Із задоволенням за кермом

The M5

НОВИЙ BMW M5 СЕДАН

BMW M5 Competition, BMW M5 і BMW M550i xDrive Седан.

Автомобілі BMW M5 Седан видатним чином поєднують у собі типову спортивність M з комфортом та елегантністю бізнес-седана. Відкрийте для себе три унікальні автомобілі M з яскравими характерами: з максимальною потужністю 625 к.с. (460 кВт) і налаштуванням підвіски з оптимізацією на продуктивность, BMW M5 Competition з технологією M xDrive являє собою чіткий максимум потенціалу. Високопродуктивний спортивний седан візуально підкреслює це численними елементами дизайну глянцевого чорного кольору. На додаток до технології M xDrive, розробленої для максимальної тяги і динаміки, BMW M5 має підвіску, яка відповідає всім вимогам спортивного комфорту під час поїздок на великі відстані. Взаємодія з 8-циліндровим двигуном M потужністю 600 к.с. (441 кВт) забезпечує динамічні характеристики, які відрізняються потужністю та маневреністю. Завершує трійку BMW M550i xDrive Седан. Атлетичний BMW 5 серії Седан розвиває потужність 530 к.с. (390 кВт) і вражає особливо збалансованим поєднанням спортивності, комфорту та економічності.

BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M5:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M550i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 246

ОСОБЛИВОСТІ BMW M5 COMPETITION ТА BMW M5.

Все про неперевершену продуктивність і спортивний, ексклюзивний дизайн.

01

НАДПОТУЖНИЙ СИЛОВИЙ АГРЕГАТ M НА 625 К.С.

01

НАДПОТУЖНИЙ СИЛОВИЙ АГРЕГАТ M НА 625 К.С.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo BMW M5 Competition.

4,4-літровий двигун V8 BMW M5 Competition розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.) і величезний крутний момент 750 Нм. Оснащений системою впорскування під високим тиском у 350 бар, двома високодинамічними турбокомпресорами TwinScroll, непрямим охолодженням повітря і поперечним випускним колектором для оптимальної реакції, високообертовий силовий агрегат M незмінно покладається на високу продуктивність — для видатних значень прискорення та тривалої високої продуктивності у всьому діапазоні обертів двигуна.

02

ЗАХОПЛЮЮЧІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА МАНЕВРЕНІСТЬ.

02

ЗАХОПЛЮЮЧІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА МАНЕВРЕНІСТЬ.

Трансмісія та ходова частина BMW M5 і BMW M5 Competition.

Від орієнтованого на продуктивність повного приводу M xDrive з активним диференціалом M і гнучкої адаптивної підвіски M до 8-ступінчастої коробки передач M Steptronic з можливістю змінного перемикання передач, спортивні седани BMW M5 Competition і BMW M5 мають справжні гени автоспорту та максимальні динамікісні характеристики, які характеризуються максимальною точністю, маневреністю та стійкістю водіння.

03

АТЛЕТИЧНА ЗОВНІШНІСТЬ.

03

АТЛЕТИЧНА ЗОВНІШНІСТЬ.

Потужний і спортивний зовнішній дизайн BMW M5 і BMW M5 Competition.

Характерний для M дизайн BMW M5 поєднує чіткі лінії і атлетичні пропорції зі справжньою динамікою. Специфічні елементи дизайну M, такі як решітка радіатора M з тривимірними подвійними ламелями, зовнішні дзеркала заднього виду M аеродинамічної форми або типові здвоєні вихлопні патрубки M, візуально підкреслюють високопродуктивний характер спортивного седана.

04

ВИСОКОКЛАСНИЙ ІНТЕР’ЄР.

04

ВИСОКОКЛАСНИЙ ІНТЕР’ЄР.

Спортивний і розкішний інтер'єр BMW M5 і BMW M5 Competition.

Бізнес-лаунж з духом автоспорту: Інтер'єр BMW M5 Competition і BMW M5 поєднує у собі простір і комфорт седана преміум-класу з ергономікою спортивного автомобіля, орієнтованою на водія. Характерні особливості M, такі як селектор M з перемикачем Drivelogic для налаштування характеристик коробки передач, багатофункціональні сидіння M з логотипом M5 з підсвічуванням або шкіряне кермо M з червоними підрульовими пелюстками завершують спортивний характер інтер'єру.

« Зовнішність нового BMW M5 виражає потужність і елегантність, аеродинамічну вишуканість і легкість. Його впевненість у собі та вражаючі риси видно з усіх боків. »
Маркус Сірінг, Керівник відділу дизайну BMW M

625 К.С.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo для BMW M5 Competition — найпотужніший двигун, який компанія BMW M GmbH коли-небудь розробляла для серійних автомобілів. 4,4-літровий силовий агрегат потужністю 460 кВт (625 к.с.) вражає своєю прямою та швидкою реакцією, лінійними динамічними характеристиками та незмінно високим крутним моментом навіть на низьких обертах. Обладнаний безпосереднім впорскуванням високого тиску, двома високодинамічними турбокомпресорами TwinScroll і поперечним випускним колектором, високопродуктивний силовий агрегат з оптимізованою вагою подає чіткі сигнали як на дорозі, так і на гоночній трасі: 750 Нм крутного моменту, прискорення від 0 до 100 км/год за 3,3 секунди та від 0 до 200 км/год за 10,8 секунди.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M550i xDRIVE СЕДАН.

Драйв, динаміка та дизайн BMW M550i xDrive Седан.

01

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

01

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

Забезпечує видатну продуктивність завдяки 530 к.с. і крутному моменту 750 Нм.

Двигун BMW M TwinPower Turbo V8 у BMW M550i xDrive Седан — це високорозвинений силовий агрегат, який вражає витривалістю, динамічним характером і високою продуктивністю. Серед функцій, що забезпечують ці характеристики, — повністю регульоване керування клапанами Valvetronic, ефективне пряме впорскування бензину та два турбокомпресори, які компактно розташовані між рядами циліндрів.

02

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M PROFESSIONAL.

02

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M PROFESSIONAL.

Прецизійна динаміка у будь-якій ситуації.

BMW M550i xDrive Седан володіє динамічними характеристиками, що відрізняються маневреністю та точністю. За це відповідають ідеально узгоджені компоненти приводу та підвіски, такі як опціональна адаптивна підвіска M Professional, занижена на 10 мм, з інтегральним активним рульовим керуванням, та інтелектуальна система повного приводу xDrive, які входять до базової комплектації.

03

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

03

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

Завдяки яскравим елементам дизайну, таким як нові передній і задній бампери.

Зовнішній вигляд BMW M550i xDrive Седан з усіх сторін передає потужність і сучасний спортивний стиль. Ефектна подвійна решітка радіатора у поєднанні з вузькими L-образними світловими колодязями та збільшеними повітрозабірниками утворюють динамічну передню частину. Відчуття спортивності зберігається і за погляду на плавні лінії бічної частини з виразними 20" легкосплавними дисками, та в образі задньої частини зі спойлерною кромкою M і двома трапецієподібними вихлопними патрубками з чорним хромуванням.

04

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ.

04

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ.

Зі спортивними сидіннями для водія та переднього пасажира з можливістю індивідуального налаштування.

Інтер'єр BMW M550i xDrive Седан пропонує ідеальний баланс між спортивною орієнтацією на водія та сучасною елегантністю. Ергономічно оптимізовані елементи обладнання, такі як спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, шкіряне кермо M та BMW Live Cockpit Professional з двома 12,3-дюймовими дисплеями, гарантують найвищий комфорт і спортивні враження від водіння.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні - EU5). Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартів і додаткової комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.