Із задоволенням за кермом

БУДЬ МИСЛИВЦЕМ,
А НЕ ЗДОБИЧЧЮ.

Абсолютно новий BMW X2.

Повністю неповторний. Неординарне яскраве авто. Нова модель BMW X2 при першому погляді демонструє свій спортивний характер. Витривала і атлетична, вона надає динамічність і маневреність, які в даному сегменті машин не знаходять собі гідних суперників. У комбінації з оформленням салону високої якості і великою кількістю модернізованих технологій – це колоритний герой нашого часу. Хід залишається тепер за Вами? Зважилися?

ПОТУЖНИХ ФАКТІВ:

01 Витрата палива в л / 100 км (змішаний цикл): 4,8-4,6

02 Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 126-121

03 Вперше доступний з пакетом M Sport X

04 Відмінна динаміка руху та потужні двигуни

05 Інноваційна концепція роботи і безперебійний зв'язок

ЕЛЕМЕНТИ ЕКСТЕР'ЄРУ.

Нова модель BMW X2 йде своїм власним шляхом - і нічого не приховуючи показує це. Виразна форма в комбінації з динамічним виглядом додає машині дивовижну спортивну харизму купе BMW. Експресивні пропорції і дивовижні сучасні деталі дизайну перетворюють вигляд машини в ексклюзивне явище. Прекрасний спорткар для того, хто не боїться встановлювати новітнє управління.

Заборники повітря BMW.

Привертає увагу вже з першого погляду. Масивна фронтальна частина кузова зі значним бампером і великими заборниками повітря на три секції, що направляють ще більший об'єм повітря до мотору і гальмівній системі BMW. В цей же час, вбудовані в заборники повітря, повітроводи з боків дозволяють знизити аеродинамічний опір.

Накладка для арки на колесі.

Оформлення в спортивному стилі: яскраві накладки для арок у відтінку «Морозний сірий», які йдуть в пакеті M SportX є особливим контуром для вражаючих коліс. Як і відмітні пороги з боків, чітко дають зрозуміти, що модель даного автомобіля – неймовірний зразок з сімейства Х.

Пороги з боків.

BMW X2 повністю методичний у всіх аспектах: це відмінно демонструється, зокрема, на вдосконалених облицовках зверху на бічних порогах у відтінку «Морозний сірий». Їх плавно з'єднали разом з накладками для колісних арок, крім того, вони також виготовлені в даному відтінку, і простягаються до задньої частини кузова авто в спортивному стилі, утворюючи фантастичний контраст між деталями декору і фарбувальним кольором.

Задній спойлер M.

Динамічність в будь-який деталі: опціонний спойлер М ззаду прекрасно демонструє спортивний характер. Виступаюча окантовка спойлера М виступає додатковим центром, який притягує захоплені погляди, і в той же час дозволяє ідеально завершити широку задню частину кузова BMW X2.

Оформлення задньої частини кузова.

Продуманість в будь-якому елементі: задня область кузова до того ж характеризується незвичайним оформленням. Кришка на багажнику закінчується впритул з бампером, що має дивовижний елегантний вигляд. У ролі прекрасного доповнення важіль кришки непомітно вбудований в логотип BMW Х2.

Панорамний дах зі скла.

Навіть в закритому положенні залишається ефект площі відкритої для світу: опціонний двоскладовий дах зі скла з панорамним оглядом простягається практично на всій території стелі. За рахунок цього вона додає в салон денного світла і утворює дивовижне відчуття розширеної площі. Фронтальна частина даху відкриває безступінчато.

ВЕСЬ ЧАС НА ОДИН КРОК ВПЕРЕД.

BMW ConnectedDrive.

У BMW X2 за рахунок сучасних сервісів BMW Connected Drive і додатка My BMW Remote, можна насолоджуватися відмінною взаємодією між телефоном і машиною, це може бути пошук адреси, відправка його в систему навігації або ж віддалене керування машиною.

BMW ConnectedDrive.

Рухайтеся тільки вперед і вперед за допомогою модернізованих способів мережевої взаємодії: разом з BMW ConnectedDrive ні в якому разі не втратите зв'язку з тим, що має для Вас значення – для максимально комфортної подорожі. Перевірте це самостійно.

ДИНАМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ.

Витривалі мотори BMW. «Чітке» управління кермом. Спортивна опціонна підвіска М. Бездоганні характеристики ходу, яка служить прикладом в своєму сегменті. Для зухвалої динамічності і керованості – тривала відстань або спринт, міські умови або автомагістралі. Все це поліпшується за рахунок повнопривідної системи BMW xDrive. Вона гарантує новій моделі BMW X2 оптимальну тягу і стабільність на трасі, тому на найкрутіших поворотах вдасться пройти плавно, і не збиваючись з курсу. Адреналін входить в набір – для підготовлених до такого.

ВИБІР ВАШ. І ВИ ВИБРАНІ.

Набір M Sport X.

