КОКПІТ ВОДІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ

ОСОБЛИВІ ПРИЛАДИ І КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ M, ЦИФРОВІ СЕРВІСИ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ АВТОМОБІЛІВ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Комфорт, безпека і яскраві емоції M на найвищому рівні: численні інноваційні технології автомобілів M BMW 4 серії Coupe забезпечують Вам підтримку в кожній поїздці. Особлива приладова панель M* і проекційний дисплей зі спеціальною індикацією М* гарантують максимально наочне відображення інформації. Такі деталі, як індивідуальні налаштування M Setup*, червона кнопка Start/Stop* і центральна консоль з кнопками M MODE* і SETUP* додатково підкреслюють гоночну атмосферу. Інтелектуальні системи допомоги водієві допоможуть при русі і парковці, а розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant забезпечить новий інтелектуальний спосіб взаємодії з Вашим BMW. На додаток до цього безліч доступних можливостей зв'язку та цифрових сервісів надійно зв'яжуть Вас і Ваш BMW з навколишнім світом, зробивши поїздки на автомобілі ще більш комфортними.
* Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Спеціальні прилади і концепція управління M

Особлива приладова панель M.

Спеціальна приладова панель М* забезпечує особливо точне і чітке відображення даних в режимах SPORT і TRACK. Це дозволяє завжди, в тому числі і на гоночній трасі, контролювати такі параметри, як тиск наддуву або тиск в шинах, а також їх температуру. Управління та конфігурація виконуються з використанням кнопки M MODE на панелі управління на центральній консолі.
*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе сенсорний контрольний дисплей з високою роздільною здатністю з діагоналлю 10,25" і повністю цифровий дисплей на приладовій панелі з діагоналлю 12,3". Управління операційною системою BMW 7 також може здійснюватися за допомогою сенсорного контролера iDrive.

M Setup.

Меню M Setup* дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху - в тому числі характеристики двигуна, трансмісії і рульового управління, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи DSC або розподіл потужності в опціональній системі повного приводу M xDrive* - відповідно до Ваших індивідуальних переваг.
*Меню M Setup пропонується для BMW M4 Competition Coupe; M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Особлива інтегрована гальмівна система M

На додаток до зниження маси приблизно на 2 кг особлива інтегрована гальмівна система M BMW M4 Competition Coupe забезпечує найвищу динаміку уповільнення. Для максимальних можливостей індивідуального налаштування водій може відповідно до поточної ситуації в будь-який момент вибрати комфортні або спортивні параметри роботи гальмівної системи. Залежно від цього змінюється відгук на натиснення педалі гальма. При однаковому ході педалі на низьких швидкостях в спортивному режимі уповільнення здійснюється більш інтенсивно, в той час як на високих швидкостях різниця в поведінці педалі гальма в двох режимах практично не відчувається.

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M* виводить інформацію, що відноситься до поїздки, безпосередньо у Вашому полі зору. Натиснувши клавішу, можна включити особливий M-режим дисплея, в якому відображаються обрана передача, тахометр, включаючи індикатор моментів перемикання передач, а також підказки системи навігації.
*Спеціальні функції M пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Панель управління на центральній консолі.

На панелі управління, зручно розташованій на центральній консолі, під кнопкою Start/Stop є кнопка M MODE*, що дозволяє Вам змінювати індикацію на дисплеї. Кнопка SETUP* пропонує ще більше можливостей для конфігурування  налаштувань автомобіля. Її натискання відкриває меню індивідуальних налаштувань динаміки руху. Інші кнопки служать для ввімкнення і вимкнення окремих систем допомоги водієві.
*Кнопки M MODE і SETUP пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Червона кнопка Start/Stop.

Червона кнопка Start/Stop* дозволяє запускати двигун без використання ключа після відмикання дверей автомобіля. За допомогою цієї кнопки можна також вимкнути двигун. Автомобільний ключ розпізнається системою автоматично - його не потрібно вставляти в замок.
*Червона кнопка Start/Stop пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Можливості зв'язку та цифрові сервіси

Інтеграція смартфона.

Тепер Вам більше не доведеться відмовлятися від функцій свого смартфона за кермом BMW. Інтеграція смартфона розширює функціонал Вашого автомобіля за рахунок підтримки Apple CarPlay і Android Auto з бездротовим підключенням Вашого смартфона. Це дозволяє Вам максимально зручно користуватися усіма знайомими функціями і різними додатками безпосередньо в автомобілі.

Телефонія з можливістю бездротової зарядки.

Телефонія з можливістю бездротової зарядки включає в себе док-станцію для бездротової зарядки і другий мікрофон, що дозволяє підвищити якість гучного зв'язку як для водія, так і для переднього пасажира. Антена з підсилювачем, встановлена на даху, забезпечує оптимальний прийом сигналу мобільного зв'язку. За допомогою системи Bluetooth можна одночасно підключати два мобільних телефони та аудіоплеєр.

Системи допомоги водієві

M Drive Professional.

