Із задоволенням за кермом

ВІДЧИНІТЬ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

Новий BMW Z4 Родстер

Коли відкривається дах - це коли більше немає обмежень для задоволення від водіння в новому BMW Z4. Родстер, який не може бути краще: відкритий, спортивний і безкомпромісний. Завдяки потужній динаміці руху та прогресивному дизайну у нього є тільки одна мета: свобода між дорогою і відкритим небом.

 

BMW Z4 Родстер M40i:
Витрата палива на л / 100 км (в змішаному циклі): 7,4
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 169

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW Z4 Родстер та його особливості.

01

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

01

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

Зовнішній дизайн BMW Z4 Родстер.

Лідерство на будь-якій дорозі: динамічні і при цьому чисті плавні лінії кузова, атлетичний силует і покриття червоного кольору San Francisco «металік» забезпечують вражаючий вигляд BMW Z4 Roadster.

02

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

02

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

Дизайн салону BMW Z4 Roadster.

Стильне розташування: салон BMW Z4 Родстер визначається його чітким дизайном і навмисним використанням обраних декоративних елементів. Результатом є сучасна чудова якість і приємна відкрита атмосфера.

03

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

03

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

Концепція світлових приладів BMW Z4 Roadster.

Завдяки новому дизайну фар BMW Z4 Roadster виділяється в потоці автомобілів. Високоточна, повністю світлодіодна технологія поєднується з лаконічним дизайном, в якому денні ходові вогні і секція дальнього світла вперше розташовані вертикально. Нова інтерпретація спортивної естетики.

04

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

04

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

BMW Z4 Родстер: приемник легендарного BMW 507.

Два покоління, два шедевра: BMW Z4 Родстер продовжує історію автомобільної ікони: а саме BMW 507. До сьогоднішнього дня він залишається одним з найбільш легендарних і затребуваних спортивних автомобілів в світі. Що їх об'єднує? Абсолютно нефільтроване задоволення від водіння.

05

ВІДЧИНЯЄ МОЖЛИВОСТІ.

340 К.С.

За 4.5 секунди, заряджені адреналіном, 340 к.с. 6-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo прискорюють родстер BMW Z4 від 0 до 100 км / ч. Немає більш спортивного способу досягнення цього почуття досконалої свободи.

ВІДЧИНІТЬ СВОЇ АМБІЦІЇ.
Навести курсор и оставить в этом положении
ДИНАМІКА.
Навести курсор и оставить в этом положении
КЕРОВАНІСТЬ.
Навести курсор и оставить в этом положении
М'ЯКИЙ ВЕРХ.
Навести курсор и оставить в этом положении
« «Концепція автомобіля Z4 орієнтована на гнучкість і динаміку руху» »
Джос ван Ас (Jos van As), керівник відділу розробки підвісок.

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

М'який дах BMW Z4 Roadster.

10 сек.

Настільки швидко відкривається і закривається елегантний м'який дах BMW Z4 Roadster - і робить він це під час їзди зі швидкістю 50 км / ч. Для захоплюючих вражень від водіння на відкритому повітрі.

РОЗКРИЙТЕ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

 BMW Z4 M40i First Edition.

Не слідуйте трендам і отримаєте унікальну свободу: то, що BMW Z4 First Edition відмінно символізує від початку і до самого кінця. Ексклюзивна обробка лакофарбового покриття Frozen Orange металік підкреслює мускулисті вигини на вражаюче точній мові дизайну. І таким чином витягує новий рівень виразної сили генів класичного родстера. BMW Z4 First Edition - данина поваги індивідуальним задоволення від водіння.

Ефектний.

BMW Z4 First Edition спортівний і рішучий. Шестикутні бі-світлодіодні фари, вперше розташовані вертикально, спрямовані в бік концентруючи увагу на плоскій низькорозташованій здвоєній решітці радіатора BMW з сітчастою конструкцією. Разом з M-спортивними повітрозабірниками це додає додаткову ширину передній частини автомобіля. Ексклюзивний спортивний талант призначений для дороги.

Захоплюючий.

З заднього боку BMW Z4 First Edition уособлює чистий динамізм. Відмітний задній спойлер елегантно виділяється над поверхнею, в той час як бічні лінії дизайну, поточні над склепінням плечей до тонких світлодіодних задніх ліхтарей. Потужний випуск: задній фартух аеродинамічного пакету M, який поєднується з дифузором і вихлопними трубами, випромінює особливе спортивне відчуття.

Естетичний.

Саме так виглядає задоволення від їзди на відкритому повітрі: довгий капот, класичний м'який верх і короткі виступи які визначають характерний силует родстера BMW Z4 First Edition. Спортивний профіль підкреслюється мінімалістичним дизайном зі світлими і темними поверхнями від початку і до кінця. Динамічна форма досягає кульмінації в потужних бічних будках.

СИЛУЕТ РОДСТЕРА BMW Z4.