У точності бездоганний, як BMW X2: запропонований в перший раз набір M Sport X. Просочений автоспортом, що візуально втілює деталі оформлення екстер'єру у відтінку «Морозно-сірий», що утворюють великий контраст з відтінком кузова – спереду, ззаду і з боків авто. У салоні авто характерні елементи набору M Sport X також показують виражену спортивну харизму члена сім'ї BMW X.

Екстер'єр
 • Пакет дизайну екстер'єру M Sport X включає в себе передній бампер зі вставкою в кольорі «Морозний Сірий металік», спеціально розроблені повітрозабірники і пороги в кольорі «Морозний Сірий металік» зі вставками в колір кузова, вставки в колісних арках, облицювання і дифузори-вставки в задньому бампері в кольорі «Морозний Сірий»
 • 19" М легкосплавні диски Double-spoke 722 M, альтернативно 20" легкосплавні диски Double-spoke 717 M
 • Зниження спортивна підвіска M, в якості альтернативи – стандартна підвіска або занижена адаптивна підвіска M
 • Логотип «M» на крилах
 • Ексклюзивнt забарвлення кузова «Синій Мізано металік», доступні також інші кольори
 • Задній спойлер М
Інтер'єр
 • Накладки M на пороги, майданчик M для відпочинку лівої ноги
 • Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon з жовтими акцентами і ексклюзивним дизайном М, в якості альтернативи – з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon або з оббивкою шкірою Dakota кольору «Чорний» з перфорацією і з синіми акцентами, доступні також інші оббивки
 • Шкіряне рульове колесо М
 • BMW Individual оббивка стелі кольору «Антрацит»
 • Декоративні планки «Алюміній Hexagon» кольору «Антрацит», в якості альтернативи – планки «Алюміній Hexagon» з матовими синіми вставками або з акцентними вставками кольору «Перлинний Хром», також доступні інші планки
 • Скорочений важіль селектора з логотипом «М»
 • Ексклюзивне світлодіодне підсвічування в панелях дверей
 • Автомобільний ключ з логотипом «М»

Пакет M Sport.

Даний пакет додає і без того динамічній машині дивовижну спортивну нотку. За рахунок великої кількості специфічних деталей М в салоні і зовні. У зовнішньому вигляді можна помітити передній шестикутний бампер, пороги з боків в чорному глянсовому кольорі і спортивні 20-дюймові автодиски M Double-Spoke 716 M. У салоні за створення стильної високотехнологічної атмосфери відповідають акценти високої якості.

Екстер'єр
 • Аеродинамічний пакет M включає в себе передній бампер зі вставкою в кольорі Dark Shadow металік, спеціально розроблені повітрозабірники і пороги в колір кузова зі вставками в кольорі Dark Shadow металік, вставки в колісних арках і облицювання в колір кузова, і дифузори-вставки в задньому бампері в кольорі Dark Shadow металік
 • 19" М легкосплавні диски Double-spoke 715 M, альтернативно 20" легкосплавні диски Double-spoke 716 M
 • Зниження спортивна підвіска M, в якості альтернативи – стандартна підвіска або занижена адаптивна підвіска M
 • Зовнішній дизайн «Глянцевий Чорний» BMW Individual, альтернативно – зовнішній дизайн «Сатинований Алюміній» BMW Individual
 • Логотип «M» на крилах
 • Ексклюзивне забарвлення кузова «Синій Мізано металік», доступні також інші кольори
 • Задній спойлер М
Інтер'єр
 • Накладки M на пороги, майданчик M для відпочинку лівої ноги
 • Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon з ексклюзивним дизайном М, в якості альтернативи – з комбінованою оббивкою тканиною/алькантарою Micro Hexagon з жовтими акцентами або з оббивкою шкірою Dakota кольору «Чорний» з перфорацією і з синіми акцентами, доступні також інші оббивки
 • Шкіряне рульове колесо М
 • BMW Individual оббивка стелі кольору «Антрацит»
 • Декоративні планки «Алюміній Hexagon» з матовими синіми вставками, альтернативно – планки «Алюміній Hexagon» кольору «Антрацит» або з акцентними вставками кольору «Перлинний Хром», також доступні інші планки
 • Скорочений важіль селектора з логотипом «М»
 • Ексклюзивне світлодіодне підсвічування в панелях дверей
 • Автомобільний ключ з логотипом «М»

Стандартний варіант.

Уже в стандартному варіанті BMW X2 відрізняється атлетичним і характерним для BMW X видом. Зі своїми значними пропорціями і фантастичним оформленням він виглядає сучасно і масивно. В екстер'єрі привертають увагу облицювання чорного кольору спереду і ззаду, а також збоку, які формують динамічний контраст з лакофарбовим покриттям на кузові і роблять акцент на спортивний характер. З неповторною зовнішністю відмінно комбінується високоякісне сучасне оформлення салону.

ВИКЛИК БУДЕННІЙ РУТИНІ.

Нова BMW X2 правда нестримна. А уж оснащена великою кількістю аксесуарів, так це точно. Не має значення, який напрямок вибрано: авто готове до всього. Скористайтеся високоякісними і практичними аксесуарами BMW – кидайте виклик буденній рутині.