Трек-день або незапланована дрифт-сесія? Система M Drive Professional стане ідеальним супутником у кожній поїздці, поєднаній з підвищеними дозами адреналіну. Функції M Laptimer і M Drift Analyser допоможуть Вам досягти оптимального часу проходження траси або ідеальних кутів ковзання, в той час як режим M TRACK і 10-ступінчаста система контролю тяги M Traction Control дозволять налаштувати характеристики автомобіля в повній відповідності до індивідуальних переваг.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional забезпечує оптимальний комфорт і безпеку як в умовах монотонного руху, так і в критичних дорожніх ситуаціях. На додаток до функціонала стандартного асистента водіння він також включає в себе підрулюючого асистента і систему контролю смуги з розширеними функціями, асистента екстреної зупинки, а також систему утримання в смузі з активним захистом від бічних зіткнень.

Асистент парковки Plus.

Асистент парковки Plus спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. У нього входять система кругового огляду, включаючи вид зверху, панорамний вид і дистанційний 3D-огляд, а також система допомоги при перпендикулярній парковці, активна сигналізація аварійного зближення, функція екстреного гальмування, асистент паралельного і перпендикулярного паркування та асистент руху заднім ходом.

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

"Привіт, BMW. Хто ти?"  Що Ви скажете, якщо Ваш BMW буде виступати в ролі Вашого персонального асистента? Спілкуйтеся зі своїм автомобілем за допомогою BMW Intelligent Personal Assistant. Він знає Вас, вдосконалюється кожен день і допомагає Вам в різних ситуаціях. Ви можете привласнити йому персональне слово активації. Він може розповісти про всі функції Вашого автомобіля і допомогти Вам ще більше дізнатися про своє BMW.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE

СПОРТИВНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW M4 COMPETITION COUPE

Зовнішній вигляд BMW M4 Competition Coupe вражає атлетичним і харизматичним дизайном. Високоякісні аксесуари BMW M Performance дозволять Вам додатково підкреслити гоночний потенціал свого автомобіля і додадуть йому максимально спортивний стиль.

Зовнішній вигляд

Передній спліттер M Performance з карбону.

Потужна заяву: передній спліттер M Performance, виготовлений з 100% карбону, ексклюзивно підкреслює мужній зовнішній вигляд автомобіля. Унікальний гоночний вигляд для всіх, хто не йде на компроміси.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M виконані в ексклюзивному золотисто-бронзовий колір.

Вихлопна система M Performance з титану.

Насолода для слуху: вихлопна система M Performance вражає безкомпромісно спортивним звуком. Глушник і спортивний випускний тракт повністю виготовлені з використовуваного в автоспорті титану.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Проти течії. Задній спойлер M Performance з аеродинамічним контуром виготовлений з високоякісного карбону і надає задній частині автомобіля яскраво виражений гоночний вигляд. Завдяки оптимізованій аеродинаміці він забезпечує значно більш спортивні ходові якості. Динаміка в її самому унікальному прояві.

19"/20" M Performance ковані диски Y-spoke 963 M Frozen Gunmetal Grey.

Високоякісні 19"/20'' M Performance ковані диски Y-spoke 963 M виконані в темно-сірому кольорі і прикрашені кольоровим логотипом "М" і фрезерованной написом "M Performance".

Карбонові задні вінглети М Performance.

Вражаючий дизайн: задні Вінглети M Performance додатково розширюють задню частину автомобіля, підкреслюючи його ексклюзивну спортивність. Вони виготовлені з високоякісного карбону і ідеально поєднуються з дизайном автомобіля та інших карбонових елементів оздоблення.

Карбонові повітроводи Air Breather М Performance.

З одного боку - атлетизм. З іншого - неповторність. Повітроводи Air Breather M Performance виготовлені з карбону преміум-якості. Вони створюють елегантний візуальний акцент в образі бічній частині автомобіля.

Салон

Рульове колесо M Performance Pro.

Гармонійно заокруглена форма для ідеального проходження поворотів. Рульове колесо M Performance Pro створює в салоні безпомилково впізнавану гоночну атмосферу. Завдяки вражаючій формі і вираженим зонам хвата з обробкою алькантарою рульове колесо не тільки чудово виглядає, але і дарує ще більш виражене відчуття контролю над дорогою. Колесо оснащене "нульовою міткою" зі шкіри світло-синього кольору.

Карбонові декоративні планки M Performance.

Візуальний захват: декоративні планки M Performance повністю виготовлені з карбону з видимою структурою. Спеціальна технологія виготовлення планок забезпечує їм не тільки вражаючий зовнішній вигляд, а й унікальну текстуру. Вони додадуть салону Вашого автомобіля індивідуальний гоночний стиль.

Накладки на пороги M Performance з карбону.

Стильна посадка в автомобіль: накладки на пороги M Performance, оброблені високоякісним карбоном, підкреслюють спортивний і ексклюзивний зовнішній вигляд автомобіля. Вони ідеально доповнюють дизайн моделі і протестовані на відповідність найсуворішим критеріям якості BMW. З написом "M Performance".

Килимки M Performance.

Преміальний зовнішній вигляд і чудовий захист: килимки M Performance служать додатковим естетичним акцентом в просторі для ніг, надаючи автомобілю ще більш спортивний зовнішній вигляд. З написом "M Performance". Довершує високоякісний дизайн окантовка під шкіру з контрастними декоративними швами і смугою в кольорах M.

Витрата палива і викиди CO2

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.