Із задоволенням за кермом

Досконала модель світу

Новий BMW 6 серії GT

Витонченість в кожній деталі: BMW 6 серії GT виступає синонімом елегантності і унікального дизайну, комфорту і неабияких ходових якостей. Виразний екстер'єр, прикрашений решіткою радіатора нової форми і модернізованими елементами фар, що підкреслюють унікальність оптики автомобіля, свідчать про прогресивний характер моделі. Вишуканий інтер'єр, виконаний з високоякісних матеріалів і доповнений інноваційними функціями, створює особливе відчуття розкоші і простору. Додайте сюди ідеальні налаштування ходової частини, і ви зрозумієте, що навіть в самій довгій поїздці на BMW 6 серії GT час пролетить непомітно.

ОСОБЛИВОСТІ BMW 6 СЕРІЇ GT

Дизайн, високий рівень комфорту і системи допомоги водієві BMW 6 серії GT.

01

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ BMW 6 СЕРІЇ GT.

02

ПРОСТОРИЙ САЛОН BMW 6 СЕРІЇ GT.

03

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ В ДАЛЕКИХ ПОЇЗДКАХ НА BMW 6 СЕРІЇ GT.

04

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW 6 СЕРІЇ GT.

04

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW 6 СЕРІЇ GT.

Інформаційно-розважальна система, засоби зв'язку, цифрові сервіси та інноваційні системи допомоги водієві.

Системи допомоги водієві, що входять в пакет Driving Assistant Professional, гарантують максимальну безпеку, а приладова панель BMW Live Cockpit Professional забезпечує оптимальний огляд. Безліч практичних функцій, в тому числі інтеграція смартфона, ЩО спрощуює підключення мобільних пристроїв до автомобіля.

« BMW 6 серії GT адресований самим вимогливим клієнтам, які цінують індивідуальність, елегантність і високий комфорт. »
Домагой Дукеч, головний дизайнер BMW

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОСНАЩЕННЯ.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові та дизельні двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.